Архів новин 

новини: 7 квітня 2017 у рубриці:  

Відновлюємо самопочуття у ванні

На жаль, далеко не у всіх є можливість регулярно відвідувати СПА-салон, а також кожні півроку їздити на південь, щоб позасмагати і зануритися в теплі морські води.
Здоров'я 07 квітня 2017, 23:25 (NeBoley.com.ua)

Як болять зуби Як болять зуби
Доктор Девід Ендрю з університету Глазго виявив в головному мозку цілих три області, куди надходять сигнали від зубних нервів, як передає Інтерне...
Здоров'я 07 квітня 2017, 19:50 (e-news.com.ua)
Свіжий подих полегшує розуміння Свіжий подих полегшує розуміння
Вчені з НДІ загальної та комунальної гігієни докладно досліджували хімічний склад тютюнового диму, який курці випускають з рота.
Здоров'я 07 квітня 2017, 18:10 (NeBoley.com.ua)
Завдання ротової гігієни Завдання ротової гігієни
Нерідко доводиться чути, що при гігієні порожнини рота потрібно намагатися знищити всі мікроорганізми. Однак такий підхід невірний, оскільки бага...
Здоров'я 07 квітня 2017, 18:10 (e-news.com.ua)
Астрономам вперше вдалося побачити вибух новонародженої зірки Астрономам вперше вдалося побачити вибух новонародженої зірки
Вибух стався на відстані 1350 світлових років від Землі.
Технології 07 квітня 2017, 19:02 (Зеркало недели)
Восьминоги навчилися змінювати свою РНК - вчені Восьминоги навчилися змінювати свою РНК - вчені
Восьминоги і каракатиці самостійно змінюють РНК для того, щоб краще пристосуватися до навколишніх умов.
Технології 07 квітня 2017, 19:33 (Зеркало недели)
В основі канібалізму древніх людей лежали соціальні норми - вчені В основі канібалізму древніх людей лежали соціальні норми - вчені
Дослідники підрахували калорійність людського тіла.
Технології 07 квітня 2017, 14:10 (Зеркало недели)
Кожен двадцятий літній американець має протез колінного суглоба Кожен двадцятий літній американець має протез колінного суглоба
Американських ортопедів стурбувало число пацієнтів з протезами колінного суглоба. Як повідомляє FOX News, такі протези є у кожного двадцятого аме...
Здоров'я 07 квітня 2017, 14:28 (NeBoley.com.ua)
Геологи виявили сліди первинних порід Землі Геологи виявили сліди первинних порід Землі
Породи сформувалися через 50 мільйонів років після народження планети.
Технології 07 квітня 2017, 15:46 (Зеркало недели)
Аферист 1,5 года продавал неисправные айфоны Аферист 1,5 года продавал неисправные айфоны
Аферист из Николаевской области в течении 2015-2016 года отправлял покупателям неисправные смартфоны «ІPhone 6».
Технології 07 квітня 2017, 15:02 (InternetUA)
Астрономи виявили на Церере зникаючу атмосферу Астрономи виявили на Церере зникаючу атмосферу
Поведінка атмосфери карликової планети пов'язане з активністю Сонця.
Технології 07 квітня 2017, 16:28 (Зеркало недели)
Часник може знизити кров яний тиск Часник може знизити кров'яний тиск
Часник допомагає знизити артеріальний тиск, вважають австралійські дослідники з Аделаїди.
Здоров'я 07 квітня 2017, 16:55 (NeBoley.com.ua)
У Telegram можна буде відправляти відеоповідомлення У Telegram можна буде відправляти відеоповідомлення
Минулого тижня месенджер Telegram отримав оновлення. У свіжій версії програми з'явилися голосові дзвінки, а також нові можливості для обміну віде...
Технології 07 квітня 2017, 16:55 (InternetUA)
Як лікувати дисбактеріоз Як лікувати дисбактеріоз
Кишечник людини населений величезною кількістю корисних бактерій, які беруть участь в утворенні вітамінів і ферментів, що знешкоджують токсини, щ...
Здоров'я 07 квітня 2017, 17:48 (NeBoley.com.ua)
Сонцезахисні окуляри і напівтемрява роблять людей егоїстичними і нечесними Сонцезахисні окуляри і напівтемрява роблять людей егоїстичними і нечесними
Одягнувши сонцезахисні окуляри, люди відчувають свою перевагу над оточуючими, стверджують канадські психологи.
Здоров'я 07 квітня 2017, 01:20 (NeBoley.com.ua)
Для зменшення шкоди від фастфуду в нього будуть додавати статини Для зменшення шкоди від фастфуду в нього будуть додавати статини
Фастфуд шкідливий своєї висококалорійної. Однак вчені вважають, що негативний ефект можна знизити, додаючи статини в їжу швидкого приготування, я...
Здоров'я 07 квітня 2017, 01:41 (e-news.com.ua)
смартфони помруть. Як, коли і чому? смартфони помруть. Як, коли і чому?
Колумніст британського видання Business Insider Метт Вайнбергер вважає, що через кілька років смартфони втратять актуальність і будуть нікому не ...
Технології 07 квітня 2017, 01:34 (InternetUA)
Чистити вуха небезпечно для здоров я Чистити вуха небезпечно для здоров'я
Чистка вух в домашніх умовах за допомогою ватних аплікаторів може завдати шкоди вашому слуху, вважають американські дослідники з університету Тех...
Здоров'я 07 квітня 2017, 01:44 (e-news.com.ua)
Китаянка вкрала мільйони юанів заради  лайків  в соціальних мережах Китаянка вкрала мільйони юанів заради "лайків" в соціальних мережах
Мешканка Китаю регулярно крала у свого роботодавця грошовий кошти. На ці кошти жінка купувала елітну косметику, парфумерію, одяг і аксесуари. Піс...
Технології 07 квітня 2017, 04:15 (InternetUA)
Свіже оновлення дозволить смарт-годинах Pebble працювати після закриття хмарних служб Свіже оновлення дозволить смарт-годинах Pebble працювати після закриття хмарних служб
Нинішній тиждень принесла власникам «розумних» наручних годинників Pebble радісну звістку: випущено оновлення, яке дозволить хронометрам працюват...
Технології 07 квітня 2017, 08:06 (InternetUA)
Екстракт виноградних кісточок допомагає ефективно боротися проти раку Екстракт виноградних кісточок допомагає ефективно боротися проти раку
Згідно з новим дослідженням, організованому групою вчених з університету Колорадо екстракт виноградних кісточок дозволяє досить ефективно боротис...
Здоров'я 07 квітня 2017, 09:19 (e-news.com.ua)
Вчені знайшли зв язок між тривалістю сну і раком простати Вчені знайшли зв'язок між тривалістю сну і раком простати
Дослідники з Американського онкологічного товариства встановили: сон менше 5 годин на добу подвоює ризик раку простати. Зокрема, в групі ризику з...
Наука та здоров'я 07 квітня 2017, 09:10 (glavnoe.ua)
Луцькі шахрайки через Інтернет видурили 700 тис. грн Луцькі шахрайки через Інтернет видурили 700 тис. грн
Поліцейські викрили групу лучанок, які протягом року ошукали понад два десятки громадян на 700 тисяч гривень.
Технології 07 квітня 2017, 09:00 (InternetUA)
Ці продукти харчування - найпопулярніші на планеті! Але вони і є причинного страждань мільйонів Ці продукти харчування - найпопулярніші на планеті! Але вони і є причинного страждань мільйонів
На превеликий жаль багатьох людей, в нинішній час практично нереально знайти здорову їжу.
Здоров'я 07 квітня 2017, 11:00 (NeBoley.com.ua)
Як правильно використовувати ефірні масла для поліпшення здоров я серця і стабілізації тиску Як правильно використовувати ефірні масла для поліпшення здоров'я серця і стабілізації тиску
Поки що переконливих доказів того, що ефірні масла грають важливу роль в серцевому здоров'я, немає.
Здоров'я 07 квітня 2017, 11:50 (NeBoley.com.ua)
Універсальний традиційний трав яний збір для очищення судин і внутрішніх органів Універсальний традиційний трав'яний збір для очищення судин і внутрішніх органів
Мільйони людей стикаються з проблемою ущільнення стінок артерій, звуженням просвіту судин і погіршенням кровопостачання органів.
Здоров'я 07 квітня 2017, 12:29 (NeBoley.com.ua)
Астрономи виявили двійника Венери Астрономи виявили двійника Венери
Планета робить повний оборот навколо зірки за 8,7 дня.
Технології 07 квітня 2017, 12:22 (Зеркало недели)
Чому не варто відмовляти собі в шоколаді Чому не варто відмовляти собі в шоколаді
Вживання шоколаду позитивно впливає на серцево-судинну систему.
Здоров'я 07 квітня 2017, 13:14 (NeBoley.com.ua)
У жителя Слов янська шахраї з банківської карти викрали 84 тисячі гривень У жителя Слов'янська шахраї з банківської карти викрали 84 тисячі гривень
Житель Слов'янська постраждав від шахраїв, позбувшись понад 80 тисяч гривень на банківській картці. Про це повідомляє Слов'янський відділ поліції...