Дубль Зозулі в огляді матчу Альбасете - Вальядолід

Вашій увазі відео голів та огляд матчу Альбасете - Вальядолід (2: 1).
Футбол 09 грудня 2017, 23:49 (football.ua)

Ювентус - Інтер: стартові склади Ювентус - Інтер: стартові склади
Вашій увазі стартові склади на матч Ювентус - Інтер.
Футбол 09 грудня 2017, 23:24 (football.ua)
Дулуб: Думаю, що людина шість-сім ми втратимо Дулуб: Думаю, що людина шість-сім ми втратимо
Головний тренер Чорноморця Олег Дулуб зізнався, що через фінансові проблеми вони готуються втратити кількох гравців першої команди.
Футбол 09 грудня 2017, 21:41 (football.ua)
Монарьов: Обидві команди часом показували дуже цікавий футбол Монарьов: Обидві команди часом показували дуже цікавий футбол
Головний тренер Зірки Роман Монарьов подякував своїм футболістам за їх самовіддачу в матчі проти Чорноморця (3: 3).
Футбол 09 грудня 2017, 22:11 (football.ua)
Олімпік - Ворскла 1: 4 Відео голів та огляд матчу Олімпік - Ворскла 1: 4 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Олімпік - Ворскла (1: 4).
Футбол 09 грудня 2017, 22:09 (football.ua)
ПСЖ вдома переграв Лілль ПСЖ вдома переграв Лілль
Вашій увазі результат матчу 17-го туру чемпіонату Франції ПСЖ - Лілль (3: 1).
Футбол 09 грудня 2017, 22:35 (football.ua)
Конте визнав поразку в боротьбі за чемпіонство Конте визнав поразку в боротьбі за чемпіонство
Головний тренер Челсі Антоніо Конте визнав поразку в боротьбі за чемпіонський титул Прем'єр-ліги 2017/18.
Футбол 09 грудня 2017, 19:12 (football.ua)
Вест Хем - Челсі 1: 0 Відео голу і огляд матчу Вест Хем - Челсі 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голу та огляд матчу 16-го туру англійської Прем'єр-ліги між Вест Хемом і Челсі (1: 0).
Футбол 09 грудня 2017, 20:09 (football.ua)
Мейвезер дуже скоро отримає паспорт Громадянина Росії Мейвезер дуже скоро отримає паспорт Громадянина Росії
Непереможний боксер вже шукає для себе житло.
Спорт 09 грудня 2017, 20:19 (ТСН.ua)
Чорноморець - Зірка 3: 3 Відео голів та огляд матчу Чорноморець - Зірка 3: 3 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Чорноморець - Зірка (3: 3).
Футбол 09 грудня 2017, 20:17 (football.ua)
серія А. Анонс 16-го туру: повернення до рідних пенатів серія А. Анонс 16-го туру: повернення до рідних пенатів
Football. ua представляє анонс матчів шістнадцятого туру чемпіонату Італії.
Футбол 09 грудня 2017, 20:49 (football.ua)
АПЛ: Тоттенхем розгромив Сток Сіті і інші результати туру АПЛ: Тоттенхем розгромив Сток Сіті і інші результати туру
До вашої уваги результати матчів 16-го туру англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 09 грудня 2017, 21:20 (football.ua)
Дубль Зозулі приніс Альбасете перемогу над Вальядолідом Дубль Зозулі приніс Альбасете перемогу над Вальядолідом
У матчі 18-го туру іспанської Сегунди Альбасете вдома обіграв Вальядолід з рахунком 2: 1 завдяки дублю Романа Зозулі.
Футбол 09 грудня 2017, 21:17 (football.ua)
Верес - Карпати 2: 2 Відео матчу Верес - Карпати 2: 2 Відео матчу
Вашій увазі повне відео матчу Верес - Карпати (2: 2).
Футбол 09 грудня 2017, 21:28 (football.ua)
Азеведо: Можливо, влітку повернуся в Бразилію Азеведо: Можливо, влітку повернуся в Бразилію
Захисник Шахтаря Марсіо Азеведо може покинути Шахтар наступного літа.
Футбол 09 грудня 2017, 15:57 (football.ua)
Валенсія бажає придбати Стураро Валенсія бажає придбати Стураро
"Кажани" націлилися на півзахисника Ювентуса Стефано Стураро.
Футбол 09 грудня 2017, 16:25 (football.ua)
Джошуа розбив вітрину нового магазину в Амстердамі Джошуа розбив вітрину нового магазину в Амстердамі
Британський боксер показав, що чекає його майбутніх суперників.
Спорт 09 грудня 2017, 16:57 (ТСН.ua)
Наполі має намір орендувати Жерар Деулофеу Наполі має намір орендувати Жерар Деулофеу
Вінгер Барселони Жерар Деулофеу може знову перебратися в Італію.
Футбол 09 грудня 2017, 16:50 (football.ua)
Мілевського визнали найкращим нападником року в Динамо Брест Мілевського визнали найкращим нападником року в Динамо Брест
Український нападник Динамо Брест Артем Мілевський був визнаний кращим форвардом своєї команди в 2017-му році.
Футбол 09 грудня 2017, 17:04 (football.ua)
Карпати вирвали нічию відігравши два м ячі у Вереса Карпати вирвали нічию відігравши два м'ячі у Вереса
Завершився матч чемпіонату України межу Вересом і Карпатами.
Футбол 09 грудня 2017, 17:35 (football.ua)
Чорноморець і Зірка зіграли в результативну нічию Чорноморець і Зірка зіграли в результативну нічию
Команди Олега Дулуба і Романа Монарева видали видовищний поєдинок і забили багато голів, але так і не виявили переможця (3: 3).
Футбол 09 грудня 2017, 17:49 (football.ua)
Маріуполь здобув велику перемогу над Сталлю Маріуполь здобув велику перемогу над Сталлю
Гольовий перестрілкою, із проведеною перемогою господарів, завершився матч між Маріуполем і кам'янської Сталлю (4: 2).
Футбол 09 грудня 2017, 17:46 (football.ua)
Фаворитом в поєдинку Ломаченко-Рігондо є українець Фаворитом в поєдинку Ломаченко-Рігондо є українець
Чемпіон світу WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко готується до захисту свого титулу від кубинського боксера Гільєрмо Рігондо. Про це п...
Бокс 09 грудня 2017, 18:05 (УРА-Информ)
Вест Хем здобув першу перемогу при Мойес, обігравши Челсі Вест Хем здобув першу перемогу при Мойес, обігравши Челсі
Точного удару Марко Арнаутович виявилося досить для перемоги Вест Хема над Челсі - 1: 0.
Футбол 09 грудня 2017, 18:00 (football.ua)
Реал оскаржить дискваліфікацію Карвахаля Реал оскаржить дискваліфікацію Карвахаля
Мадридський Реал не згоден з дискваліфікацією правого захисника Даніеля Карвахаля на перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 09 грудня 2017, 17:59 (football.ua)
Маріуполь - Сталь 4: 2 Відео голів та огляд матчу Маріуполь - Сталь 4: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу 19-го туру української Прем'єр-ліги Маріуполь - Сталь (4: 2).
Футбол 09 грудня 2017, 18:32 (football.ua)
 Челсі  не зміг впоратися з аутсайдером АПЛ "Челсі" не зміг впоратися з аутсайдером АПЛ
"Вест Хем" здобув першу перемогу за 8 матчів.
Спорт 09 грудня 2017, 19:00 (ТСН.ua)
 Карпати  на останніх хвилинах здійснили неймовірний камбек проти  Вереса "Карпати" на останніх хвилинах здійснили неймовірний камбек проти "Вереса"
"Зелено-білі" продовжують боротьбу за виживання.
Спорт 09 грудня 2017, 18:55 (ТСН.ua)
 Реал  уничтожил  Севилью , забив в первом тайме 5 мячей 2"Реал" уничтожил "Севилью", забив в первом тайме 5 мячей
Команда Зидана поднялась на третью строчку.
Спорт 09 грудня 2017, 20:13 (ТСН.ua)