Архів новин 

новини: 27 квітня 2017 у рубриці:  

Україна почала будувати сховище відпрацьованого ядерного палива

В Україні почалося будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива.
Суспільство 27 квітня 2017, 22:30 (УРА-Информ)

У загоні космонавтів РФ вибухнув скандал У загоні космонавтів РФ вибухнув скандал
Космонавт Геннадій Падалка, який залишив загін космонавтів в кінці квітня, опублікував в «Московському комсомольці» звернення із закликом звільни...
Суспільство 27 квітня 2017, 21:27 (glavnoe.ua)
Картами Ощадбанку і Mastercard можна буде розплатитися в метро Картами Ощадбанку і Mastercard можна буде розплатитися в метро
Державний Ощадний банк і компанія Mastercard впровадили технологію Metropass для використання безконтактних карток в якості проїзних в Київському...
Суспільство 27 квітня 2017, 19:44 (vkurse.ua)
В Украине в течение пяти дней сорваны два джек-пота на 18,5 млн грн В Украине в течение пяти дней сорваны два джек-пота на 18,5 млн грн
Надо отметить, что вероятность срыва одного джек-пота составляет 1 к 52 457 860
Суспільство 27 квітня 2017, 19:15 (Обозреватель)
Куди краще їхати українці на травневі свята Куди краще їхати українці на травневі свята
На травневі свята в цьому сезоні українці облюбували Туреччину і Одесу. Туреччина на травневі свята - найпопулярніший напрям сезону. Хоча Середзе...
Суспільство 27 квітня 2017, 20:21 (vkurse.ua)
Двусмысленная шутка в смертельном море радиации Двусмысленная шутка в смертельном море радиации
Перед поездкой в Зону отчуждения в прошлом году выискал дивную историю (за правдивость не ручаюсь, но фото есть). Итак, 1986 год, город Припять, ...
Суспільство 27 квітня 2017, 20:30 (Обозреватель)
На Харківщині знищили меморіальну табличку бійцеві АТО На Харківщині знищили меморіальну табличку бійцеві АТО
26 квітня невідомі пошкодили меморіальну дошку бійцеві АТО в Лозівському районі, а також знищили дві таблички з назвами вулиць в Харкові.
Суспільство 27 квітня 2017, 15:10 (glavnoe.ua)
Суспільство споживання: що зміниться в майбутньому Суспільство споживання: що зміниться в майбутньому
Останні кілька десятиліть ми маємо суспільство споживання товарів і послуг. Сьогодні я бачу як ця тенденція змінюється: з кожним роком все більше...
Суспільство 27 квітня 2017, 15:04 (Обозреватель)
За що уряд нас не любить За що уряд нас не любить
Весь зимовий сезон ми возили вугілля, теплі речі, хліб і ліки жителям "сірої зони". Тільки в березні вбито війною 36 військових, 5 цивільних і 3 ...
Суспільство 27 квітня 2017, 15:22 (Обозреватель)
Раптова смерть екс-нардепа: стало відомо, де це сталося Раптова смерть екс-нардепа: стало відомо, де це сталося
Також стало відомо, де його поховають.
Суспільство 27 квітня 2017, 15:47 (Обозреватель)
Про Чорнобиль майже ніхто не згадує Про Чорнобиль майже ніхто не згадує
Ніколи не забуду, як довго брехали радянському народові його вожді, боячись сказати людям правду.
Суспільство 27 квітня 2017, 18:16 (Обозреватель)
За фактом загибелі дітей в Запорізькій області відкрито кримінальне провадження За фактом загибелі дітей в Запорізькій області відкрито кримінальне провадження
Відділ комунікації Запорізької обласної поліції повідомляє про відкриття кримінального провадження за фактом загибелі двох дітей від чадного газу.
Суспільство 27 квітня 2017, 18:45 (УРА-Информ)
Аброськин пояснил причину отработки территорий в Мариуполе Аброськин пояснил причину отработки территорий в Мариуполе
Накануне майских праздников в Мариуполе Донецкой области полиция провела профилактическую отработку территорий в связи с угрозой некоторых сил де...
Суспільство 27 квітня 2017, 17:59 (glavnoe.ua)
Виклик про мінування Миколаївської ОДА виявився хибним Виклик про мінування Миколаївської ОДА виявився хибним
УНН передає, що миколаївські поліцейські перевірили Облдержадміністрацію на наявність вибухівки в будівлі. У поліцію надійшов анонімний дзвінок п...
Суспільство 27 квітня 2017, 18:58 (УРА-Информ)
Сентиментальна подорож Сентиментальна подорож
Один раз, під час торішнього подорожі до Львова, мій американський товариш, Гриша, вирішив не використовувати орендовану машину, а поїхати в Жовк...
Суспільство 27 квітня 2017, 08:37 (Обозреватель)
Новини Кримнаша. Зрадники розуміють тільки один закон - закон сили! Новини Кримнаша. Зрадники розуміють тільки один закон - закон сили!
Можна помітингувати? Добре спасибі! На мітинг з паспортами? Добре спасибі! Тут не можна стояти, а там можна? Добре спасибі!.
Суспільство 27 квітня 2017, 09:13 (Обозреватель)
Російський МНС відправив на Донбас 64-й  гумконвой Російський МНС відправив на Донбас 64-й "гумконвой"
У четвер, 27 квітня, рано вранці з Росії на Донбас вийшла чергова автомобільна колона з так званої "гуманітарної допомогою" для Донбасу.
Суспільство 27 квітня 2017, 09:56 (УРА-Информ)
Мешканка Нижньої Тури намагалася пронести в будівлю суду електрошокер, замаскований під губну помаду Мешканка Нижньої Тури намагалася пронести в будівлю суду електрошокер, замаскований під губну помаду
Приставам вона пояснила, що носить його з собою, щоб відбиватися від собак.
Суспільство 27 квітня 2017, 10:21 (JustMedia)
Протруханівські охр*нівші депутати Протруханівські охр*нівші депутати
Скоро традиційні ідеологічні "травневі загострення", а в Одесі відбулась попередня артпідготовка. Протруханівські охренівші депутати в міськраді ...
Суспільство 27 квітня 2017, 10:49 (Обозреватель)
Чи не заглядайте в мій монітор! Чи не заглядайте в мій монітор!
Знаєте, що дратує офісних співробітників? Коли їм заглядають в монітор. Просто послухайте історії про те, що найбільше нервує на роботі.
Суспільство 27 квітня 2017, 13:05 (Обозреватель)
Запрошували від Путіна: білоруський музикант розповів про концерт в включеному Криму Запрошували від Путіна: білоруський музикант розповів про концерт в включеному Криму
Лідер білоруської групи "СРСР" похвалився своєю популярністю.
Суспільство 27 квітня 2017, 13:01 (Обозреватель)
У НАТО опублікували сильне відео про український бійця, що пройшов на Донбасі через пекло У НАТО опублікували сильне відео про український бійця, що пройшов на Донбасі через пекло
Північноатлантичний альянс зняв мотиваційний відео про історію українського солдата сил антитерористичної операції, який під час інтенсивних боїв...
Суспільство 27 квітня 2017, 12:58 (glavnoe.ua)
Журналіст: Родина Лоліти померла три роки тому Журналіст: Родина Лоліти померла три роки тому
Дійсно, якщо співачку не пускають до Києва за візит до Криму, що може бути ефектніше, ніж знову відправити її на півострів? Мовляв, від своїх слі...
Суспільство 27 квітня 2017, 13:28 (glavnoe.ua)
В Україні скоротилася кількість молодих людей, які бажають брати участь в ЗНО В Україні скоротилася кількість молодих людей, які бажають брати участь в ЗНО
Цього року зовнішнє незалежне оцінювання здадуть 240 тис. 881 осіб. Це менше ніж у минулому році. Про це повідомив директор Українського центру о...
Суспільство 27 квітня 2017, 15:04 (glavnoe.ua)
 Висловив європейську точку зору : польський журналіст пояснив бійку на КремльТВ "Висловив європейську точку зору": польський журналіст пояснив бійку на КремльТВ
Томаш Мацейчук підкреслив, що не він перший і не він останній назвав сталінізм червоним фашизмом.
Суспільство 27 квітня 2017, 14:59 (Обозреватель)
Хмара тегів