Архів новин 

новини: 1 березня 2018 у рубриці:  

Медики визначили найкориснішу позу для сну

Британські вчені з'ясували, на якому боці спати корисніше.
Здоров'я 01 березня 2018, 20:17 (NeBoley.com.ua)

Рим заборонить в їзд дизельних машин в центр міста з 2024 року Рим заборонить в'їзд дизельних машин в центр міста з 2024 року
Влада Риму має намір заборонити приватним автомобілям з дизельними двигунами в'їжджати в історичний центр міста.
Наука та здоров'я 01 березня 2018, 18:21 (glavnoe.ua)
Ця популярна приправа може поліпшити пам ять Ця популярна приправа може поліпшити пам'ять
Розмарин широко відомий як ароматна спеція.
Здоров'я 01 березня 2018, 09:48 (NeBoley.com.ua)
Експерти Boeing назвали найнебезпечніші моменти будь-якого Авіапольоти Експерти Boeing назвали найнебезпечніші моменти будь-якого Авіапольоти
48% всіх нещасних випадків зі смертельними наслідками сталися під час остаточного зниження або посадки літака. Такими є результати аналізу комерц...
Наука та здоров'я 01 березня 2018, 11:50 (glavnoe.ua)
Як борються із зайвими кілограмами в Європі Як борються із зайвими кілограмами в Європі
Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я б'ють на сполох: кількість людей, що мають зайву вагу, збільшилася вдвічі порівняно з минулим ст...
Здоров'я 01 березня 2018, 16:49 (e-news.com.ua)
Померло немовля після протитуберкульозного щеплення на Сумщині Померло немовля після протитуберкульозного щеплення на Сумщині
На Сумщині після щеплення померло немовля. Усе сталося за кілька годин після уколу.
Здоров'я 01 березня 2018, 16:12 (NeBoley.com.ua)
Вчені з ясували, як найпростіше уберегти себе від важкої старості Вчені з'ясували, як найпростіше уберегти себе від важкої старості
За результатами експериментального дослідження вчених Національного інституту охорони здоров'я США, періодичне голодування і легкі вправи поліпшу...