Архів новин 

новини: 5 липня 2018 у рубриці:  

Пора розібратися в міфах про натуральну косметику

Про натуральну косметику міфів і легенд ходить більше, ніж навколо Древній Греції.
Здоров'я 05 липня 2018, 23:01 (NeBoley.com.ua)

Чим небезпечне підвищений тиск в молодості Чим небезпечне підвищений тиск в молодості
Молоді люди, у яких тиск на протязі тривалого часу перебувало на верхній межі норми, в середньому віці зіткнуться зі значним ризиком дисфункції л...
Здоров'я 05 липня 2018, 20:53 (e-news.com.ua)
Вазелін не допомагає швидкому загоєнню ран Вазелін не допомагає швидкому загоєнню ран
Тому фахівці радять відмовитися від використання вазеліну при бажанні залікувати рани.
Здоров'я 05 липня 2018, 09:40 (NeBoley.com.ua)
Тільки не це: 5 відтінків помад, які ненавидять чоловіки Тільки не це: 5 відтінків помад, які ненавидять чоловіки
Англійські вчені довели, що чоловіків відштовхують дівчата з яскраво-червоними губами. Оце так поворот!.
Здоров'я 05 липня 2018, 13:40 (NeBoley.com.ua)
Що допоможе захиститися від укусів комарів, розповіли лікарі Що допоможе захиститися від укусів комарів, розповіли лікарі
Вітамін змінює склад крові на відштовхуючий москітів.
Здоров'я 05 липня 2018, 15:45 (NeBoley.com.ua)
Коли можна завагітніти після місячних? Коли можна завагітніти після місячних?
Коли можна завагітніти після місячних? Це питання цікавить і тих, хто боїться завагітніти і тих, хто чекає не дочекається щасливої ??події. Пропо...
Здоров'я 05 липня 2018, 17:41 (NeBoley.com.ua)
Як вилікуватися від нежиті: огляд кращих ліків Як вилікуватися від нежиті: огляд кращих ліків
Чому важливо лікуватися від нежитю.
Здоров'я 05 липня 2018, 00:39 (NeBoley.com.ua)
Жахливе ДТП в центрі Харкова. Механік заявив, що педаль газу Lexus була втиснути в підлогу Жахливе ДТП в центрі Харкова. Механік заявив, що педаль газу Lexus була втиснути в підлогу
Автомеханік Костянтин Кузнєцов з автосалону Lexus заявив, що розрахункова швидкість автомобіля Олени Зайцевої перед страшним ДТП в центрі Харкова...
Наука та здоров'я 05 липня 2018, 06:52 (glavnoe.ua)
10 ознак того, що пора йти до гінеколога 10 ознак того, що пора йти до гінеколога
Чи не ігноруй ці симптоми, а краще запишись на позачерговий прийом до гінеколога.
Здоров'я 05 липня 2018, 09:17 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали 4 «нешкідливих» продукту, що викликають рак Вчені назвали 4 «нешкідливих» продукту, що викликають рак
В ході досліджень вченим вдалося встановити, що продукти, які обов'язково знайдуться вдома у багатьох людей, насправді особливо небезпечні і здат...