Архів новин 

новини: 6 березня 2018 у рубриці:  

Вінницькі кардіохірурги провели унікальну операцію

Керував процесом заступник директора інституту ім. Амосова Костянтин Руденко.
Здоров'я 06 березня 2018, 18:58 (NeBoley.com.ua)

Профілактика варикозу: 10 правил Профілактика варикозу: 10 правил
Судинні «зірочки» на ногах, виступаючі вени - не тільки естетична проблема. Подбай про красу і здоров'я ніжок - не провокує варикоз! Скоро весна ...
Здоров'я 06 березня 2018, 17:39 (e-news.com.ua)
Синдром хронічної втоми: що це таке і основні симптоми Синдром хронічної втоми: що це таке і основні симптоми
Синдром хронічної втоми не можуть діагностувати в 84% випадків.
Здоров'я 06 березня 2018, 10:11 (NeBoley.com.ua)
Названий кращий продукт для боротьби з висипом вугрів Названий кращий продукт для боротьби з висипом вугрів
Експерти назвали один натуральний інгредієнт, який здатний розблокувати закупорені пори шкіри, зменшити кількість шкірного сала і навіть позбавит...
Здоров'я 06 березня 2018, 16:19 (NeBoley.com.ua)
В Україні через смерть пацієнта заборонили Новокаїн В Україні через смерть пацієнта заборонили Новокаїн
В Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування серії препарату Новокаїн.
Здоров'я 06 березня 2018, 16:14 (NeBoley.com.ua)
Японські вчені назвали найлегший метод експрес-схуднення Японські вчені назвали найлегший метод експрес-схуднення
Виявляється, секрет швидкого схуднення дуже простий.
Здоров'я 06 березня 2018, 16:34 (NeBoley.com.ua)
Доходи медиків в Швейцарії зазнають критики Доходи медиків в Швейцарії зазнають критики
За інформацією швейцарської новинної телепрограми «Rundschau» (виходить на громадському національному телеканалі «SRF») головні лікарі великих шв...
Здоров'я 06 березня 2018, 00:38 (NeBoley.com.ua)
Здорове харчування: продукти на 7 днів Здорове харчування: продукти на 7 днів
Меню харчування на тиждень і здорове харчування взагалі - це ваш свідомий вибір бути в гармонії зі своїм тілом. Якщо взяти на озброєння головні п...
Здоров'я 06 березня 2018, 00:57 (e-news.com.ua)
Дробу і худнемо: поради Дробу і худнемо: поради
Три рази помногу або шість разів по чуть-чуть? Цим питанням стали задаватися нутріологі після різкого зростання популярності теорії дробового хар...
Здоров'я 06 березня 2018, 01:30 (e-news.com.ua)
Чим кава корисна для жіночого здоров я Чим кава корисна для жіночого здоров'я
Вчені з Університету Вісконсіна (США) визначили, що жінки, які п'ють дві-три чашки напою в день, на 30% менше схильні до ризику розвитку деменції...
Здоров'я 06 березня 2018, 01:25 (e-news.com.ua)
Тисячі харків ян ризикують зором - лікарі Тисячі харків'ян ризикують зором - лікарі
У Харківській області в 2016 р. вперше глаукома виявлено у 2148 осіб.
Здоров'я 06 березня 2018, 01:21 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском