Архів новин

новини: 30 квітня 2017 у рубриці:

Венгер: Тоттенхем вперше фінішує вище нас

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер прокоментував поразку своєї команди в дербі Північного Лондона.
Футбол 30 квітня 2017, 23:52 (football.ua)

Фонсека: Олександрія не заслуговувала поразки Фонсека: Олександрія не заслуговувала поразки
Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека дав свій коментар за підсумками матчу з Олександрією (1: 0).
Футбол 30 квітня 2017, 23:23 (football.ua)
Вітесс - володар Кубка Нідерландів Вітесс - володар Кубка Нідерландів
У фінальному поєдинку Вітесс обіграв АЗ Алкмаар.
Футбол 30 квітня 2017, 22:24 (football.ua)
Істанбул в перші 20 хвилин обіграв Бешикташ Істанбул в перші 20 хвилин обіграв Бешикташ
Відбувся зустріч лідерів чемпіонату Туреччини.
Футбол 30 квітня 2017, 22:18 (football.ua)
Тоттенхем - Арсенал 2: 0 Відео голів та огляд матчу Тоттенхем - Арсенал 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі огляд матчу 35-го туру АПЛ між Арсеналом і Тоттенхемом.
Футбол 30 квітня 2017, 23:11 (football.ua)
Моуріньо: Ми втратили очки і втратили гравців Моуріньо: Ми втратили очки і втратили гравців
Головний тренер Манчестер Юнайтед прокоментував гру своєї команди в матчі проти Суонсі.
Футбол 30 квітня 2017, 23:04 (football.ua)
Ліга 1. Марсель відвантажив п'ять голів Кану Ліга 1. Марсель відвантажив п'ять голів Кану
Марсель відкрив недільну програму Ліги 1 розгромною перемогою.
Футбол 30 квітня 2017, 20:38 (football.ua)
Манчестер Юнайтед встановив рекорд по нічиїм в одному сезоні АПЛ Манчестер Юнайтед встановив рекорд по нічиїм в одному сезоні АПЛ
Нічия в матчі 35-го туру проти Суонсі стала для Манчестер Юнайтед рекордної.
Футбол 30 квітня 2017, 20:57 (football.ua)
Шахтар - Олександрія 1: 0 Відео голу і огляд матчу Шахтар - Олександрія 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу 27-го туру УПЛ між Шахтарем і Олександрією.
Футбол 30 квітня 2017, 20:52 (football.ua)
Юніори Динамо виграли чемпіонат України Юніори Динамо виграли чемпіонат України
Динамівці гарантували собі чемпіонство за чотири тури до кінця.
Футбол 30 квітня 2017, 21:23 (football.ua)
Евертон - Челсі 0: 3 Відео голів та огляд матчу Евертон - Челсі 0: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу 35-го туру АПЛ між Евертоном і Челсі.
Футбол 30 квітня 2017, 21:15 (football.ua)
Санжар: У другому таймі додали і заробили важливе очко Санжар: У другому таймі додали і заробили важливе очко
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар поділився враженнями від матчу з Зорею (1: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 21:07 (football.ua)
Динамо зупинило Чорноморець Динамо зупинило Чорноморець
Підопічні Реброва перервали виграшну серію Моряків, вирішивши питання про переможця ще в першому таймі (4: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 22:14 (football.ua)
Кварцяний: Романюк - телепень, домашній кошеня Кварцяний: Романюк - телепень, домашній кошеня
Головний тренер Волині Віталій Кварцяний не скупився на вираження на адресу своїх гравців після матчу з Дніпром (0: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 22:10 (football.ua)
Зідан: Не можу пояснити голи Реала на останніх хвилинах Зідан: Не можу пояснити голи Реала на останніх хвилинах
Наставник Реала Зінедін Зідан поділився своїми емоціями після матчу з Валенсією (2: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 15:22 (football.ua)
Хосе Хіменес пропустить обидва матчі проти Реала в ЛЧ Хосе Хіменес пропустить обидва матчі проти Реала в ЛЧ
Захисник Атлетіко Хосе Марія Хіменес вилетів приблизно на місяць.
Футбол 30 квітня 2017, 15:16 (football.ua)
Шоу отримав чергову травму Шоу отримав чергову травму
Захисник Манчестер Юнайтед Люк Шоу в матчі проти Суонсі отримав пошкодження.
Футбол 30 квітня 2017, 15:50 (football.ua)
Прімера. Осасуна і Депортіво розписали результативну нічию Прімера. Осасуна і Депортіво розписали результативну нічию
В рамках 35-го туру Ла Ліги Осасуна в рідних стінах зіграла внічию з Депортіво (2: 2).
Футбол 30 квітня 2017, 16:53 (football.ua)
Байї отримав травму в матчі з Суонсі Байї отримав травму в матчі з Суонсі
Защітнк Манчестер Юнайтед Ерік Байї в грі з Суонсі отримав пошкодження.
Футбол 30 квітня 2017, 17:16 (football.ua)
Ман Юнайтед знову зіграв внічию на Олд Траффорд Ман Юнайтед знову зіграв внічию на Олд Траффорд
Підопічні Жозе Моуріньо в рідних стінах не змогли здолати Суонсі (1: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 17:08 (football.ua)
Олімпік виборов нічию в матчі із Зорею Олімпік виборов нічию в матчі із Зорею
Олімпік і Зоря не зуміли перервати свої безвиграшні серії (1: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 17:03 (football.ua)
Боровик: Сумніваюся, що Шахтар захотів би грати на поле Зірки Боровик: Сумніваюся, що Шахтар захотів би грати на поле Зірки
Голкіпер Карпат Євген Боровик поділився своїми враженнями від матчу проти Зірки (2: 3).
Футбол 30 квітня 2017, 17:53 (football.ua)
Олімпік - Зоря 1: 1 Відео голів та огляд матчу Олімпік - Зоря 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу 27-го туру УПЛ між Олімпіком і Зорею.
Футбол 30 квітня 2017, 18:19 (football.ua)
Моуріньо побив рекорд Фергюсона Моуріньо побив рекорд Фергюсона
Манчестер Юнайтед не програє 25 матчів поспіль в рамках АПЛ, що стало новим рекордом клубу.
Футбол 30 квітня 2017, 18:39 (football.ua)
Волинь - Дніпро 0: 1 Відео голу і огляд матчу Волинь - Дніпро 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Дніпро зумів здобути перемогу за рахунок гола Чеберко на останніх хвилинах. Дивись відео голу та огляд матчу Волинь - Дніпро.
Футбол 30 квітня 2017, 18:35 (football.ua)
Тренер Зорі: Гордієнко просто емоційно говорив, що був пенальті Тренер Зорі: Гордієнко просто емоційно говорив, що був пенальті
Тренер Зорі Юрій Коваль підбив підсумки матчу 27-го туру УПЛ проти Олімпіка (1: 1).
Футбол 30 квітня 2017, 18:51 (football.ua)
Жезус врятував Ман Сіті від поразки з Міддлсбро Жезус врятував Ман Сіті від поразки з Міддлсбро
Манчестер Сіті втратив очки в матчі з Міддлсбро і ще більше заплутав ситуацію в верхній частині таблиці (2: 2).
Футбол 30 квітня 2017, 19:22 (football.ua)
Бундесліга. Аугсбург розгромив Гамбург і покинув зону вильоту Бундесліга. Аугсбург розгромив Гамбург і покинув зону вильоту
Завершився черговий поєдинок 31-го туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 30 квітня 2017, 19:16 (football.ua)
Шахтар вирвав перемогу у Олександрії Шахтар вирвав перемогу у Олександрії
Підопічні Паулу Фонсека в Харкові здолали Олександрію завдяки єдиному голу Факундо Феррейри вже в кінці поєдинку (1: 0).
Футбол 30 квітня 2017, 20:00 (football.ua)
У Харкові відбувся відбірковий турнір чемпіонату Neymar Jr s Five! У Харкові відбувся відбірковий турнір чемпіонату Neymar Jr's Five!
29 квітня, на тренувальних полях ОСК "Металіст" в Харкові відбувся другий відбірковий етап міжнародного футбольного турніру Neymar Jr's Five!.
Футбол 30 квітня 2017, 20:09 (football.ua)