Вона непереможна: "Барселона" впевнено здолала суперника і продовжила відмінну серію в чемпіонаті

11 грудня 2017, 11:45 | Спорт

"Барселона" в рамках 15-го туру чемпіонату Іспанії здолала на виїзді "Вільярреал" з рахунком 2: 0.

Перемогу гостям забезпечили голи у виконанні лідерів каталонської команди - Луїса Суареса і Ліонеля Мессі. Їх м'ячі були забиті на 72-й і 83-й хвилинах протистояння. Слід зазначити, що господарі догравали цей матч удесятьох - пряму червону картку на 61-й хвилині перед собою побачив форвард "жовтої субмарини" Даніель Рабаседа.

Впевнено перемігши суперника, "Барселона" продовжила неймовірну серію в цьому сезоні - вже 23 гри поспіль у всіх турнірах команда Ернесто Вальверде не знає гіркоти поразок.

Зараз в активі "Барселони" 39 балів і 1 позиція в турнірній таблиці. "Вільярреал", в свою чергу, має 21 пункт, розташовуючись при цьому на 6 місці.