Архів новин 

новини: 14 червня 2018 у рубриці:  

Чорний перець допоможе зменшити шкоду смаженого м'яса

Вчені з Університету Канзасу прийшли до висновку, що існує простий спосіб зробити смажене м'ясо, включаючи яловичину, свинину і курку, більш безпечним для здоров'я - для цього потрібно просто додати мелений чорний перець. За словами фахівців, чорний перец...
Здоров'я 14 червня 2018, 22:09 (e-news.com.ua)

7 ознак в зовнішності, які тебе старять 7 ознак в зовнішності, які тебе старять
Косметологія зробила крок так далеко, що сьогодні ми можемо впоратися навіть зі зморшками!.
Здоров'я 14 червня 2018, 20:01 (NeBoley.com.ua)
Лікує чи калічить: так чи корисно дігтярне мило в лікуванні акне Лікує чи калічить: так чи корисно дігтярне мило в лікуванні акне
Немає нічого простішого і корисного для шкіри, ніж органічні засоби. І багато для лікування акне радять використовувати "бабусин" метод - дігтярн...
Здоров'я 14 червня 2018, 02:28 (NeBoley.com.ua)
Названо ефективні способи, які дозволять дізнатися запах у роті Названо ефективні способи, які дозволять дізнатися запах у роті
Фахівці говорять про те, що майже тридцять відсотків населення людей стикаються з проблемою неприємного запаху з рота, вони вирішили оголосити на...
Здоров'я 14 червня 2018, 08:43 (e-news.com.ua)
Вчені підрахували небезпечне для здоров я збільшення ваги Вчені підрахували небезпечне для здоров'я збільшення ваги
Вчені, що працюють в Гарвардському університеті (США), зайнялися дослідженнями, при яких темпах по збільшенню ваги людського тіла, це може стати ...
Здоров'я 14 червня 2018, 13:38 (e-news.com.ua)
Що не можна робити в перший день відпочинку на морі Що не можна робити в перший день відпочинку на морі
Особливо небезпечні для здоров'я перші дні на узбережжі.
Здоров'я 14 червня 2018, 17:01 (NeBoley.com.ua)
Чим можна заразитися в відпустці? Чим можна заразитися в відпустці?
Ретельно вивчайте інформацію про країни, в які збираєтеся зробити подорож.
Здоров'я 14 червня 2018, 01:16 (NeBoley.com.ua)
10 Лайфхак для волосся, які змінять ваше життя 10 Лайфхак для волосся, які змінять ваше життя
Ці маленькі хитрощі дозволять твоєму волоссю завжди виглядати бездоганно, а ти не витратиш при цьому ніяких зайвих зусиль.
Здоров'я 14 червня 2018, 01:11 (NeBoley.com.ua)
Небезпечні речовини в косметиці Небезпечні речовини в косметиці
Ніколи не замислювалися про те, що знаходиться в складі вашого крему?.
Здоров'я 14 червня 2018, 01:54 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів