Архів новин 

новини: 3 березня 2018 у рубриці:  

Їжа для інтелекту

Правильне харчування є основою повноцінної роботи нашого мозку. Сьогодні вже абсолютно точно доведено, що можливості розумової діяльності людини безпосередньо залежать від якості і складу їжі, яку він вживає, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок...
Здоров'я 03 березня 2018, 20:11 (e-news.com.ua)

Молочний продукт, який позбавить від проблем з серцем Молочний продукт, який позбавить від проблем з серцем
В ході нового дослідження виявилося, що регулярне вживання йогурту знижує ризик серцево-судинних захворювань.
Здоров'я 03 березня 2018, 20:00 (NeBoley.com.ua)
Деякі подробиці і наслідки смертельної щеплення на Сумщині Деякі подробиці і наслідки смертельної щеплення на Сумщині
На даний момент ще немає достовірної інформації про те, що ж саме привело до смерті новонародженого в Белопольской районної лікарні.
Здоров'я 03 березня 2018, 08:03 (NeBoley.com.ua)
Про користь каші і шкоду фастфуду Про користь каші і шкоду фастфуду
Діти в усьому копіюють своїх батьків - у ставленні до світу і людям, в манері розмовляти і одягатися, у своїх звичках і смакові пристрасті. У том...
Здоров'я 03 березня 2018, 09:03 (e-news.com.ua)
7 днів, щоб позбутися хронічної втоми 7 днів, щоб позбутися хронічної втоми
Ви засинаєте і просинаєтесь стомленими? Це може бути синдром хронічної втоми
Здоров'я 03 березня 2018, 16:11 (NeBoley.com.ua)
Як усунути сухість шкірних покривів Як усунути сухість шкірних покривів
Холодний вітер, пекуче сонце, сухе повітря в приміщенні, гаряча вода, косметика по догляду за тілом - все це і багато іншого негативно впливає на...
Здоров'я 03 березня 2018, 19:23 (e-news.com.ua)
Як підготуватися до переходу на літній час Як підготуватися до переходу на літній час
Переведення стрілок завжди пов'язаний зі зміною ритму життя, а отже - з додатковим стресом.
Здоров'я 03 березня 2018, 00:56 (NeBoley.com.ua)
5 способів переконати шкіру, що вже весна 5 способів переконати шкіру, що вже весна
Весна на календарі, але ні в дзеркалі, ні на вулиці - ні найменших її ознак.
Здоров'я 03 березня 2018, 07:52 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів