Архів новин

новини: 15 лютого 2020 у рубриці:

Боруссія М обіграла Фортуну і піднялася на четверте місце

Матч 22-го туру чемпіонату Німеччини в Дюссельдорфі завершився перемогою гостей.
Футбол 15 лютого 2020, 23:46 (football.ua)

Маран: Наполі - відмінна можливість для Кальярі перервати свою невдалу серію Маран: Наполі - відмінна можливість для Кальярі перервати свою невдалу серію
Тренер Кальярі Роландо Маран налаштований обіграти Дженнаро Гаттузо і його Наполі в 24-му турі чемпіонату Італії.
Футбол 15 лютого 2020, 23:44 (football.ua)
Мальорка обіграла Алавес і покинула зону вильоту Мальорка обіграла Алавес і покинула зону вильоту
У 24-му турі чемпіонату Іспанії Мальорка здобула мінімальну перемогу над Алавесом.
Футбол 15 лютого 2020, 18:07 (football.ua)
Барселона мінімально обіграла Хетафе Барселона мінімально обіграла Хетафе
Голи Антуана Грізманн і Роберто принесли каталонцям перемогу над командою Хосе Бордаласа (2: 1).
Футбол 15 лютого 2020, 21:30 (football.ua)
Голанда визнали найкращим гравцем Бундесліги в січні Голанда визнали найкращим гравцем Бундесліги в січні
Новачок Боруссії Д Ерлінг Холанд підкорив Німеччину своєю результативністю.
Футбол 15 лютого 2020, 21:25 (football.ua)
Малиновський почне гру проти Роми з лави запасних Малиновський почне гру проти Роми з лави запасних
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок двадцять четвертого туру італійської Серії А між Аталантою з Бергамо і римської Ромою.
Футбол 15 лютого 2020, 22:35 (football.ua)
Карпати - Динамо-Брест 2: 2 Відео голів та огляд матчу Карпати - Динамо-Брест 2: 2 Відео голів та огляд матчу
У товариському матчі Карпати не зуміли обіграти Динамо-Брест.
Футбол 15 лютого 2020, 00:40 (football.ua)
КАФ підозрюється в корупції і некомпетентності керівників органів - BBC КАФ підозрюється в корупції і некомпетентності керівників органів - BBC
Футбольна організація ризикує потрапити в черговий скандал.
Футбол 15 лютого 2020, 14:36 (football.ua)
Реал, Ліверпуль і Манчестер Сіті можуть вступити в гонку за Траоре Реал, Ліверпуль і Манчестер Сіті можуть вступити в гонку за Траоре
У гравця непогані шанси покинути Вулверхемптон влітку.
Футбол 15 лютого 2020, 14:31 (football.ua)
Валенсія - Атлетіко 2: 2 Відео голів та огляд матчу Валенсія - Атлетіко 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі огляд поєдинку чемпіонату Іспанії.
Футбол 15 лютого 2020, 15:49 (football.ua)