Архів новин 

новини: 2 березня 2018 у рубриці:  

Дієта на яйцях

Дієта на яйцях відмінно підходить для тих, хто хоче досягти швидких результатів в короткі терміни. Але не варто думати, що дієта на яйцях розрахована тільки на вживання дуже багато яєць. Меню цієї дієти добре збалансовано і включає в себе багато корисних ...
Здоров'я 02 березня 2018, 20:12 (e-news.com.ua)

Турбота і збереження краси ніг Турбота і збереження краси ніг
Про те, що наші ніжки потребують догляду, багато хто з нас згадують лише з настанням літа. Це непрощенна помилка! Той же педикюр робиться не тіль...
Здоров'я 02 березня 2018, 20:03 (e-news.com.ua)
Екстракт з водоростей ламінарії - ліки проти артрозу Екстракт з водоростей ламінарії - ліки проти артрозу
Остеоартрит, або артроз - хронічне прогресуюче захворювання, яке характеризується руйнуванням хрящової тканини і втратою функції суглоба. Сьогод...
Здоров'я 02 березня 2018, 08:31 (e-news.com.ua)
5 продуктів для здоров я 5 продуктів для здоров'я
Вода Кожна людина знає, що вода життєво необхідна нашому організму. Вона допомагає виводити з тіла людини різні шкідливі хімічні сполуки, забезпе...
Здоров'я 02 березня 2018, 15:02 (e-news.com.ua)
Зелений чай допомагає знизити вагу Зелений чай допомагає знизити вагу
Дієтологи з Університету Пенн Стейт з'ясували, що в зеленому чаї міститься епігаллокатехін-3-галлат (EGCG). Це з'єднання гальмує набір ваги, викл...
Здоров'я 02 березня 2018, 15:33 (e-news.com.ua)
Загибель дитини: в Україні заборонили небезпечну для дітей вакцину Загибель дитини: в Україні заборонили небезпечну для дітей вакцину
В Україні тимчасово заборонили болгарську вакцину проти туберкульозу.
Здоров'я 02 березня 2018, 18:36 (NeBoley.com.ua)
Продукти для довголіття: як продовжити молодість Продукти для довголіття: як продовжити молодість
Наша редакція підготувала для вас список з ТОП-8 продуктів, які допоможуть продовжити молодість.
Здоров'я 02 березня 2018, 01:13 (NeBoley.com.ua)
Людину можна повернути до життя протягом 5 хвилин після зупинки серця - вчені Людину можна повернути до життя протягом 5 хвилин після зупинки серця - вчені
Отримано ще один цікавий відповідь на питання про те, що відбувається з нашим мозком після зупинки серця.
Здоров'я 02 березня 2018, 04:56 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали жарознижувальну, яке б є по чоловічому здоров ю Вчені назвали жарознижувальну, яке б'є по чоловічому здоров'ю
Команда з Данії та Франції зібрала групу добровольців у віці 18-35 років.
Здоров'я 02 березня 2018, 04:54 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали засіб для позбавлення від прищів назавжди Вчені назвали засіб для позбавлення від прищів назавжди
Акне і проблемна шкіра у мільйонів людей в наші дні.
Здоров'я 02 березня 2018, 05:06 (NeBoley.com.ua)
Як жир впливає на здоров я? Як жир впливає на здоров'я?
Людина від природи є створенням зі збалансованими фізіологічними функціями.
Здоров'я 02 березня 2018, 06:38 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів