Архів новин 

новини: 7 серпня 2017 у рубриці:  

Щоб схуднути досить випивати перед їжею дві чашки води

Нові дослідження американських вчених показали, що для людей середнього та похилого віку існує дуже простий спосіб схуднути - досить випивати перед їжею дві чашки води, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net У цьо...
Здоров'я 07 серпня 2017, 21:43 (e-news.com.ua)

Десятки мільйонів людей в усьому світі можна врятувати від сліпоти Десятки мільйонів людей в усьому світі можна врятувати від сліпоти
Десятки мільйонів людей в усьому світі можна врятувати від сліпоти, якщо ефективно використовувати існуючі і розробляються зараз методи лікування.
Здоров'я 07 серпня 2017, 20:20 (NeBoley.com.ua)
Лікування застуди при вагітності Лікування застуди при вагітності
При вагітності лікувати застуду необхідно з обережністю, щоб не завдати шкоди дитині. Природно, самим ідеальним варіантом було б взагалі не хворі...
Здоров'я 07 серпня 2017, 13:38 (NeBoley.com.ua)
Хвороба Боткіна: як не стати жертвою гепатиту Хвороба Боткіна: як не стати жертвою гепатиту
Хвороба Боткіна, незважаючи на всі заслуги медицини, і зараз широко поширена в суспільстві. Щоб знати, як уберегтися від гепатиту, варто звернути...
Здоров'я 07 серпня 2017, 16:35 (e-news.com.ua)
Соя запобігає облисіння Соя запобігає облисіння
Ви хочете, щоб і після 40 ваше волосся залишалися такими ж густими, як і в молодості? Тоді вам потрібно їсти більше ... сої.
Здоров'я 07 серпня 2017, 18:44 (NeBoley.com.ua)
Вчені розкрили секрет раптовості харчових отруєнь Вчені розкрили секрет раптовості харчових отруєнь
Вчені розкрили одну з причин, за якими харчові отруєння часто бувають зовсім несподівані. Дослідження показали, що деякі бактерії вміють використ...
Здоров'я 07 серпня 2017, 19:57 (e-news.com.ua)
Кролики допоможуть позбутися від окулярів Кролики допоможуть позбутися від окулярів
Залишилося чекати недовго: заміна вмісту очного кришталика полімерним м'яким гелем дозволить мільйонам людей закинути свої окуляри для читання.
Здоров'я 07 серпня 2017, 08:42 (NeBoley.com.ua)
У крові людини знайшли нові ліки від ВІЛ У крові людини знайшли нові ліки від ВІЛ
Компонент крові людини здатний перешкоджати розмноженню вірусу імунодефіциту і може стати принципово новими ліками від небезпечного захворювання.
Здоров'я 07 серпня 2017, 08:37 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів