Утрехт в неймовірному камбек вириває путівку в ЛЄ

28 травня 2017, 19:40 | Футбол

У Нідерландах завершився плей-офф за право виступати в Лізі Європи.

Утрехт зайняв четверте місце в чемпіонаті Нідерландів, що дає право брати участь в Лізі Європи, але потрапив в зону плей-офф за участь в ЛЄ через перемогу Вітесс в Кубку країни.

В 1/2 фіналу плей-офф Утрехт двічі обіграв Хееренвен (2: 1, 3: 1), а в іншій півфінальній парі АЗ двічі розгромив Гронінген (4: 1, 4: 1).

У першому фінальному матчі АЗ не став зменшувати оберти і знову здобув розгромну перемогу (3: 0). Перед поєдинком у відповідь АЗ вважався беззаперечним фаворитом на загальну перемогу в плей-офф. Але іншої думки були в Утрехті.

Вже на 12-й хвилині рахунок був відкритий, і господарі продовжили атакувати. в середині першого тайму рахунок стає 2: 0, а напруга збільшилася. Після другого голу, глядачі не бачили м'яч у сітці воріт практично годину ігрового часу, але на 82-й хвилині Утрехт забив третій гол і зрівняв рахунок за сумою двох матчів.

На 6-й доданій арбітром хвилині Утрехт заробив пенальті, але відомі голкіпер Тім Крул парирував удар Себастьєн Халлера і перевів матч в овертайм.

У додаткових таймах команди голами залишив поза увагою, а тому останню путівку в Лігу Європи вирішувала серія пенальті.

АЗ почали з неточного удару, після чого Галлер взяв реванш у Крула. Далі у АЗ не зміг впоратися з нервами Йоріс ван Оверем, а у Утрехта Андреас Людвіг. За рахунку 3: 3, останній і вирішальний удар пішов пробивати вихованець лондонського Арсеналу Насер Бараз, який не схибив і приніс перемогу Утрехт.