Архів новин 

новини: 2 лютого 2025 у рубриці:  

Алкоголь і сон: Що таке приховування досліджень

Японські вчені провели цікаве дослідження, яке передає уявлення про те, як організм справляється з алкоголем під час сну. Відповідно до їх висновків, сон після вживання алкоголю значно уповільнює процес розкладання алкоголю в крові, а тому продовжує час т...
Здоров'я 02 лютого 2025, 21:22 (e-news.com.ua)

Як організм реагує на макарони: несподівані переваги соусу маринари Як організм реагує на макарони: несподівані переваги соусу маринари
Яку користь можна отримати з традиційних макаронних виробів з томатним соусом.
Здоров'я 02 лютого 2025, 20:26 (Обозреватель)
Ліе для гри в Picbol: як вдосконалити свої навички Ліе для гри в Picbol: як вдосконалити свої навички
Теплий -це зробить вашу гру ідеальною, а здоров'я сильніше.
Здоров'я 02 лютого 2025, 19:40 (Обозреватель)
Способи пережити літню спеку Способи пережити літню спеку
Літня спека може бути справжнім випробуванням, особливо якщо ви змушені проводити багато часу на вулиці. Однак за допомогою декількох простих рек...
Здоров'я 02 лютого 2025, 17:37 (e-news.com.ua)
Звички, які заважають схуднути Звички, які заважають схуднути
Літній період часто асоціюється з відпочинком, сонячними днями та відпочинком, але це також час, коли багато хто стикається з несподіваними пробл...
Здоров'я 02 лютого 2025, 17:34 (e-news.com.ua)
Вплив нічної зміни на здоров я: підвищений ризик серцевих захворювань Вплив нічної зміни на здоров'я: підвищений ризик серцевих захворювань
За словами вчених, робота в нічних змінах може суттєво вплинути на здоров'я працівників, збільшуючи ризик серцево -судинних захворювань, таких як...
Здоров'я 02 лютого 2025, 12:25 (e-news.com.ua)
Мінімальне навантаження - Максимальна ефективність: 4 вправи для сідниць і натисніть Мінімальне навантаження - Максимальна ефективність: 4 вправи для сідниць і натисніть
Прості, але потужні рухи, які допоможуть вам досягти бажаного результату без ризику для суглобів.
Здоров'я 02 лютого 2025, 11:38 (Обозреватель)
Чому варто додати тост з авокадо до дієти: переваги та корисні властивості Чому варто додати тост з авокадо до дієти: переваги та корисні властивості
Як поєднання вуглеводів та корисних жирів впливає на організм.
Здоров'я 02 лютого 2025, 10:10 (Обозреватель)
Основи дитини до року Основи дитини до року
Дитяче харчування є ключовим компонентом його нормального росту та розвитку. У перші місяці життя харчування дитини базується на грудному молоці,...
Здоров'я 02 лютого 2025, 07:39 (e-news.com.ua)
Рухи, що зменшують жир і покращують фізичну форму Рухи, що зменшують жир і покращують фізичну форму
Які вправи активно спалюють жир в організмі.
Здоров'я 02 лютого 2025, 01:39 (Обозреватель)
Хмара тегів