Архів новин 

новини: 20 червня 2018 у рубриці:  

Кому протипоказано набивати татуювання

Татуювання можуть викликати хронічне запалення м'язів.
Здоров'я 20 червня 2018, 20:29 (NeBoley.com.ua)

Медики порадили, як вберегти серце при сидячому способі життя Медики порадили, як вберегти серце при сидячому способі життя
Важливо дотримуватися простих правил.
Здоров'я 20 червня 2018, 19:30 (NeBoley.com.ua)
Названі чотири основні причини небезпеки активованого вугілля Названі чотири основні причини небезпеки активованого вугілля
Вживання активованого вугілля є шкідливим для здоров'я, як стверджують британські експерти.
Здоров'я 20 червня 2018, 16:16 (NeBoley.com.ua)
Який одяг носити, щоб здаватися вище Який одяг носити, щоб здаватися вище
Наша фігура легко піддається коригуванню за допомогою дієт і занять спортом, але на жаль ще не придумали вправ і продуктів, які зможуть додати на...
Здоров'я 20 червня 2018, 16:48 (NeBoley.com.ua)
Як не застудитися через кондиціонер Як не застудитися через кондиціонер
Бережіться різких перепадів температур і брудного фільтра усередині кондиціонера.
Здоров'я 20 червня 2018, 18:41 (NeBoley.com.ua)
Фрукторіанская дієта: наскільки вона безпечна Фрукторіанская дієта: наскільки вона безпечна
На цей цікавий і спірне питання відповідає доктор Лора Джеферс (Laura Jeffers), дієтолог з Клініки Клівленда, фахівець з целіакії, непереносимост...
Здоров'я 20 червня 2018, 19:03 (e-news.com.ua)
Світлотерапія здатна замінити Віагру Світлотерапія здатна замінити Віагру
Вчені з Швейцарської вищої технічної школи Цюріха працюють над терапією, яка замінить Віагру.
Здоров'я 20 червня 2018, 00:44 (NeBoley.com.ua)
Хвороби зубів і ясен: прямий шлях до хвороби Альцгеймера Хвороби зубів і ясен: прямий шлях до хвороби Альцгеймера
Захворювання ясен і зубів безпосередньо пов'язані з більш інтенсивної швидкістю когнітивних порушень у людей з хворобою Альцгеймера. До такого ви...
Здоров'я 20 червня 2018, 00:57 (e-news.com.ua)
Видалення рослинності в зоні бікіні підвищує ризик ЗПСШ Видалення рослинності в зоні бікіні підвищує ризик ЗПСШ
Існують дослідження, які свідчать про зв'язок між голінням (або депіляцією) і ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом).
Здоров'я 20 червня 2018, 09:36 (NeBoley.com.ua)
Названо десять природних антибіотиків Названо десять природних антибіотиків
Коли люди хворіють, вони в першу чергу звертаються до лікаря в надії на диво-пігулки, сиропи і мікстури, які здатні поставити їх на ноги буквальн...
Здоров'я 20 червня 2018, 09:54 (e-news.com.ua)
Хронічний гіпертрофічний риніт: як лікуватися Хронічний гіпертрофічний риніт: як лікуватися
Хронічний гіпертрофічний риніт - що це таке? Що викликає його розвиток? В яких формах захворювання може протікати? Які методи лікування існують?....
Здоров'я 20 червня 2018, 11:19 (e-news.com.ua)
Як позбутися від тяги до солодкого Як позбутися від тяги до солодкого
Рекомендована щоденна доза вільного цукру для дорослої людини - 30 грам або три чайні ложки.
Здоров'я 20 червня 2018, 14:07 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів