Архів новин 

новини: 14 квітня 2017 у рубриці:  

Военная прокуратура поймала очередное ворье, засевшее в военкомате

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України повідомлено про підозру військовому комісару одного з  військових комісаріатів у привласненні військового майна із зловживанням службового становища, недбалому ставленні до службов...
Економіка 14 квітня 2017, 19:13 (glavnoe.ua)

Вищий адмінсуд визнав незаконним рішення НБУ про неплатоспроможність банку Бахматюка Вищий адмінсуд визнав незаконним рішення НБУ про неплатоспроможність банку Бахматюка
Екс-власник фінустанови хоче від Нацбанку відшкодування втрат.
Економіка 14 квітня 2017, 14:34 (Зеркало недели)
РФ закорм Китай нафтою РФ закорм Китай нафтою
За 20 років Москва в рази збільшить постачання чорного золота Пекіну. У Піднебесній на паливо шалений попит, а Росія ближче всіх з великих продав...
Економіка 14 квітня 2017, 12:42 (YTPO.ru)
В  Нафтогазі  назвали дату припинення повноважень Ковалів В "Нафтогазі" назвали дату припинення повноважень Ковалів
Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" схвалила відставку глави ради Юлії Ковалів. Так, повноваження Ковалів припиняються з 17 квітня.
Економіка 14 квітня 2017, 13:01 (УРА-Информ)
Суд возобновил банкротство  Укртатнафты  через четыре года Суд возобновил банкротство "Укртатнафты" через четыре года
Основанием для возобновления дел стал как раз длительный перерыв.
Економіка 14 квітня 2017, 12:47 (Зеркало недели)
Долару дана команда на зліт Долару дана команда на зліт
Підготовлений МЕР прогноз соціально-економічного розвитку на три роки побудований на основі ідеї про нову хвилю зниження цін на ринку нафти і пад...
Економіка 14 квітня 2017, 14:09 (YTPO.ru)
Гройсман обіцяє вже в травні почнемо дискусії з парламентів щодо пенсійної та земельної реформ Гройсман обіцяє вже в травні почнемо дискусії з парламентів щодо пенсійної та земельної реформ
На сьогоднішній день пріоритетом для держави є п'ять ключових напрямків, які включені в пакет реформ.
Економіка 14 квітня 2017, 00:13 (УРА-Информ)
Сіль і молоко вичерпуються Сіль і молоко вичерпуються
З деякими продуктами Росія зберігає залежність від імпорту. Подолати необхідний поріг змогли виробники зерна, цукру, олії, картоплі і м'яса.
Економіка 14 квітня 2017, 01:43 (YTPO.ru)
Турецькі помідори відгукнуться Турецькі помідори відгукнуться
Анкарі прозоро натякнули, що у Москви є зброя, руйнівний для турецької економіки. Але його застосування негативно відіб'ється на російській турін...
Економіка 14 квітня 2017, 08:59 (YTPO.ru)
Україна збільшила запаси газу в ПСГ до 8,3 млрд куб Україна збільшила запаси газу в ПСГ до 8,3 млрд куб
Підземні сховища газу України станом на 12 квітня збільшився до 8,303 млрд куб.
Економіка 14 квітня 2017, 10:16 (УРА-Информ)
Чому МВФ продовжує давати гроші Україні Чому МВФ продовжує давати гроші Україні
3 квітня рада МВФ прийшов до висновку, що уряд України виконав лише п'ять з чотирнадцяти передбачених реформ. Проте, Україна отримала черговий мі...
Економіка 14 квітня 2017, 11:18 (glavnoe.ua)
АЕС України за добу справили 266,17 млн ??кВт-год електроенергії АЕС України за добу справили 266,17 млн ??кВт-год електроенергії
Протягом доби українські атомники виробили 266,17 млн ??кВт-год електроенергії. Так, радіаційний, протипожежний і екологічний стан на промислових...
Економіка 14 квітня 2017, 11:38 (УРА-Информ)
Статутний капітал  Нафтогазу  збільшено на 29,7 млрд грн Статутний капітал "Нафтогазу" збільшено на 29,7 млрд грн
НКЦПФР зареєструвала звіт про підсумки приватного розміщення акцій "Нафтогазу".
Економіка 14 квітня 2017, 12:12 (Зеркало недели)
Готівковий долар в п ятницю знизився до 26,92 гривень Готівковий долар в п'ятницю знизився до 26,92 гривень
В обмінних пунктах України в п'ятницю, 14 квітня, готівковий долар знизився на три копійки.
Економіка 14 квітня 2017, 11:56 (УРА-Информ)
Хмара тегів