Архів новин 

новини: 3 квітня 2017 у рубриці:  

Відновлення після народження дитини займає близько року

До недавнього часу вважалося, що після першої вагітності жінка відновлюється за шість місяців. Однак, за словами доктора Джулії Врей з Університету Селфорд, це відбувається за рік, пише The Daily Mail. Психологічний же ефект може тривати ще довше. Особлив...
Здоров'я 03 квітня 2017, 21:04 (NeBoley.com.ua)

LeEco Le2S отримав передбачувану дату релізу LeEco Le2S отримав передбачувану дату релізу
Китайська компанія LeEco довгий час працює над незвичайним в плані дизайну смартфоном Le2S. Його подвійна камера зі світлодіодним спалахом утворю...
Технології 03 квітня 2017, 21:02 (InternetUA)
Фолієва кислота рятує від деменції Фолієва кислота рятує від деменції
Вживання в їжу апельсинів, лимонів і зелених овочів (тобто продуктів багатих на фолієву кислоту) зменшує ризик захворювання хворобою Альцгеймера ...
Здоров'я 03 квітня 2017, 18:46 (e-news.com.ua)
Ерік Шмідт: смартфон від Енді Рубіна буде працювати на Android Ерік Шмідт: смартфон від Енді Рубіна буде працювати на Android
Новий смартфон від Енді Рубіна (Andy Rubin), який стане дебютним продуктом його нової компанії Essential, буде справді працювати під управлінням ...
Технології 03 квітня 2017, 18:49 (InternetUA)
Micron приписують складності з освоєнням випуску пам яті DRAM за нормами менше 20 нм Micron приписують складності з освоєнням випуску пам'яті DRAM за нормами менше 20 нм
З посиланням на тайванське новинне агентство CNA джерело повідомляє, що компанія Micron зазнає труднощів з освоєнням випуску пам'яті DRAM за норм...
Технології 03 квітня 2017, 19:26 (InternetUA)
Куріння прискорює старіння шкіри людини на 4 роки Куріння прискорює старіння шкіри людини на 4 роки
Фінські вчені з'ясували, що куріння прискорює старіння шкіри людини на 2-4 роки. Як повідомляє інтернет-сайт Університету міста Оулу, вчені обсте...
Здоров'я 03 квітня 2017, 20:48 (e-news.com.ua)
iOS 11: топ-5 найбільш очікуваних функцій нової платформи iOS 11: топ-5 найбільш очікуваних функцій нової платформи
iOS 10 є гідним оновленням мобільної платформи з великою кількістю нововведень. Однак є функції, яких як і раніше не вистачає користувачам, на що...
Технології 03 квітня 2017, 13:34 (InternetUA)
Опубліковані знімки полярного сяйва на Урані Опубліковані знімки полярного сяйва на Урані
Знімки були отримані за допомогою телескопа "Хаббл".
Технології 03 квітня 2017, 14:08 (Зеркало недели)
Археологи виявили під Каїром залишки невідомої піраміди Археологи виявили під Каїром залишки невідомої піраміди
Піраміда знаходиться на південь від "ламаної" піраміди Снофру.
Технології 03 квітня 2017, 15:26 (Зеркало недели)
Навіть помірне зневоднення може викликати емоційні, фізичні проблеми Навіть помірне зневоднення може викликати емоційні, фізичні проблеми
Навіть помірне зневоднення може вплинути на настрій і можливість концентрації. У новому дослідженні, що включив 25 здорових жінок, м'яка дегідрат...
Здоров'я 03 квітня 2017, 16:10 (NeBoley.com.ua)
Вчені поставили під сумнів існування темної енергії Вчені поставили під сумнів існування темної енергії
Космологи запропонували модель Всесвіту, в якій відсутня темна енергія.
Технології 03 квітня 2017, 16:46 (Зеркало недели)
Fs. to заробив на новому домені Fs. to заробив на новому домені
До адміністрації Fs. to новий сайт відношення не має.
Технології 03 квітня 2017, 18:36 (InternetUA)
Естрогенових терапія покращує стан пам яті Естрогенових терапія покращує стан пам'яті
Згідно з даними рандомізованих контрольованих досліджень, призначення Естрогенових терапії жінкам старше 45 років з хірургічною менопаузою відраз...
Здоров'я 03 квітня 2017, 18:28 (e-news.com.ua)
Астрономи виявили на нейтронної зірки  гору Астрономи виявили на нейтронної зірки "гору"
Висота опуклості на зірці досягає декількох кілометрів.
Технології 03 квітня 2017, 18:41 (Зеркало недели)
Поєднання біоактивних пептидів прискорить загоєння ран Поєднання біоактивних пептидів прискорить загоєння ран
Дослідники з Вищої школи медико-біологічних наук їм. Саклера при Університеті Тафтса підібрали поєднання двох біологічно активних пептидів, яке, ...
Здоров'я 03 квітня 2017, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Шум на роботі піддає ризику здоров я серцево-судинної системи Шум на роботі піддає ризику здоров'я серцево-судинної системи
Шум на роботі підвищує ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи і навіть може стати їх причиною, вважають канадські дослідники з Уні...
Здоров'я 03 квітня 2017, 02:07 (NeBoley.com.ua)
Автошахраї виманюють гроші в українців, прикриваючись ім ям відомого автомобільного бренду Автошахраї виманюють гроші в українців, прикриваючись ім'ям відомого автомобільного бренду
Автошахраї використовують близько двох десятків сайтів однією з найпопулярніших марок авто для виманювання грошей під виглядом різних акцій.
Технології 03 квітня 2017, 05:22 (InternetUA)
Насіння яблук і рак: що ховалося від нас роками Насіння яблук і рак: що ховалося від нас роками
Багато людей уникають вживати гіркий мигдаль, вишневі і абрикосові кісточки, а так само насіння яблук.
Здоров'я 03 квітня 2017, 08:29 (NeBoley.com.ua)
Житель Николаева умудрился несколько раз продать неработающий ІPhone 6 Житель Николаева умудрился несколько раз продать неработающий ІPhone 6
В Николаевской области сотрудники отдела противодействия киберпреступности раскрыли три преступные схемы мошенничества в интернете, от которых по...
Технології 03 квітня 2017, 08:44 (InternetUA)
10 продуктів, що знижують рівень тестостерону 10 продуктів, що знижують рівень тестостерону
Чоловік від жінки відрізняє всього один гормон - тестостерон.
Здоров'я 03 квітня 2017, 09:49 (NeBoley.com.ua)
У Харкові через Інтернет-магазин збували крадений велосипед У Харкові через Інтернет-магазин збували крадений велосипед
Як повідомили Depo. Харків у прес-службі патрульної поліції Харкова, вчора, 2 квітня, близько 9:30 до поліції зателефонував громадянин із заявою ...
Технології 03 квітня 2017, 09:18 (InternetUA)
Аналіз волосся покаже ризик виникнення інфаркту міокарда Аналіз волосся покаже ризик виникнення інфаркту міокарда
За рівнем змісту в волоссі гормону кортизолу можна визначити ризик виникнення інфаркту в стресовій ситуації, стверджують ізраїльські дослідники, ...
Здоров'я 03 квітня 2017, 10:35 (e-news.com.ua)
Жувальна гумка: шкода чи користь? Жувальна гумка: шкода чи користь?
Лікарі пояснили, як жувальна гумка може поліпшити травлення і зміцнити емаль.
Здоров'я 03 квітня 2017, 11:00 (NeBoley.com.ua)
Цей продукт зменшує шанси отримати рак товстої кишки Цей продукт зменшує шанси отримати рак товстої кишки
Нещодавно американські вчені з'ясували, що сушені сливи можуть зменшити шанси отримати рак товстої кишки.
Здоров'я 03 квітня 2017, 11:49 (NeBoley.com.ua)
Більшість видів помади містить надмірну кількість свинцю Більшість видів помади містить надмірну кількість свинцю
Комісія з контролю за ліками і живильними речовинами в США організувала велике дослідження всіх сортів помади, доступних сьогодні для продажу. Вс...
Здоров'я 03 квітня 2017, 13:00 (NeBoley.com.ua)
На Прикарпатті горіло приміщення  Укртелекому На Прикарпатті горіло приміщення "Укртелекому"
1 квітня о 04:58 у Снятині по вулиці Лотоцькій сталася пожежа в приміщенні АТС на другому поверсі будівлі Укртелекому. Вогнем знищено дві шафи ав...
Технології 03 квітня 2017, 12:38 (InternetUA)
Витік нафти біля берегів Аляски загрожує рідкісного виду білух Витік нафти біля берегів Аляски загрожує рідкісного виду білух
На даний момент налічується всього 340 представників даного виду.
Технології 03 квітня 2017, 13:18 (Зеркало недели)
Хмара тегів