Архів новин 

новини: 14 серпня 2017 у рубриці:  

США: вагітним шкідливий рентген зубів

Дослідження, проведене Університетом Вашингтона, показало, що у жінок, які робили рентген зубів під час вагітності, народжуються діти з меншою вагою.
Здоров'я 14 серпня 2017, 22:53 (NeBoley.com.ua)

Знову про здорову шкірі Знову про здорову шкірі
Ще раз про користь шейпінг-вправ для шкіри. В контексті здорової шкіри користь шейпінг-тренувань зводиться до наступного: добре спланована систем...
Здоров'я 14 серпня 2017, 21:03 (e-news.com.ua)
Підвищений тиск під час вагітності може негативно позначитися на судинах Підвищений тиск під час вагітності може негативно позначитися на судинах
Жінки, які відчувають підвищення тиску під час вагітності, частіше в наслідок мають проблеми з коронарними судинами, як передає Інтернет-видання ...
Здоров'я 14 серпня 2017, 10:24 (e-news.com.ua)
Батьки несвідомо штовхають дочок до анорексії Батьки несвідомо штовхають дочок до анорексії
Батьки впливають на сприйняття свого тіла їх дочками. Залежно від їх відносини у дівчаток формується різне уявлення про своє тіло.
Здоров'я 14 серпня 2017, 14:06 (NeBoley.com.ua)
На крок ближче до тканинної регенерації у ссавців На крок ближче до тканинної регенерації у ссавців
Регенерація тканин як у саламандр і тритонів здається предметом наукової фантастики. Але це відбувається в реальності. Чому ми, ссавці, не можемо...
Здоров'я 14 серпня 2017, 14:56 (NeBoley.com.ua)
Вертикальне положення під час сутичок прискорює пологи Вертикальне положення під час сутичок прискорює пологи
Вчені визначили, що, стаючи на коліна, встаючи і прогулюючись, а також сидячи з рівною спиною, вагітні жінки прискорюють процес пологів.
Здоров'я 14 серпня 2017, 16:27 (NeBoley.com.ua)
Хлорована вода басейнів серйозно шкодить здоров ю Хлорована вода басейнів серйозно шкодить здоров'ю
Довге перебування біля хлорованих басейнів здатне привести до захворювань верхніх дихальних шляхів. Згідно з дослідженням, проведеним голландськи...
Здоров'я 14 серпня 2017, 03:14 (e-news.com.ua)
Діти, вигодувані грудьми, досягають більшого в житті Діти, вигодувані грудьми, досягають більшого в житті
Діти, які були вигодувані грудьми згодом швидше йдуть по соціальних сходах і домагаються більш високого соціального становища.
Здоров'я 14 серпня 2017, 06:14 (NeBoley.com.ua)
Пасивне куріння вражає жінок Пасивне куріння вражає жінок
Близько 20% жінок, які хворіють на рак легенів ніколи не курили, йдеться в дослідженні американських вчених. Їх шведські колеги говорять про інші...