Архів новин 

новини: 7 березня 2018 у рубриці:  

Молоко виявилося переносником смертельно небезпечної інфекції

Ризик зараження стійкими до дії антибіотиків інфекціями значно зростає при вживанні парного молока, - про це днями заявили співробітники Центру по контролю і профілактиці захворювань США.
Здоров'я 07 березня 2018, 23:54 (NeBoley.com.ua)

П ять кращих продуктів для здоров я і молодості П'ять кращих продуктів для здоров'я і молодості
Включіть їх у свій раціон.
Здоров'я 07 березня 2018, 13:38 (NeBoley.com.ua)
Виявлено, що БАДи і дієта знижують тиск не гірше таблеток Виявлено, що БАДи і дієта знижують тиск не гірше таблеток
Аптеки повні ліків від високого тиску, але лікарі виявили, що БАДи, дієта і правильний спосіб життя допомагають впоратися з недугою не гірше табл...
Здоров'я 07 березня 2018, 08:35 (NeBoley.com.ua)
4 маски для красивої шкіри 4 маски для красивої шкіри
Не варто витрачати цілий статок на дорогі косметичні препарати по догляду за шкірою. Адже у тебе під рукою завжди є натуральні засоби, створені с...
Здоров'я 07 березня 2018, 09:46 (e-news.com.ua)
Які обстеження і в якому віці потрібно проходити чоловікам і жінкам Які обстеження і в якому віці потрібно проходити чоловікам і жінкам
Більшість видів онкопатології можна вилікувати на початкових стадіях.
Здоров'я 07 березня 2018, 11:09 (NeBoley.com.ua)
5 ознак повільного метаболізму, на які варто звернути увагу 5 ознак повільного метаболізму, на які варто звернути увагу
Повільний метаболізм є одним з найбільш поширених станів організму.
Здоров'я 07 березня 2018, 11:43 (NeBoley.com.ua)
Названо найкорисніший напій для очей Названо найкорисніший напій для очей
Зелений чай допоможе зберегти хороший зір.
Здоров'я 07 березня 2018, 00:49 (NeBoley.com.ua)
Змінюються правила звернення до лікаря: що тепер потрібно робити Змінюються правила звернення до лікаря: що тепер потрібно робити
З 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів тільки після підписання меморандуму. Для цих цілей створили спеціальну ор...
Здоров'я 07 березня 2018, 07:38 (NeBoley.com.ua)
Ці чотири продукти найкраще розріджують кров Ці чотири продукти найкраще розріджують кров
Вживати ці продукти можна без побоювання за своє здоров'я.
Здоров'я 07 березня 2018, 07:34 (NeBoley.com.ua)
Цей частий фактор в три рази підвищує ризик старечого слабоумства Цей частий фактор в три рази підвищує ризик старечого слабоумства
Активне зловживання спиртними напоями в три рази збільшує ризик розвитку старечого недоумства.
Здоров'я 07 березня 2018, 07:55 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів