Архів новин 

новини: 11 квітня 2017 у рубриці:  

Діти теж незадоволені своїм тілом

За твердженням австралійскіз вчених у шестирічних дівчаток виникає невдоволення власним тілом, і вони починають замислюватися про необхідність схуднення, повідомляє газета The Independent.
Здоров'я 11 квітня 2017, 23:51 (NeBoley.com.ua)

Хакери більше року експлуатують уразливість в китайських IoT-пристроях Хакери більше року експлуатують уразливість в китайських IoT-пристроях
Безвідповідальний китайський продавець відеореєстраторів до сих пір не виправив уразливість, уже більше року експлуатований операторами IoT-ботне...
Технології 11 квітня 2017, 23:08 (InternetUA)
Коли краса стає хворобою Коли краса стає хворобою
Останнім часом зарубіжні психологи почали бити на сполох - світ охопило маніакальне прагнення до краси, що межує до божевілля.
Здоров'я 11 квітня 2017, 21:03 (NeBoley.com.ua)
Схудни та дихати стане легше Схудни та дихати стане легше
Нормалізація ваги тіла у жінок з надмірною масою покращує функцію легенів і здатність виконувати фізичне навантаження.
Здоров'я 11 квітня 2017, 21:27 (NeBoley.com.ua)
Винахідник Всесвітньої павутини Тім Бернерс-Лі удостоївся Премії Тьюринга Винахідник Всесвітньої павутини Тім Бернерс-Лі удостоївся Премії Тьюринга
Британський вчений Тім Бернерс-Лі (Tim Berners-Lee), якому приписують винахід Всесвітньої павутини, отримає Премію Тьюринга 2016 року. Нагороду з...
Технології 11 квітня 2017, 22:06 (InternetUA)
Ультразвукова терапія в косметології Ультразвукова терапія в косметології
У медичній практиці ультразвук застосовується вже багато років, а останнім часом активно використовується і в естетичній медицині. З'явилося бага...
Здоров'я 11 квітня 2017, 22:17 (NeBoley.com.ua)
Антибіотики не запобігають захворювань серця Антибіотики не запобігають захворювань серця
В ході двох великих досліджень з'ясувалася розчаровує правда: регулярний прийом антибіотиків не запобігає розвитку захворювань серця і судин. А а...
Здоров'я 11 квітня 2017, 18:49 (e-news.com.ua)
На Венері знайти докази існування  міні-континентів На Венері знайти докази існування "міні-континентів"
Раніше вчені вважали, що на планеті відсутні тектонічні процеси.
Технології 11 квітня 2017, 18:43 (Зеркало недели)
Ефективність електричних зубних щіток: міф Ефективність електричних зубних щіток: міф
Огляд 42 досліджень показав, що, в більшості випадків, традиційні зубні щітки чистять зуби і захищають ясна від запалення нітрохи не гірше ніж ел...
Здоров'я 11 квітня 2017, 19:03 (NeBoley.com.ua)
Шлункова бактерія призводить до атеросклерозу Шлункова бактерія призводить до атеросклерозу
Спиралевидная бактерія Хелікобактер в даний час вважається причиною розвитку таких захворювань, як гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцят...
Здоров'я 11 квітня 2017, 19:23 (e-news.com.ua)
Скоро на ринок вийде перший хромбук з гібридним процесором AMD Скоро на ринок вийде перший хромбук з гібридним процесором AMD
Вибір хромбуков на ринку досить великий. Правда, найчастіше він і не особливо потрібен, тому що подібні пристрої є досить специфічними і не вимаг...
Технології 11 квітня 2017, 19:51 (InternetUA)
терапія запахами терапія запахами
Японські медики, що працюють з літніми пацієнтами, запропонували своєрідну терапію запахами. Вони попросили групу пенсіонерів-добровольців вдихат...
Здоров'я 11 квітня 2017, 20:03 (e-news.com.ua)
Вчені знайшли в Австралії 50 нових видів павуків Вчені знайшли в Австралії 50 нових видів павуків
Один з видів відрізняється яскравим черевцем і "танцями" під час шлюбного періоду.
Технології 11 квітня 2017, 19:55 (Зеркало недели)
Во Львове пострадавшему в АТО гвардейцу провели уникальную операцию Во Львове пострадавшему в АТО гвардейцу провели уникальную операцию
На щастя, травма, яку переніс боєць АТО, виявилася не смертельною, однак дуже понівечила кістку черепа.
Здоров'я 11 квітня 2017, 19:49 (glavnoe.ua)
Названі ознаки нестачі кальцію Названі ознаки нестачі кальцію
Для нормальної роботи людині просто необхідні все вітаміни і мінерали.
Здоров'я 11 квітня 2017, 12:36 (NeBoley.com.ua)
Сильна спека негативно впливає на інтимне життя Сильна спека негативно впливає на інтимне життя
Аномальна спека негативно позначається на сексуальних стосунках людей. Особливо важко високі температури переносять чоловіки, яким не вистачає си...
Здоров'я 11 квітня 2017, 12:39 (e-news.com.ua)
Пам ять NOR flash буде дорожчати Пам'ять NOR flash буде дорожчати
Підвищення попиту на AMOLED-дисплеї і чіпи TDDI, що забезпечують сенсорне взаємодія з екранами, призведе до зростання цін на пам'ять NOR flash, я...
Технології 11 квітня 2017, 13:51 (InternetUA)
Lightform перетворить проектор в пристрій доповненої реальності Lightform перетворить проектор в пристрій доповненої реальності
Це невеликий пристрій зможе скласти докладну і об'ємну карту приміщення, після чого воно запам'ятовує розташування об'єктів та використовує їх по...
Технології 11 квітня 2017, 13:47 (InternetUA)
Розробка антіейдж засобів Розробка антіейдж засобів
Останні розробки вчених в галузі медицини та технологій привели до збільшення загального рівня тривалості життя людей.
Здоров'я 11 квітня 2017, 14:05 (NeBoley.com.ua)
Астрономи виявили в атмосфері Марса метали Астрономи виявили в атмосфері Марса метали
Заряджені металеві іони можуть впливати на поведінку іоносфери планети.
Технології 11 квітня 2017, 15:02 (Зеркало недели)
Сольові ванни: поради Сольові ванни: поради
У процесі впливу на природні солями на організм, в першу чергу ми дбаємо про якість і здоров'я нашої внутрішнього середовища.
Здоров'я 11 квітня 2017, 14:46 (NeBoley.com.ua)
Надмірне споживання чорного чаю негативно впливає на здоров я кісткової тканини Надмірне споживання чорного чаю негативно впливає на здоров'я кісткової тканини
Пристрасть до чорного чаю може негативно позначитися на щільності кісткової тканини, стверджують британські дослідники.
Здоров'я 11 квітня 2017, 15:57 (NeBoley.com.ua)
Вчений назвав п ять найнебезпечніших вулканів Землі Вчений назвав п'ять найнебезпечніших вулканів Землі
Виверження вулканів можуть привести до загибелі тисяч людей.
Технології 11 квітня 2017, 16:09 (Зеркало недели)
Як схуднути без дієт і безкоштовно Як схуднути без дієт і безкоштовно
На багатьох з нас слово «дієта» наводить тугу, означає убогий раціон і нудні години чекання її кінця. Однак щоб схуднути, дієта необов'язкова, по...
Здоров'я 11 квітня 2017, 17:10 (NeBoley.com.ua)
Види педикюру і його особливості Види педикюру і його особливості
Слово педикюр походить від злиття латинських слів pedis - нога і cure - догляд, і означає догляд за ногами. Педикюр - процедура приємна і необхід...
Здоров'я 11 квітня 2017, 17:47 (NeBoley.com.ua)
Жовтизна вказує на здоров я зубів Жовтизна вказує на здоров'я зубів
Кожна людина, переглядаючи рекламу засобів по догляду за зубами або спостерігаючи сліпучу посмішку кінозірок з Голлівуду, не раз ставив собі пита...
Здоров'я 11 квітня 2017, 18:17 (NeBoley.com.ua)
Інженер запропонував керувати смартфоном мімікою обличчя Інженер запропонував керувати смартфоном мімікою обличчя
Інженер Денис Меттіес з інституту дослідження комп'ютерної графіки Товариства Фраунгофера придумав цікавий спосіб управління мобільними пристроям...
Технології 11 квітня 2017, 18:20 (InternetUA)
Робота може викликати дисбактеріоз Робота може викликати дисбактеріоз
Синдром шлунково-кишкової диспепсії є найбільш частим проявом дисбактеріозу. Як правило, це діарея (6-8 разів на добу, кал жовтувато-зелений з рі...
Здоров'я 11 квітня 2017, 18:35 (e-news.com.ua)
Ідеальне поєднання вітамінів посилює лактацію у годуючих матерів Ідеальне поєднання вітамінів посилює лактацію у годуючих матерів
Іноді, молодим мам доводиться стикатися зі складнощами природного годування дитини. Дуже часто дитина відмовляється від годування в результаті не...
Здоров'я 11 квітня 2017, 18:26 (NeBoley.com.ua)
Як налаштувати своє тіло на вагітність? Як налаштувати своє тіло на вагітність?
Багатьом парам не вдається зачаття по ряду причин, які можна усунути. Одного лише старання і частого сексу не достатньо для того щоб в сім'ї з'яв...
Здоров'я 11 квітня 2017, 18:25 (Sex-news.ru)
Хмара тегів