Архів новин 

новини: 28 травня 2018 у рубриці:  

Топ-5 масок для обличчя, які перетворять вас за одну ніч

Для сяючого кольору обличчя і відмінного настрою.
Здоров'я 28 травня 2018, 22:52 (NeBoley.com.ua)

Мезотерапія: як не розчаруватися? Пост-процедурний догляд з професійною косметикою Restylane Мезотерапія: як не розчаруватися? Пост-процедурний догляд з професійною косметикою Restylane
Мезотерапія відрізняється від інших омолоджуючих процедур своїм щадним впливом.
Здоров'я 28 травня 2018, 22:48 (NeBoley.com.ua)
У вегетаріанців може зменшитися мозок У вегетаріанців може зменшитися мозок
До такого висновку прийшли вчені з Оксфордського університету.
Здоров'я 28 травня 2018, 08:37 (NeBoley.com.ua)
Жити поруч з фермерськими господарствами корисно для здоров я Жити поруч з фермерськими господарствами корисно для здоров'я
Вчені з'ясували, що люди, які живуть в межах 327 метрів від ферм, приблизно на 21 відсоток менше схильні до цілого ряду алергічних реакцій.
Здоров'я 28 травня 2018, 08:52 (NeBoley.com.ua)
Помідори можуть бути небезпечними для здоров я Помідори можуть бути небезпечними для здоров'я
Багато людей люблять помідори і їдять їх як в свіжому вигляді, так і в консервованому. Однак є помідори можна далеко не всім. Вчені розповіли про...
Здоров'я 28 травня 2018, 14:46 (e-news.com.ua)
Сивину можуть викликати інфекції? Сивину можуть викликати інфекції?
Дослідження показало: між виникненням сивини і імунною відповіддю організму на деякі інфекційні агенти є зв'язок.
Здоров'я 28 травня 2018, 15:16 (NeBoley.com.ua)
Меган Маркл розкрила секрет своєї молодості і краси Меган Маркл розкрила секрет своєї молодості і краси
У 36-річної американської актриси свої секрети підтримки краси.
Здоров'я 28 травня 2018, 01:29 (NeBoley.com.ua)
Офтальмологи попереджають: наступне покоління українців потребуватиме корекції зору Офтальмологи попереджають: наступне покоління українців потребуватиме корекції зору
Стан очей українців під загрозою - головний офтальмолог України Оксана Вітовська розповіла, чим небезпечні сучасні гаджети і який зір буде у наст...