Архів новин 

новини: 30 березня 2018 у рубриці:  

Вчені назвали основні причини, що провокують онкозахворювання

Основні причини появи новоутворень назвали вчені Британського Центру дослідження раку. Стаття фахівців опублікована в журналі British Journal of Cancer.
Наука та здоров'я 30 березня 2018, 23:32 (glavnoe.ua)

Влаштуйте на кухні салон краси Влаштуйте на кухні салон краси
Всі жінки хочуть бути завжди красивими і доглянутими.
Здоров'я 30 березня 2018, 21:36 (NeBoley.com.ua)
Коли людині необхідно вживати риб ячий жир Коли людині необхідно вживати риб'ячий жир
Множинні дослідження, що проводяться вченими різних країн, давали різні результати про цілющі властивості жирів омега-3, які суперечать один одно...
Здоров'я 30 березня 2018, 16:43 (NeBoley.com.ua)
Медики назвали поради, які допоможуть запобігти раку кишечника Медики назвали поради, які допоможуть запобігти раку кишечника
Регулярне обстеження і правильне харчування допоможуть уникнути хвороби.
Здоров'я 30 березня 2018, 17:13 (NeBoley.com.ua)
Лікарі підказали, як поліпшити роботу щитовидки Лікарі підказали, як поліпшити роботу щитовидки
Методи профілактики захворювань щитовидної залози всім доступні і прості.
Здоров'я 30 березня 2018, 19:21 (NeBoley.com.ua)
Як побороти весняну депресію: корисні поради експертів Як побороти весняну депресію: корисні поради експертів
Щовесни люди часто звертаються до фахівців з-за депресії.
Здоров'я 30 березня 2018, 19:36 (NeBoley.com.ua)
Сотня приводів замовити квіти в капелюшних коробках з доставкою від Annetflowers Сотня приводів замовити квіти в капелюшних коробках з доставкою від Annetflowers
Чи готові експериментувати з подарунками? Поспішайте купити квіти в коробці http: // www. annetflowers. com. ua / cvety-v-korobke /! Асортимент «...
Здоров'я 30 березня 2018, 06:08 (e-news.com.ua)
Названо найбільш незвичайні ознаки хвороби серця Названо найбільш незвичайні ознаки хвороби серця
Деякі симптоми здаються багатьом дрібницею, але це не так насправді.
Здоров'я 30 березня 2018, 09:36 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли простий спосіб схуднути Вчені знайшли простий спосіб схуднути
Фахівці провели дослідження за участю десяти пацієнтів.
Здоров'я 30 березня 2018, 09:30 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли новий антираковий білок Вчені знайшли новий антираковий білок
Дослідники зі Швейцарії розповіли, що їм вдалося знайти незвичайний білок, про який раніше нічого не було відомо.
Здоров'я 30 березня 2018, 09:27 (NeBoley.com.ua)
Ознаки того, що ти старієш швидше, ніж повинна Ознаки того, що ти старієш швидше, ніж повинна
Старіння (назвемо це черговим етапом дорослішання) - не такий страхітливий процес, як видається більшості з нас. Різниця лише в тому, щоб ставати...