Архів новин 

новини: 25 травня 2018 у рубриці:  

Вчені назвали кращі продукти для оздоровлення легких

На думку вчених, білок, який міститься в рослинах декоративного тютюну, корисний в боротьбі проти інфекційних захворювань.
Здоров'я 25 травня 2018, 17:23 (NeBoley.com.ua)

У школах Харківщини будуть використовувати унікальні методики вивчення англійської У школах Харківщини будуть використовувати унікальні методики вивчення англійської
24 травня голова Харківської ОДА Юлія Світлична стала гостем на святі Останнього дзвоника в «Авторській школі Бойко». Вона привітала випускників ...
Наука та здоров'я 25 травня 2018, 16:14 (glavnoe.ua)
Роботи замінять лікарів приймального відділення Роботи замінять лікарів приймального відділення
У Лондоні одна з великих клінік планує піти на експеримент і замінити частину лікарів роботами.
Здоров'я 25 травня 2018, 09:55 (NeBoley.com.ua)
Вчені: товстунів і діабетиків стане ще більше Вчені: товстунів і діабетиків стане ще більше
Вчені: товстунів і діабетиків стане ще більше.
Здоров'я 25 травня 2018, 10:27 (NeBoley.com.ua)
Експерти пояснили, чому сіпається око і як цього уникнути Експерти пояснили, чому сіпається око і як цього уникнути
Лікарі-офтальмологи назвали кілька причин, через які виникає сіпання ока, і пояснили, як можна від цього позбутися. Як стверджують експерти, ляк...
Здоров'я 25 травня 2018, 11:12 (e-news.com.ua)
Ортопедичний диван - запорука здоров я Ортопедичний диван - запорука здоров'я
Спокійний сон в зручному місці для людини дуже важливий.
Здоров'я 25 травня 2018, 15:07 (NeBoley.com.ua)
Названа несподівана небезпека чистоти в будинку Названа несподівана небезпека чистоти в будинку
Більшість випадків дитячого гострого лімфобластного лейкозу (ГЛЛ) пов'язані з генетичною схильністю і стерильним оточенням, стверджують британськ...
Здоров'я 25 травня 2018, 00:51 (NeBoley.com.ua)
Експерти назвали головні небезпеки лікарень для пацієнтів Експерти назвали головні небезпеки лікарень для пацієнтів
Експерти з Американського коледжу сестринської справи склали перелік найбільших небезпек в лікарні, з якими можуть зіткнутися потрапили туди люди.
Здоров'я 25 травня 2018, 09:10 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів