Архів новин 

новини: 13 березня 2018 у рубриці:  

Дієти по крові: працюють чи ні

Системи харчування, так чи інакше прив'язані до крові, можуть бути різними: від дієти по групі крові до індивідуального раціону на основі спеціального аналізу. Чи є в них реальний сенс або їх автори просто вдало зловили хвилю?. Деконструкція ЕВОЛЮЦІЇ Піт...
Здоров'я 13 березня 2018, 20:33 (e-news.com.ua)

Мозок сприймає ліки тільки в певні години Мозок сприймає ліки тільки в певні години
Фахівці стверджують, що певні години прийому лікарських препаратів впливають на ефективність їх впливу на організм і результативність лікування.
Здоров'я 13 березня 2018, 18:18 (NeBoley.com.ua)
Як боротися з целюлітом? Як боротися з целюлітом?
Переважній більшості жінок відома така проблема, як целюліт.
Здоров'я 13 березня 2018, 11:42 (NeBoley.com.ua)
Накачаний прес без фізичних вправ: міф чи реальність Накачаний прес без фізичних вправ: міф чи реальність
Сьогодні існує одна медична та косметична терапія, яка може бути особливо корисною у випадках, пов'язаних із затримкою рідини, а також з надмірно...
Здоров'я 13 березня 2018, 14:59 (NeBoley.com.ua)
Названо елементарні способи для позбавлення від набряків Названо елементарні способи для позбавлення від набряків
Поради для ефективного зняття набряклості особи і кінцівок.
Здоров'я 13 березня 2018, 15:37 (NeBoley.com.ua)
Доданий цукор: 4 біди Доданий цукор: 4 біди
«Солодка» дієта підвищує ризик ожиріння, проблем з серцем і судинами, діабету, хвороб зубів.
Здоров'я 13 березня 2018, 00:58 (NeBoley.com.ua)
П ять рецептів для здоров я вашої щитовидки П'ять рецептів для здоров'я вашої щитовидки
Щитовидна залоза, розташована на передній поверхні шиї, виробляє тиреоїдні гормони, які керують буквально всіма процесами в організмі: від ступен...
Здоров'я 13 березня 2018, 02:38 (NeBoley.com.ua)
Косметика від природи Косметика від природи
Натуральні засоби для шкіри і волосся забезпечать повноцінний догляд за собою.
Здоров'я 13 березня 2018, 07:13 (NeBoley.com.ua)
Чи небезпечний цукор для здоров я або корисний? Чи небезпечний цукор для здоров'я або корисний?
В останні роки все частіше можна почути безапеляційно твердження: «Цукор - це отрута».
Здоров'я 13 березня 2018, 07:11 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів