Архів новин 

новини: 5 лютого 2018 у рубриці:  

Ліки від тиску врятує від расизму

Англійськими вченими було встановлено вплив пропранололу, яким лікують підвищений артеріальний тиск, на ставлення до людей іншої расової приналежності.
Здоров'я 05 лютого 2018, 23:01 (NeBoley.com.ua)

Космос деформує очні яблука Космос деформує очні яблука
Космонавти, змушені тривалий час перебувати в космосі, страждають від деформації очних яблук, за спостереженнями вчених. Льотчики-космонавти NASA...
Здоров'я 05 лютого 2018, 21:02 (NeBoley.com.ua)
Розвінчано популярні міфи про правила гігієни Розвінчано популярні міфи про правила гігієни
Інфекціоністи розповіли про популярні омани.
Здоров'я 05 лютого 2018, 09:59 (NeBoley.com.ua)
Виявлено ген переїдання Виявлено ген переїдання
У медичному центрі Університету Джорджтауна американські вчені знайшли ген Bdnf, що провокує людину на обжерливість. За допомогою лабораторних ми...
Здоров'я 05 лютого 2018, 10:56 (e-news.com.ua)
Схуднути на рисі Схуднути на рисі
Рисовий розвантажувальний день відмінно очистить організм, прибере з нього зайву воду і виведе токсини, а також усуне набряки і допоможе позбутис...
Здоров'я 05 лютого 2018, 14:10 (e-news.com.ua)
Сучасні жінки повніють від побутових приладів Сучасні жінки повніють від побутових приладів
Сучасні жінки частіше повніють, ніж їх мами і бабусі - а справа в тому, що вони набагато менше витрачають зусиль на ведення домашніх справ.
Здоров'я 05 лютого 2018, 17:25 (NeBoley.com.ua)
Рідкісні хвороби крові не визнані жізнеугрожающімі Рідкісні хвороби крові не визнані жізнеугрожающімі
Надії багатьох хворих на безкоштовне забезпечення лікарськими засобами в рамках нещодавно прийнятого закону «Про основи здоров'я громадян РФ» пок...
Здоров'я 05 лютого 2018, 02:16 (NeBoley.com.ua)
Як знебарвити веснянки: поради Як знебарвити веснянки: поради
Незважаючи на те, що веснянки, в більшості випадків, додають обличчю особливий запал, привабливість, молодість, як правило, від них прагнуть позб...
Здоров'я 05 лютого 2018, 06:10 (NeBoley.com.ua)
Кориця: ліки від багатьох хвороб Кориця: ліки від багатьох хвороб
Кориця - всесвітньо відома пряність, яку високо цінують за неповторний обволікаючий аромат з солодкуватим відтінком.
Здоров'я 05 лютого 2018, 06:52 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів