Архів новин 

новини: 4 серпня 2017 у рубриці:  

Забій куприка може мати серйозні наслідки

Забій куприка зустрічається досить часто. У головному він з'являється при падінні на спину або при малозначних, але часто повторюваних травмах, які з'являються при їзді на санках, велосипеді і т. Удар в цю область дуже хворобливий, тому що тут знаходиться...
Здоров'я 04 серпня 2017, 23:00 (NeBoley.com.ua)

Асистент Bixby веселить користувачів своєї балакучістю Асистент Bixby веселить користувачів своєї балакучістю
Два тижні тому Samsung все-таки змогла запустити свого голосового помічника Bixby на пристроях Galaxy S8 і Galaxy S8 +. Асистент довго вчився і н...
Технології 04 серпня 2017, 21:37 (InternetUA)
У Windows 10 з явиться технологія відстеження очей У Windows 10 з'явиться технологія відстеження очей
Microsoft планує додати в операційну систему нативную підтримку технології стеження за поглядом користувача. Вона допоможе працювати користувачам...
Технології 04 серпня 2017, 18:17 (InternetUA)
Стовбурові клітини стануть моделлю для вивчення раку Стовбурові клітини стануть моделлю для вивчення раку
Британські вчені відкрили механізм, завдяки якому ракові клітини здатні мігрувати по організму, використовуючи в якості моделі стовбурові клітини.
Здоров'я 04 серпня 2017, 18:55 (NeBoley.com.ua)
Крем з ретинолом дійсно робить шкіру молодше Крем з ретинолом дійсно робить шкіру молодше
Крем, що містить вітамін А істотно знижує кількість зморшок у людей похилого віку.
Здоров'я 04 серпня 2017, 19:47 (NeBoley.com.ua)
Apple істотно знизила ризик витоку назв майбутніх продуктів Apple істотно знизила ризик витоку назв майбутніх продуктів
Іноді складно передбачити, які продукти нам покаже компанія Apple і як вони будуть називатися. Завдання сильно спрощували агентства по реєстрації...
Технології 04 серпня 2017, 20:49 (InternetUA)
Вченим вдалося створити віртуальну чотиривимірну модель тіла людини Вченим вдалося створити віртуальну чотиривимірну модель тіла людини
Канадським вченим вдалося відтворити чотиривимірний зображення людського тіла. Згенерована комп'ютером голограма допоможе як лікарям, так і паціє...
Здоров'я 04 серпня 2017, 13:47 (NeBoley.com.ua)
У популярних IP-камерах знайшли небезпечну уразливість У популярних IP-камерах знайшли небезпечну уразливість
Компанія Positive Technologies оголосила про те, що її експерт Ілля Сміт виявив і допоміг усунути критичну уразливість у вбудованому програмному ...
Технології 04 серпня 2017, 14:17 (InternetUA)
Астрофізики попередили про наближення до Землі надмасивної чорної діри Астрофізики попередили про наближення до Землі надмасивної чорної діри
Астрофізик відкрив гігантську чорну діру в сузір'ї Андромеди, однак даний потужний гравітаційний об'єкт поступово рухається в бік Землі.
Наука та здоров'я 04 серпня 2017, 14:31 (glavnoe.ua)
Вченим вдалося відтворити розвиток мозку Вченим вдалося відтворити розвиток мозку
Вперше в історії людства вченим вдалося наживо спостерігати за розподілом і зростанням покоління нейронів мозку ссавця в лабораторних умовах.
Здоров'я 04 серпня 2017, 14:23 (NeBoley.com.ua)
Портативний прилад буде встановлювати точну дату пологів Портативний прилад буде встановлювати точну дату пологів
Компанія, яка розробила пристрій, що дозволяє визначити точну дату пологів за два тижні до них, сподівається привернути загальну міжнародну увагу...
Здоров'я 04 серпня 2017, 15:02 (NeBoley.com.ua)
Цукерберга в президенти США? Марк найняв головного стратега Клінтон Цукерберга в президенти США? Марк найняв головного стратега Клінтон
Марк Цукерберг ніколи не говорив, що хоче стати президентом США. Але таку можливість активно обговорюють в Штатах, а сам засновник Facebook підли...
Технології 04 серпня 2017, 15:24 (InternetUA)
Тім Кук: Apple працює над великим проектом у сфері автономних систем Тім Кук: Apple працює над великим проектом у сфері автономних систем
Тім Кук не раз відзначав, що технологія автономних систем неймовірно цікава. На Q3 2017 він продовжив цю тему.
Технології 04 серпня 2017, 17:00 (InternetUA)
Жива вода буде лікувати рани Жива вода буде лікувати рани
Американські вчені розробили воду, насичену іонами настільки, що вона здатна вбивати віруси, мікроби і сприяти загоєнню ран.
Здоров'я 04 серпня 2017, 17:07 (NeBoley.com.ua)
Відвідувачі соляріїв нехтують небезпекою Відвідувачі соляріїв нехтують небезпекою
У той час як погода стає занадто холодною для пляжу, найгарячіші шанувальники сонця перебираються в солярії, щоб зберегти свою літню засмагу, - п...
Здоров'я 04 серпня 2017, 08:27 (NeBoley.com.ua)
Які наслідки засмаги Які наслідки засмаги
За типом шкіри все люди діляться на п'ять категорій.
Здоров'я 04 серпня 2017, 08:43 (NeBoley.com.ua)
Чому ніхто не може створити ідеальний смартфон? Чому ніхто не може створити ідеальний смартфон?
Ідеального смартфона все ще не існує, і це дивно, адже всі його складові відомі.
Технології 04 серпня 2017, 09:02 (InternetUA)
За вигране авто жінка віддала шахраям 46 тисяч гривень За вигране авто жінка віддала шахраям 46 тисяч гривень
В чергову частину Новокаховського відділу поліції звернулась 29-річна місцева жителька про те, що невідомий зателефонував їй на мобільний телефон...