Мілан вдома поступився Аталанте

Вашій увазі результат матчу 18-го туру Серії А між Міланом і Аталантою.
Футбол 23 грудня 2017, 23:57 (football.ua)

Сельта на виїзді здолала Депортіво Сельта на виїзді здолала Депортіво
Вашій увазі результат матчу 17-го туру іспанської Ла Ліги між Депортіво і Сельтою.
Футбол 23 грудня 2017, 23:54 (football.ua)
Манчестер Сіті - Борнмут 4: 0 Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Борнмут 4: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 19-го туру АПЛ між Манчестер Сіті і Борнмут.
Футбол 23 грудня 2017, 22:21 (football.ua)
Зідан: Битва за титул ще не закінчена Зідан: Битва за титул ще не закінчена
Головний тренер Реала Зінедін Зідан прокоментував поразку своєї команди від Барселони в Ель Класико.
Футбол 23 грудня 2017, 22:19 (football.ua)
Ювентус - Рома: стартові склади команд Ювентус - Рома: стартові склади команд
Вашій увазі стартові склади команд на матч Ювентус - Рома.
Футбол 23 грудня 2017, 23:16 (football.ua)
 Барселона  катком прокотилася по іспанському  Реалу "Барселона" катком прокотилася по іспанському "Реалу"
На стадіоні "Саньтьяго Барнабеу" каталонська "Барселона" здобула впевнену перемогу над мадридським "Реалом". Про це передає офіційний сайт клубу.
Футбол 23 грудня 2017, 23:50 (УРА-Информ)
Обамеянг спростував інформацію про продовження контракту з Боруссією Д Обамеянг спростував інформацію про продовження контракту з Боруссією Д
Нападник дортмундської Боруссії П'єр-Емерік Обамеянг заявив, що не виключає свого відходу в зимове трансферне вікно.
Футбол 23 грудня 2017, 17:16 (football.ua)
На Бернабеу як вдома: Барселона встановила історичне досягнення На Бернабеу як вдома: Барселона встановила історичне досягнення
Каталонці вперше в історії чемпіонату Іспанії обіграли Реал на виїзді тричі поспіль.
Футбол 23 грудня 2017, 18:55 (football.ua)
Гамшик побив рекодр Марадони і став кращим бомбардиром в історії Наполі Гамшик побив рекодр Марадони і став кращим бомбардиром в історії Наполі
Півзахисник Марек Гамшик забив історичний м'яч за неаполітанців в поєдинку проти Сампдорії.
Футбол 23 грудня 2017, 19:07 (football.ua)
Офіційно: Вербич - гравець Динамо Офіційно: Вербич - гравець Динамо
Півзахисник Бенджамін Вербич перейшов з Копенгагена в київський клуб.
Футбол 23 грудня 2017, 19:43 (football.ua)
Мессі побив рекорд Герда Мюллера Мессі побив рекорд Герда Мюллера
Нападаючий Барселони Ліонель Мессі став автором найбільшої кількості голів за один європейський клуб.
Футбол 23 грудня 2017, 20:00 (football.ua)
Вербич взяв в Динамо номер  кращого футболіста в історії України Вербич взяв в Динамо номер "кращого футболіста в історії України"
Новачок киян Бенджамін Вербич визначився з ігровим номером.
Футбол 23 грудня 2017, 21:09 (football.ua)
Лаціо - Кротоні 4: 0 Відео голів та огляд матчу Лаціо - Кротоні 4: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 18 туру чемпіонату Італії між Лаціо та Кротоні.
Футбол 23 грудня 2017, 21:38 (football.ua)
Зоря поповнилася двома гравцями Динамо Зоря поповнилася двома гравцями Динамо
Луганський клуб взяв в оренду флангових беків Олександра Тимчик та Богдана Михайличенко.
Футбол 23 грудня 2017, 22:11 (football.ua)
Мілнер: У всіх пропущених м ячах з Арсеналом Ліверпуль винен сам Мілнер: У всіх пропущених м'ячах з Арсеналом Ліверпуль винен сам
Команди Арсена Венгера і Юргена Клоппа забили цілих шість голів на двох, яких виявилося недостатньо для виявлення переможця (3: 3).
Футбол 23 грудня 2017, 12:11 (football.ua)
АПЛ. Анонс матчів 19-го туру АПЛ. Анонс матчів 19-го туру
Football. ua пропонує вашій увазі анонс матчів дев'ятнадцятого туру АПЛ.
Футбол 23 грудня 2017, 12:26 (football.ua)
Робертсон: Футболісти Ліверпуля і Арсенала довго намагалися віддихатися Робертсон: Футболісти Ліверпуля і Арсенала довго намагалися віддихатися
Неймовірний матч Арсеналу і Ліверпуля завершився результативною нічиєю.
Футбол 23 грудня 2017, 12:40 (football.ua)
Вернидуб: У нашому футболі є тільки одна правда - правда Шахтаря Вернидуб: У нашому футболі є тільки одна правда - правда Шахтаря
Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб піддав критиці керівництво донецького Шахтаря.
Футбол 23 грудня 2017, 12:37 (football.ua)
Хльобас: У Білорусі футбол розумніші, ніж в Україні Хльобас: У Білорусі футбол розумніші, ніж в Україні
Нападаючий київського Динамо Дмитро Хльобас розповів про досвід виступів в Білорусі.
Футбол 23 грудня 2017, 12:53 (football.ua)
Тест: Хто вище Хачеріді Тест: Хто вище Хачеріді
Захисник Динамо Євген Хачеріді один з найвищих гравців Європи, а хто ж вище?.
Футбол 23 грудня 2017, 13:09 (football.ua)
Крістенсен: Чи не прагну грати занадто сміливо і  піжонити Крістенсен: Чи не прагну грати занадто сміливо і "піжонити"
Захисник Челсі Андреас Крістенсен розповів про свою роль в команді.
Футбол 23 грудня 2017, 13:06 (football.ua)
Хамес: Перша частина сезону склалася для Баварії дуже добре Хамес: Перша частина сезону склалася для Баварії дуже добре
Півзахисник Баварії Хамес Родрігес прокоментував свою оренду в мюнхенський клуб.
Футбол 23 грудня 2017, 13:36 (football.ua)
Шахтар не став продавати Марлоса Бешикташу Шахтар не став продавати Марлоса Бешикташу
Бешикташ не зміг придбати гравця збірної України.
Футбол 23 грудня 2017, 13:51 (football.ua)
Асенсио: Я не збираюся залишати Реал Асенсио: Я не збираюся залишати Реал
Півзахисник мадридського Реала Марко Асенсио прокоментував свою кар'єру в стані "галактікос".
Футбол 23 грудня 2017, 14:15 (football.ua)
Хомченовський: Важко говорити про майбутнє, але хочу залишитися в Ягеллонії Хомченовський: Важко говорити про майбутнє, але хочу залишитися в Ягеллонії
Український півзахисник Ягеллонії Дмитро Хомченовський повідомив, що хоче залишитися в польському клубі.
Футбол 23 грудня 2017, 15:04 (football.ua)
Конте: АПЛ потрібна перерва в різдвяний період Конте: АПЛ потрібна перерва в різдвяний період
Головний тренер Челсі Антоніо Конте прокоментував можливе введення зимової перерви в АПЛ.
Футбол 23 грудня 2017, 16:19 (football.ua)
Стало відомо, чому Санчес відмовився продовжувати контракт з Арсеналом Стало відомо, чому Санчес відмовився продовжувати контракт з Арсеналом
Чилієць відмовився від продовження контракту з Арсеналом після розгрому від Баварії в Лізі чемпіонів.
Футбол 23 грудня 2017, 16:39 (football.ua)
 Арсенал  і  Ліверпуль  не змогли визначитися з переможцем "Арсенал" і "Ліверпуль" не змогли визначитися з переможцем
На стадіоні "Емірейтс" у Лондоні місцевий "Арсенал" приймав "Ліверпуль". Про це передає офіційний сайт "канонірів".
Футбол 23 грудня 2017, 16:35 (УРА-Информ)
Таке трапляється між учителем і учнями. Кубинський боксер нокаутував тренера Таке трапляється між учителем і учнями. Кубинський боксер нокаутував тренера
Юніер Дортікос активно готується до півфіналу WBSS.
Спорт 23 грудня 2017, 16:51 (ТСН.ua)