Аргентина. Росаріо виходить в лідери, поразка Сан-Лоренсо, гольова від Бланко.

01 березня 2015, 15:37 | Футбол
Росарио Сентраль, ole.com.ar

Росаріо Сентраль здобув третю перемогу на старті і мінімум до вечора неділі одноосібно очолив турнірну таблицю.

Гра у найпівнічнішому місті Приклади складалася для команди Чачо Коудета дуже складно. Тільки у другому таймі перевага в класі гостей стало більш-менш відчутним, а єдиний гол був забитий в самому кінці матчу.

Пару моментів відкрити рахунок втратив Марко Рубен. Один раз просто не пощастило - він дуже грамотно пробив головою з відскоком від землі, і воротар вже нічим не міг допомогти, але м'яч підскочив вище поперечини.

Героєм став форвард Росаріо Франко Ніель, а антигероєм - воротар Крусеро Херман Каффа. Голкіпер не зміг перехопити простий простріл з лівого флангу від Хонаса Агірре, переправивши м'яч прямо в ноги Ниэлю, і той добив.

Крусеро дель Норте - Росаріо Сентраль 0:1.

Гол: Ніель, 87 Крусеро: Каффа, Даміан Перес, Россо, Дематеи, Дардо Ромеро (Ніколас Мартінес, 69), Томассини, Ламас, Монсеррат (Чирони, 78), Фабіо Васкес, Авалос (Дієго Торрес, 74), Ернесто Альварес Росаріо: Quaranta, Пабло Альварес, Донатти, Еймар Гомес, Кольман (Монтойа, 65), Мусто, Хосе Фернандес, Баррьентоса, Серви (Леонель Агірре, 84), Ніель (Джонатан Феррарі, 90+4), Рубен Попередження: Россо, Дардо Ромеро - Пабло Альварес На друге місце піднявся Індепендьєнте, якому вдалося здобути перемогу на виїзді над Кильмесом.

На 9-й хвилині гравці Індепендьєнте зробили 16 передач поспіль, і епізод завершився потужним ударом Манкуэльо з 25-ти метрів точно в кут! Червоні Дияволи в першому таймі втратили кілька хороших шансів подвоїти перевагу, за що були покарані ближче до його завершення. Екс-гравець Інде Родріго Гомес чудово пробив зі штрафного під поперечину воріт Дієго Родрігеса - 1:1. Гомес не святкував.

Зате у другому таймі Інде провів зразкову контратаку і в ній забив переможний гол. Вихід 4 в 4 завершився подачею Емільяно Папи з лівого флангу на правий край штрафного, де прийняв м'яч Лукас Альбертенго і послав його у ворота.

Кільмес - Індепендьєнте 1:2.

Голи: Родріго Гомес, 39 - Манкуэльо, 9, Альбертенго, 67 Кільмес: Ассманн, Мальречауффе (Лукас Суарес, 55), Емануель Моралес, Карлі, Скіфо, Бранья, Калельо (Себастьян Ромеро, 77), Буонанотте, Сакария (Адріан Фернандес, 71), Родріго Гомес, Бьелер Індепендьєнте: Дієго Родрігес, Папа (Бельок, 82), Тальяфико, Куеста, Толедо, Агілера, Манкуэльо, Писано, Дієго Родрігес, Валенсія (Грасьяни, 89), Альбертенго Попередження: Бранья, Емануель Моралес, Себастьян Ромеро - Еммануель Агілера, Писано, Куеста, Альбертенго Вилучення: Буонанотте, 74 А ось Сан-Лоренсо після двох перемог на старті на своєму полі зазнав несподіваної поразки від Сан-Мартіна.

Ще на перших хвилинах Сан-Лоренсо мав стільки моментів, що міг взагалі вирішити результат матчу на свою користь, але замість цього на 23-й пропустив у свої ворота. Мауро Богадо навісив зі штрафного, а Карлос Буено, колись грав за Циклон, відправив м'яч у ворота головою. Теж не святкував.

Після цього Сан-Лоренсо продовжив обстрілювати штанги, поперечини і воротаря Сан-Луїса Мартіна Арденте, поки на 79-й хвилині все ж забив такий бажаний гол. Себастьян Бланко навісив зі штрафного, а Мауро Сетто з лівого кута воротарського майданчика головою переправив м'яч у сітку.

І тим не менше, господарі все одно примудрилися програти! Хелаберт видав пас направо в штрафну, Пинедо відпасував в центр зони, і Маркос Фігероа переправив м'яч у порожні ворота - 2:1. Дивовижний результат матчу.

Сан-Лоренсо - Сан-Мартін 1:2.

Голи: Сетто, 79 - Буено, 23, Фігероа, 82 Сан-Лоренсо: Торрико, Сетто, Каруццо, Мас, Баррьентоса (Вильяльва, 64), Мерсьер, Себастьян Бланко, Романьолі (Верон, 72), Буффаріні, Муссис (Каутеруччо, 56), Матос Сан-Мартін: Арденте, Віра, Карньелло, Пінто, Хосе Гомес, Хелаберт, Богадо, Раміро Лопес (Ибербия, 66), Пелатай, Буено (Пинедо, 77), Фігероа (Бустос, 84) Попередження: Муссис, Буффаріні - Буено, Пинедо, Хелаберт Дивовижна команда Ланус - начебто і склад, і тренер не найгірший, часом навіть гра непогана, але вражаюча нестабільність з року в рік заважає йому дійти до довгоочікуваного титулу. В минулому турі Ланус не зміг обіграти Бельграно, в цьому - Уніон. Суперники дуже непогані, але графік для Гранатових зовсім не чемпіонський.

Обидва голи забиті протягом двох хвилин. Лаутаро Акоста з навісу Веласкеса ударом головою відкрив рахунок на 34-й хвилині, а Енріке Триверио через кілька хвилин зрівняв - 1:1.

Уніон - Ланус 1:1.

Голи: Триверио, 36 - Акоста, 34 Уніон: Матіас Кастро, Леонардо Санчес, Субригген, Роландо Гарсія, Бритес (Герра, 86), Маурісіо Мартінес, Малькорра, Монтеро (Вільяр, 64), Рівас (Кабальєро, 79), Триверио, Гамба Ланус: Монетт, Максі Веласкес, Карлос Араухо, Барисоне, Густаво Гомес, Фрицлер, Ортіс, Віктор Айала (Ніколас Агірре, 57), Лаутаро Акоста, Сантьяго Сільва (Ді Ренцо, 86), Мелано (Хорхе Вальдес, 71) Попередження: Монтеро, Бритес, Маурісіо Мартінес, Роландо Гарсія - Фрицлер, Лаутаро Акоста, Барисоне, Віктор Айала, Сантьяго Сільва, Ніколас Агірре, Монетт Вилучення: Фрицлер, 82 Тигрі здобув першу перемогу, завдяки голу Чіно Місяця обігравши вдома Олімпо.

Тигрі - Олімпо 1:0.

Гол: Місяць, 20 Тигрі: Хав'єр Гарсія, Бленхио, Эчеверрия, Гоньи, Арсура, Годой, Вильчес (Хансон, 65), Пельетьери, Итабель (Бертольо, 56), Місяць, Рінкон (Гальмарини, 85) Олімпо: Шампань, Фуриос, Вільянуева (Некекаур, 79), Адріан Мартінес, Парнисари, Енсіна (Вега, 73), Поркари, Джонатан Бланко, Кобо (Гаона Луго, 63), Клусенер, Акоста Попередження: Эчеверрия, Годой, Хансон, Місяць - Кобо, Акоста, Парнисари, Адріан Мартінес Євген Блажко, Football. ua.