Архів новин 

новини: 17 квітня 2017 у рубриці:  

Косметичні маскувальні засоби

Починаючи з самого дитинства жінки ведуть боротьбу за свою красу. У підлітковому віці вони борються з прищиками і вуграми на обличчі.
Здоров'я 17 квітня 2017, 23:35 (NeBoley.com.ua)

Ментопластіка: вирішення проблеми другого підборіддя Ментопластіка: вирішення проблеми другого підборіддя
Сучасна людина, незалежно від того, чоловік він чи жінка, хоче мати обличчя і тіло молодими і привабливими.
Здоров'я 17 квітня 2017, 22:14 (NeBoley.com.ua)
Лазерні указки небезпечні для здоров я очей Лазерні указки небезпечні для здоров'я очей
Використання лазерних вказівок негативно впливає на здоров'я очей, стверджують британські дослідники.
Здоров'я 17 квітня 2017, 20:09 (NeBoley.com.ua)
Google уклав мирову угоду з російською антимонопольною службою Google уклав мирову угоду з російською антимонопольною службою
"Яндекс" поскаржився на Google два роки тому. В результаті жителям Росії знову наполегливо пропонуватимуть послуги "Яндекса", який активно співпр...
Технології 17 квітня 2017, 20:39 (Зеркало недели)
Вчені з ясували, що допомагає людям вижити при серцевому нападі Вчені з'ясували, що допомагає людям вижити при серцевому нападі
Фахівці Університету Копенгагена з'ясували, які вправи допоможуть людині уникнути смерті від серцевого нападу, повідомляє sundaynews.
Наука та здоров'я 17 квітня 2017, 20:29 (glavnoe.ua)
Клітини організму мають гендерні відмінності Клітини організму мають гендерні відмінності
Вчені знайшли відмінності між клітинами чоловіків і жінок. Виявилося, що біологічні одиниці різної статі по-різному переносять стрес і втому.
Здоров'я 17 квітня 2017, 21:56 (NeBoley.com.ua)
Шум в палатах не дає хворим спати Шум в палатах не дає хворим спати
Згідно з рекомендаціями ВООЗ, рівень шуму в лікарняних палатах не повинен перевищувати 30-40 децибел. Але в одній з американських лікарень, як по...
Здоров'я 17 квітня 2017, 13:36 (e-news.com.ua)
Їжа з клітковиною необхідна дошкільнятам Їжа з клітковиною необхідна дошкільнятам
Американське загальнонаціональне дослідження показало, що більшість дітей у віці від 2 до 5 років не отримують в достатній кількості клітковини і...
Здоров'я 17 квітня 2017, 14:50 (e-news.com.ua)
Йога як засіб від високого артеріального тиску: добірка кращих поз Йога як засіб від високого артеріального тиску: добірка кращих поз
Останнім часом з'явилося чимало досліджень про позитивний вплив йоги на серцево-судинну систему людини.
Здоров'я 17 квітня 2017, 15:28 (NeBoley.com.ua)
Любіть гарячу ванну? Результати досліджень розкривають її нові оздоровчі ефекти Любіть гарячу ванну? Результати досліджень розкривають її нові оздоровчі ефекти
Дуже часто гаряча ванна асоціюється у нас з почуттям розслабленості і спокою, відчуття комфорту, вона знімає стрес, дає гарний настрій.
Здоров'я 17 квітня 2017, 15:59 (NeBoley.com.ua)
Вегетаріанська дієта неприйнятна для дітей Вегетаріанська дієта неприйнятна для дітей
Вегетаріанська дієта, яка вважається досить корисною для дорослих, може бути небезпечною для здоров'я дітей. До такого висновку прийшли дослідник...
Здоров'я 17 квітня 2017, 17:04 (e-news.com.ua)
Що означає «смерть» 32-бітної iOS для майбутнього апаратного і програмного забезпечення Apple Що означає «смерть» 32-бітної iOS для майбутнього апаратного і програмного забезпечення Apple
Оновлення iOS 10. 3 на iPhone і iPad дає зрозуміти, що 32-бітові додатки скоро залишаться в минулому. Насправді, перехід на 64-бітну архітектуру ...
Технології 17 квітня 2017, 17:20 (InternetUA)
Різниця між тривалістю життя чоловіків і жінок скорочується Різниця між тривалістю життя чоловіків і жінок скорочується
Через 20 років значно більше чоловіків будуть доживати до глибокої старості, вважають британські дослідники.
Здоров'я 17 квітня 2017, 19:30 (NeBoley.com.ua)
Американських хакерів запідозрили в зриві ракетних випробувань в Північній Кореї Американських хакерів запідозрили в зриві ракетних випробувань в Північній Кореї
Колишній міністр закордонних справ Великобританії Малкольм Ріфкінд (Malcolm Rifkind) припустив, що американські хакери завадили ракетних випробув...
Технології 17 квітня 2017, 19:21 (InternetUA)
Цей вітамін знижує тиск не гірше ліків Цей вітамін знижує тиск не гірше ліків
Беручи вітамін D, можна знизити кров'яний тиск не гірше, ніж за допомогою лікарських препаратів, стверджують дослідники.
Здоров'я 17 квітня 2017, 01:11 (NeBoley.com.ua)
Що таке мастопатія Що таке мастопатія
Мастопатія - захворювання, яке вражає дівчат і жінок в репродуктивному віці. Мастопатія молочної залози виникає на тлі гормональної дисфункції. З...
Здоров'я 17 квітня 2017, 01:15 (NeBoley.com.ua)
Сучасні безпечні методи видалення родимок Сучасні безпечні методи видалення родимок
Родимки (або невуси) - це доброякісні утворення на шкірі. Вони з'являються тоді, коли порушується вироблення і обмін пігменту мелатоніну.
Здоров'я 17 квітня 2017, 01:17 (NeBoley.com.ua)
Ресвератрол допоможе продовжити молодість Ресвератрол допоможе продовжити молодість
Сучасні вчені постійно займаються пошуком способів і методик, що дозволяють уповільнити або відсунути процеси старіння.
Здоров'я 17 квітня 2017, 01:17 (NeBoley.com.ua)
Майже дві третини молодих британок незадоволені своїм життям Майже дві третини молодих британок незадоволені своїм життям
За результатами опитування громадської думки, проведеного експертами на замовлення британського журналу New Woman, приблизно 68% британських жіно...
Здоров'я 17 квітня 2017, 01:25 (NeBoley.com.ua)
Жінки не слухаються лікарів під час ЕКО Жінки не слухаються лікарів під час ЕКО
Під час спроб ЕКО лікарі рекомендують жінкам утриматися від інтенсивних фізичних навантажень, куріння, вживання алкоголю, лікарських трав і харчо...
Здоров'я 17 квітня 2017, 01:23 (NeBoley.com.ua)
Акули вилікують геморой Акули вилікують геморой
Німецькі вчені спостерігали 97 пацієнтів страждають гемороєм, тріщинами заднього проходу, періанальних тромбозом.
Здоров'я 17 квітня 2017, 06:28 (NeBoley.com.ua)
Довге сидіння перед телевізором або комп ютером дезактивує м язи Довге сидіння перед телевізором або комп'ютером дезактивує м'язи
Довге сидіння перед телевізором або комп'ютером дезактивує м'язи, які підтримують і захищають хребет, що є причиною болю в попереку.
Здоров'я 17 квітня 2017, 06:24 (NeBoley.com.ua)
Вчені розкрили таємницю полювання шаблезубих тигрів Вчені розкрили таємницю полювання шаблезубих тигрів
Стародавні кішки полювали на здобич із засідки.
Технології 17 квітня 2017, 08:42 (Зеркало недели)
Розвінчати теорію «роздільного харчування» раз і назавжди Розвінчати теорію «роздільного харчування» раз і назавжди
Роздільне харчування стало дуже модним. Прихильники ідеї кажуть, що саме воно допомогло їм схуднути. Але фахівці сповнені скепсису. А тепер про ...
Здоров'я 17 квітня 2017, 08:12 (e-news.com.ua)
Для Samsung Gear S3 вийшло три багатофункціональних циферблата Для Samsung Gear S3 вийшло три багатофункціональних циферблата
Однією з особливостей смарт-годин є можливість налаштування їх циферблата не тільки під стиль одягу, але і під стиль життя, щоб вони відображали ...
Технології 17 квітня 2017, 08:36 (InternetUA)
Астрономи вперше  сфотографували  чорну діру Астрономи вперше "сфотографували" чорну діру
Астрономи в рамках проекту Event Horizon Telescope створили віртуальний телескоп, за допомогою якого вони спостерігали за чорною дірою під назвою...
Наука та здоров'я 17 квітня 2017, 10:28 (glavnoe.ua)
У Харківській області стали частіше хворіти діти У Харківській області стали частіше хворіти діти
Про це повідомила завідувачка відділенням організації емідепіологісескіх досліджень Харківського обласного лабораторної центру Тетяна Карлова.
Здоров'я 17 квітня 2017, 11:01 (glavnoe.ua)
Xiaomi підтверджує наявність 6 ГБ оперативної пам яті в новому флагмані Xiaomi підтверджує наявність 6 ГБ оперативної пам'яті в новому флагмані
Презентація нового флагмана від Xiaomi відбудеться через кілька днів. Завдяки всіляким витокам про апарат відомо практично все, але компанія вирі...