Архів новин 

новини: 13 серпня 2017 у рубриці:  

Близько половини респондентів неграмотні в питаннях зачаття і контрацепції

Опитування, проведене серед 495 європейських жителів Асоціацією з планування сім'ї показав, що наявність в обов'язковій шкільній програмі такого предмета як «статеве виховання» не гарантує освіченості в даному питанні.
Здоров'я 13 серпня 2017, 22:48 (NeBoley.com.ua)

Жінки повинні бути особливо обережні в середині циклу Жінки повинні бути особливо обережні в середині циклу
Жінки схильні до травм і різних ушкоджень в залежності від дня менструального циклу, до такого висновку прийшли британські фахівці.
Здоров'я 13 серпня 2017, 20:40 (NeBoley.com.ua)
5 причин вугрового висипу на спині 5 причин вугрового висипу на спині
Крім того, що вугрі часто з'являється на обличчі, вона може ще бути і на спині.
Здоров'я 13 серпня 2017, 10:37 (NeBoley.com.ua)
Вітамін В6 і амінокислота метіонін можуть допомагати запобігати раку легенів Вітамін В6 і амінокислота метіонін можуть допомагати запобігати раку легенів
Люди з підвищеним вмістом в крові вітаміну В6 і амінокислоти метіоніну можуть бути захищені від раку легенів. Клініцисти з Міжнародного агентства...
Здоров'я 13 серпня 2017, 15:39 (NeBoley.com.ua)
Складена перша карта взаємодій всіх генів ссавців Складена перша карта взаємодій всіх генів ссавців
Вчені Університету Каліфорнії - Лос-Анджелес (University of California - Los Angeles - UCLA) склали одну з перших карт геному ссавців, що показує...
Здоров'я 13 серпня 2017, 18:15 (NeBoley.com.ua)
Революційна технологія використовує зубну щітку для визначення раку порожнини рота Революційна технологія використовує зубну щітку для визначення раку порожнини рота
Вчені з Університету Шеффілда винайшли новий тест, що виявляє рак ротової порожнини завдяки зубній щітці, яка щороку збирає клітини з ротової пор...
Здоров'я 13 серпня 2017, 19:44 (NeBoley.com.ua)
Озонування повітря може нашкодити здоров ю Озонування повітря може нашкодити здоров'ю
Освіжувачі повітря, засновані на принципі озонування повітря можуть окисляти органічні продукти в повітрі, а й разом з тим, можуть викликати проб...
Здоров'я 13 серпня 2017, 01:12 (e-news.com.ua)
Сучасне медичне обладнання високої якості Сучасне медичне обладнання високої якості
Здоров'я - це найважливіше для кожної людини. Коли людина сильно хворіє і потребує негайного лікування, вкрай важливо зробити все, щоб воно пройш...
Здоров'я 13 серпня 2017, 01:31 (e-news.com.ua)
Дебати навколо вітамінів: рятівники чи ні Дебати навколо вітамінів: рятівники чи ні
Неконтрольований прийом вітамінних добавок може не тільки додати життя, але і скоротити її.
Здоров'я 13 серпня 2017, 02:40 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів