Архів новин 

новини: 28 березня 2018 у рубриці:  

Кім Кардашьян поділилася головним секретом свого догляду за обличчям

Після того, як діти заснуть, вона викликає додому косметолога.
Здоров'я 28 березня 2018, 22:25 (NeBoley.com.ua)

Біолог пояснив, чому погіршується людський генофонд Біолог пояснив, чому погіршується людський генофонд
Два фундаментальних біологічних механізму призводять до того, що генофонд людської популяції поступово погіршується, розповів Sputnik France знам...
Здоров'я 28 березня 2018, 20:58 (NeBoley.com.ua)
Лікарі поділилися секретами схуднення уві сні Лікарі поділилися секретами схуднення уві сні
Ці звички допоможуть зміцнити сон і схуднути.
Здоров'я 28 березня 2018, 13:00 (NeBoley.com.ua)
Медреформа: коли і як потрібно підписувати договір з сімейним лікарем Медреформа: коли і як потрібно підписувати договір з сімейним лікарем
З 2 квітня в Україні починається масштабна кампанія з підписання декларацій з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. З наближенням старту...
Здоров'я 28 березня 2018, 13:53 (glavnoe.ua)
Лікарі розповіли, що обов язково потрібно їсти при цукровому діабеті другого типу Лікарі розповіли, що обов'язково потрібно їсти при цукровому діабеті другого типу
Дослідження, проведені раніше, показали: збагачення раціону клітковиною знижує ризик розвитку діабету і серцево-судинних захворювань.
Здоров'я 28 березня 2018, 13:48 (NeBoley.com.ua)
У МОЗ дали рекомендації щодо здорового сну У МОЗ дали рекомендації щодо здорового сну
У Міністерстві охорони здоров'я опублікували рекомендації по здоровому сну.
Здоров'я 28 березня 2018, 16:35 (NeBoley.com.ua)
Біо-бар: як правильно підібрати органічні продукти для волосся Біо-бар: як правильно підібрати органічні продукти для волосся
Забруднене повітря великих мегаполісів, а також різні стрес-фактори не кращим чином впливають на стан наших волосся.
Здоров'я 28 березня 2018, 00:57 (NeBoley.com.ua)
10 продуктів харчування, які врятують вас від безсоння 10 продуктів харчування, які врятують вас від безсоння
За статистикою, близько 50 відсотків дорослого населення України періодично мають проблеми зі сном і близько 10 відсотків страждають від безсоння...