Архів новин 

новини: 1 серпня 2017 у рубриці:  

Вчені знайшли альтернативу хірургічної стерилізації

Британські вчені запропонували нову методику НЕ хірургічної стерилізації без проведення операції, наркозу або іншої форми знеболювання.
Здоров'я 01 серпня 2017, 21:34 (NeBoley.com.ua)

Багатообіцяючий ліки виявилися пустушкою Багатообіцяючий ліки виявилися пустушкою
Американська федерація з контролю за харчовими продуктами і ліками проаналізувала 145 досліджень з питання лікопену, екстракту томатів або самих ...
Здоров'я 01 серпня 2017, 21:08 (NeBoley.com.ua)
Що потрібно знати про гіпертонії Що потрібно знати про гіпертонії
Не тільки займаються за програмою «Шейпінг-Терапія» повинні знати, що підвищений кров'яний тиск або гіпертонію часто називають «мовчазним вбивцею...
Здоров'я 01 серпня 2017, 13:50 (e-news.com.ua)
Чому вагітність підвищує серцево-судинний ризик Чому вагітність підвищує серцево-судинний ризик
Дані, представлені на конференції з експериментальної біології (Вашингтон, округ Колумбія), можуть пролити світло на причини підвищеної серцево-с...
Здоров'я 01 серпня 2017, 16:00 (NeBoley.com.ua)
Топ-5 порад, як пережити спеку Топ-5 порад, як пережити спеку
Спека погано впливає на здоров'я, поведінку і настрій людини.
Здоров'я 01 серпня 2017, 16:56 (Корреспондент.net)
Зморшки лікуватимуть татуюваннями Зморшки лікуватимуть татуюваннями
Технологія PowerTattoo від ізраїльської компанії Power Paper передбачає впровадження іонізованих пігментів в поверхневий шар шкіри під дією спеці...
Здоров'я 01 серпня 2017, 20:13 (NeBoley.com.ua)
Толстих дітей стає все більше Толстих дітей стає все більше
Результати дослідження, проведеного міжнародною організацією "Міжнародна цільова група з проблем ожиріння", показали, що кожен десятий учень має ...
Здоров'я 01 серпня 2017, 04:43 (NeBoley.com.ua)
Чим небезпечний гепатит В Чим небезпечний гепатит В
Гепатит В жахливе захворювання, яке може повністю вбити печінку. Перевірка на його наявність не завадить нікому.
Здоров'я 01 серпня 2017, 04:11 (NeBoley.com.ua)
Чому з являється білий наліт на язиці Чому з'являється білий наліт на язиці
Зазвичай, білосніжний наліт на мові свідчить про якісь порушення в роботі людського організму. У відносно здоровій людині язик має рожевий колір,...
Здоров'я 01 серпня 2017, 06:08 (NeBoley.com.ua)
Що робити, якщо довгий час болить зуб після видалення нерва Що робити, якщо довгий час болить зуб після видалення нерва
Ниючий зубний біль дуже неприємна, вона з'являється внаслідок запальних процесів і вимагає негайного лікування.
Здоров'я 01 серпня 2017, 07:13 (NeBoley.com.ua)
Кіста гайморової пазухи в деяких випадках не потребує лікування Кіста гайморової пазухи в деяких випадках не потребує лікування
Досить часто трапляється так, що у людини в протягом боргового часу є кіста гайморової пазухи, симптоми при цьому практично не спостерігаються. У...
Здоров'я 01 серпня 2017, 09:33 (e-news.com.ua)
Як врятуватися від літньої спеки: кілька дієвих порад Як врятуватися від літньої спеки: кілька дієвих порад
Починаючи з 1 серпня, Україна опиниться в зоні дії надмірної спекотної погоди без опадів
Здоров'я 01 серпня 2017, 10:44 (NeBoley.com.ua)
Як прибрати складки на животі? Як прибрати складки на животі?
Що не кажи, а в сучасному суспільстві культ струнких дівчат займає лідируюче положення
Здоров'я 01 серпня 2017, 10:45 (NeBoley.com.ua)
Гірудотерапія відновлює енергетику організму, підвищує працездатність і сексуальні можливості Гірудотерапія відновлює енергетику організму, підвищує працездатність і сексуальні можливості
Гірудотерапія - це лікування п'явками, метод, який застосовувався ще за тисячу років до Різдва Христового.
Здоров'я 01 серпня 2017, 12:22 (NeBoley.com.ua)
Вільні радикали корисні для організму Вільні радикали корисні для організму
Вільні радикали, що містяться в крові і вважалися шкідливими, насправді можуть захищати серце від хвороб.
Здоров'я 01 серпня 2017, 02:28 (NeBoley.com.ua)
Жировими клітинами можна розжитися і в зрілому віці Жировими клітинами можна розжитися і в зрілому віці
Переконавши струнких добровольців налягати протягом деякого часу на солодощі, вчені спростували давнє уявлення, що у дорослих жирові клітини не у...