Архів новин 

новини: 8 березня 2018 у рубриці:  

Подробиці про протеїнової дієти

Вона також вважається однією з найбільш «старих», популярних і одночасно результативних систем харчування, що сприяють схудненню. Обгрунтовані науковими дослідженнями, головні принципи протеїнової дієти полягають в наступному: виключення з раціону вуглево...
Здоров'я 08 березня 2018, 20:43 (e-news.com.ua)

Яку дієту вибрати Яку дієту вибрати
Небезпека самостійного вибору дієти полягає в наявності ряду протипоказань. Наприклад, людям, які страждають надмірною вагою, цукровим діабетом а...
Здоров'я 08 березня 2018, 20:12 (e-news.com.ua)
Худнемо швидко: 5 кг за тиждень Худнемо швидко: 5 кг за тиждень
Кефіру гречана дієта вважається однією з найефективніших дієт для схуднення. За словами експертів, з її допомогою можна всього за тиждень скинут...
Здоров'я 08 березня 2018, 14:17 (e-news.com.ua)
Чоловіче здоров я скоро врятує вакцина від раку простати Чоловіче здоров'я скоро врятує вакцина від раку простати
Перспективи створення вакцини від раку простати вже замаячили на горизонті.
Здоров'я 08 березня 2018, 15:38 (NeBoley.com.ua)
Дієтологи підказали, як відновити природну мікрофлору кишечника Дієтологи підказали, як відновити природну мікрофлору кишечника
Мікрофлора кишечника має дуже важливе значення для коректної роботи цього органу і для нашого здоров'я в цілому.
Здоров'я 08 березня 2018, 17:48 (NeBoley.com.ua)
Стоматологи назвали кращі продукти для білосніжної усмішки Стоматологи назвали кращі продукти для білосніжної усмішки
Голлівудська усмішка в домашніх умовах.
Здоров'я 08 березня 2018, 19:59 (NeBoley.com.ua)
5 небезпечний помилок тих, хто носити лінзи 5 небезпечний помилок тих, хто носити лінзи
Нинішня медицина поки що не знає інших засобів остаточного вилікування катаракти, крім оперативних.
Здоров'я 08 березня 2018, 07:23 (NeBoley.com.ua)
Медики пояснили, чим небезпечний дефіцит цинку в організмі Медики пояснили, чим небезпечний дефіцит цинку в організмі
Дефіцит цинку підвищує ризик розвитку діабету, захворювань серцево-судинної системи, а також раку.
Здоров'я 08 березня 2018, 08:34 (NeBoley.com.ua)
3 соки для чоловічого здоров’я 3 соки для чоловічого здоров’я
Вживання соків із граната, гарбуза та буряка позитивно впливає на потенцію у чоловіків.
Здоров'я 08 березня 2018, 10:43 (NeBoley.com.ua)
Уявна мова впливає на слухове сприйняття гучності звуків Уявна мова впливає на слухове сприйняття гучності звуків
У дослідженні, проведеному групою вчених Нью-Йоркського університету в Шанхаї (New York University Shanghai), Китай, представлені дані, згідно з ...