Архів новин 

новини: 15 лютого 2018 у рубриці:  

Чому не можна додержуватися, коли хочеться чхнути?

Медичному співтовариству відомі випадки, коли тривала затримка чхання викликала травми шийного відділу хребта або провокувала потрапляння зайвого повітря в порожнину мозку.
Здоров'я 15 лютого 2018, 20:21 (NeBoley.com.ua)

Антибіотики: ризик підвищеного каменеутворення в нирках Антибіотики: ризик підвищеного каменеутворення в нирках
Антибіотики вже багато разів були піддані критиці як фармакологічний засіб в боротьбі з інфекційними захворюваннями за побічні ефекти, які вони н...
Здоров'я 15 лютого 2018, 20:15 (e-news.com.ua)
Здорові звички, які шкодять: шість помилок в харчуванні Здорові звички, які шкодять: шість помилок в харчуванні
Ми розповімо, які здорові звички зовсім не працюють.
Здоров'я 15 лютого 2018, 16:41 (NeBoley.com.ua)
Вчені відкрили антибіотики нового типу Вчені відкрили антибіотики нового типу
Дослідники з Рокфеллерівського університету в США оголосили про відкриття нового типу антибіотиків, які отримали назву «малацідіни» (malacidins).
Здоров'я 15 лютого 2018, 17:49 (NeBoley.com.ua)
Лікарі назвали продукт, який викликає появу зморшок Лікарі назвали продукт, який викликає появу зморшок
Дієтологи інституту функціональної медицини (США) визначили, що головний ворог молодості і тонусу шкіри - цукор в будь-якому вигляді.
Здоров'я 15 лютого 2018, 17:45 (NeBoley.com.ua)
Вітамін D покращує гормональний фон Вітамін D покращує гормональний фон
Вітамін D - це гормоноподобное речовина, яка утворюється з холестерину під дією сонячних променів, а також потрапляє в організм з деякими продукт...
Здоров'я 15 лютого 2018, 17:46 (NeBoley.com.ua)
ВООЗ опублікувала список пріоритетних захворювань для R & D-досліджень ВООЗ опублікувала список пріоритетних захворювань для R & D-досліджень
ВООЗ розробила спеціальний метод визначення того, які хвороби і патогени повинні бути пріоритетними для Плану досліджень і розробок (R & D Bluepr...
Здоров'я 15 лютого 2018, 09:47 (NeBoley.com.ua)
8 речей, які слід знати про непереносимість лактози 8 речей, які слід знати про непереносимість лактози
Як ти знаєш, непереносимість лактози - нездатність засвоювати лактозу, яка міститься в молоці і молочних продуктах.
Здоров'я 15 лютого 2018, 11:01 (NeBoley.com.ua)
Медики нагадують: як попередити авітаміноз Медики нагадують: як попередити авітаміноз
Запаморочення, відчуття втоми, сонливість, дратівливість, відсутність апетиту, погіршення стану шкіри - все це ознаки авітамінозу.
Здоров'я 15 лютого 2018, 13:05 (NeBoley.com.ua)
Протизаплідні засоби знижують больові відчуття під час місячних Протизаплідні засоби знижують больові відчуття під час місячних
Шведські вчені з Академії Сальгренска при Гетеборгському університеті стверджують, що оральні засоби контрацепції можуть знижувати біль у жінок п...
Здоров'я 15 лютого 2018, 13:00 (e-news.com.ua)
Якою має бути найкраща косметика? Якою має бути найкраща косметика?
Які вибрати косметичні засоби для обличчя хвилює абсолютно кожну жінку без винятку. Благо, косметичний ринок нашої країни наповнений не тільки пр...
Здоров'я 15 лютого 2018, 13:22 (vvnews.info)
6 звичок всіх струнких дівчат 6 звичок всіх струнких дівчат
Їх не так багато, але рабтоают вони на всі 100%.
Здоров'я 15 лютого 2018, 15:56 (NeBoley.com.ua)
Названо 10 ванн з лікарськими травами для схуднення Названо 10 ванн з лікарськими травами для схуднення
Цікаво, що для більш ефективного схуднення можна приймати ванни, але не прості, а з різними добавками у вигляді трав, настоїв і відварів, як пере...
Здоров'я 15 лютого 2018, 16:09 (e-news.com.ua)
Очистити нирки від каменів і піску допоможе простий напій Очистити нирки від каменів і піску допоможе простий напій
Як стверджують лікарі, камені і пісок в жовчному міхурі і в нирках є природним результатом неспроможності організму вивести накопичився неорганіч...
Здоров'я 15 лютого 2018, 16:33 (NeBoley.com.ua)
Головні вітаміни зими: для мозку, імунітету і щастя Головні вітаміни зими: для мозку, імунітету і щастя
Холодна пора - саме стресовий для нашого організму.
Здоров'я 15 лютого 2018, 01:34 (NeBoley.com.ua)
10 корисних і несподіваних властивостей селери 10 корисних і несподіваних властивостей селери
Стебла корінь селери дещо відрізняються за складом і типом клітковини, а тому надають різну дію. Так корінь уповільнює старіння і нормалізує серц...