Архів новин 

новини: 6 вересня 2017 у рубриці:  

США побачили в Google загрозу національній безпеці

Google називають монополістом, звинувачують в корупції, підтасовуванні результатів пошуку. А зараз його називають потенційною загрозою національній безпеці.
Технології 06 вересня 2017, 10:48 (InternetUA)

З радості від несподіваного виграшу жінка віддала шахраям купу грошей З радості від несподіваного виграшу жінка віддала шахраям купу грошей
На Калущині жінка повелася на обман шахрая й перечислила гроші за нібито значний грошовий виграш.
Технології 06 вересня 2017, 10:27 (InternetUA)
Завчасний прийом вітамінів і цинку оберігає від старечої сліпоти Завчасний прийом вітамінів і цинку оберігає від старечої сліпоти
Вікова макулярна дегенерація є найбільш частою причиною сліпоти у літніх людей. Виявляється, прийом препаратів містять вітаміни С, Е, бета карот...
Здоров'я 06 вересня 2017, 07:00 (e-news.com.ua)
Виявлено новий інструмент кібер-угруповання Turla Виявлено новий інструмент кібер-угруповання Turla
Компанія ESET повідомляє про виявлення раніше невідомої шкідливої ??програми, яка використовується в атаках на урядові та дипломатичні установи Є...
Технології 06 вересня 2017, 08:54 (InternetUA)
Ранній гестоз, або токсикоз вагітних Ранній гестоз, або токсикоз вагітних
Захворювання, які бувають тільки у вагітних і викликані самою вагітністю, т. гестації, називають Гесте-зами. До цього такі стани вагітної називал...
Здоров'я 06 вересня 2017, 09:40 (e-news.com.ua)
Шахраї зняли з рахунку пенсіонера 20 тисяч гривень Шахраї зняли з рахунку пенсіонера 20 тисяч гривень
Черговою жертвою шахраїв став 71-однорічний дружковчанін. В результаті добре відпрацьованої схеми пенсіонер позбувся всіх заощаджень.
Технології 06 вересня 2017, 09:52 (InternetUA)
Безпліддя загрожує передчасними пологами Безпліддя загрожує передчасними пологами
У жінок, які не можуть завагітніти протягом 1 року, незначно підвищений ризик передчасних пологів. У половині випадків причина передчасних пологі...
Здоров'я 06 вересня 2017, 00:10 (NeBoley.com.ua)
Платіжний сервіс Huawei Pay незабаром може прийти в Європу Платіжний сервіс Huawei Pay незабаром може прийти в Європу
Компанія Huawei запустила свій платіжний сервіс ще в березні минулого року. На даний момент він працює тільки в Китаї, що цілком логічно.
Технології 06 вересня 2017, 00:10 (InternetUA)
Штраф Intel перед ЄС може бути зменшений або анульований Штраф Intel перед ЄС може бути зменшений або анульований
За приблизно два десятка років судові інстанції об'єднаної Європи жодного разу не терпіли серйозного поразки у суперечці з тими чи іншими компані...
Технології 06 вересня 2017, 01:02 (InternetUA)
паніка пройшла. Біткоіни і альткоіни відновлюються паніка пройшла. Біткоіни і альткоіни відновлюються
Біткоіни, ціна на який в понеділок, після новини про заборону ICO в Китаї, впала до 4008 доларів, починає відновлюватися.
Технології 06 вересня 2017, 01:02 (InternetUA)
Кіберполіція припинила діяльність злочинної організації, що ретранслювала російські канали Кіберполіція припинила діяльність злочинної організації, що ретранслювала російські канали
Працівниками Подільського управління кіберполіції спільно із слідчим відділом Хмельницького відділу поліції виявлено та припиненню діяльності зло...
Технології 06 вересня 2017, 00:15 (InternetUA)
Вагітність і захворювання печінки Вагітність і захворювання печінки
Під час вагітності можуть виникати захворювання печінки - як неінфекційні, так і інфекційні. Інфекційні гепатити всіх типів виявляються досить ча...
Здоров'я 06 вересня 2017, 01:18 (e-news.com.ua)
Вагітність і патологія зору Вагітність і патологія зору
Патологія зору досить поширена. Зір може погіршитися під час вагітності у зв'язку з великими обмінними змінами та фізичними навантаженнями під ча...
Здоров'я 06 вересня 2017, 01:18 (e-news.com.ua)
Ложечка цукру проти сигарети Ложечка цукру проти сигарети
Недавно англійські вчені знайшли простий спосіб полегшити страждання бажаючих кинути курити.
Здоров'я 06 вересня 2017, 01:31 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів