Барселона мінімально обіграла Хетафе

15 лютого 2020, 21:30 | Футбол
радость игроков барселоны, getty images

В рамках 24-го туру Ла Ліги зустрічалися друга і третя команди чемпіонату - Барселона приймала Хетафе. Головний тренер каталонців Кіке Сетьен обійшовся без сюрпризів зі стартовим складом, так що вся увага була прикута до подій на полі. Гості несподівано заволоділи ініціативою відразу ж після стартового свистка, а Барса, в свою чергу, відсиджувалася на своїй половині поля. "

Мессі міг забити відносно швидкий гол, опинившись один на один з Соріей, але Ліонель не зміг перекинути м'яч через воротаря. " Але, до їх радості, гол був відмінений через фолу ньом в атаці. Відразу ж після цього Кукурелья міг забити чистий гол, але його удару з меж штрафного трохи не вистачило точності.

Підопічні Хосе Бордаласа ще деякий час перебували на чужій половині поля. але потім віддали м'яч у володіння Барселоні, що дуже швидко принесло плоди господарям. На 33-й хвилині Мессі вивів Грізманн на побачення з Соріей, а француз впевнено реалізував свою можливість забити - 1: 0. Вже через шість хвилин каталонці зробили гучну заявку на перемогу, подвоївши перевагу. Роберто, підключившись до атаки, відгукнувся на простріл Фірпо і відправив м'яч у кут воріт - 2: 0. До закінчення першої половини зустрічі у Мессі було дві можливості довести рахунок до розгромного, але в першому випадку Ліонель не влучив по воротах, а в другому був надійний Сорія. Команди пішли на перерву за переваги Барселони в два забиті м'ячі.

Початок другої 45-хвилинки проходило в стриманій манері, господарів влаштовував рахунок, через що вони не рвалися в атаку, а у " Тому Бордалас провів дві ранні заміни з метою посилення атаки, випустивши на поле Анхеля і Кенеді. Гості багато володіли м'ячем на чужій половині поля, але ніякого тиску на ворота тер Штегена не чинили. Надія була на стандартні положення, але їх у Хетафе було не так вже й багато. Однак їм все ж вдалося забити, сталося це з гри. Мата подав у штрафну на Анхеля, а той ефектним ударом з розвороту пробив у протихід тер Штегену - 2: 1.

Трохи пізніше Анхель ледь не оформив дубль, пробивши у дотик після подачі зі штрафного - тер Штеген зреагував на цей удар, але впорався з ним лише з другої спроби, в останній момент не дозволивши м'ячу перетнути лінію воріт. А через дві хвилини забити могли вже каталонці, проте Грізманн промахнувся з вигідної позиції, відправивши м'яч на трибуни. Через кілька хвилин Антуан упустив ще один шанс відзначитися - француз отримав пас від Мессі і пробив повз Сорії, але не влучив по воротах.

Після цього підопічні Бордаласа знову перебралися на чужу половину поля, де на перший план вийшов Мата, який намагався всіляко загрожувати воротам тер Штегена, але захисникам Барси вдавалося заважати Хауме наносити удари. Згодом Барселона заспокоїла гру, забравши м'яч під свій контроль і практично не віддаючи його суперника.

У час, що залишився до фінального свистка, " Завдяки цій перемозі команда Сетьена зрівнялася за набраними очками з Реалом, який має матч в запасі. "

У 25-му турі Ла Ліги Барселона випробує на міцність Ейбар, а Хетафе очікує ще один складний іспит - матч проти Севільї.

Барселона - Хетафе 2: 1.

Голи: Грізманн, 33, Роберто, 39 - Анхель, 66 Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба (Фірпо, 22) - Артур (Ракітіч, \u200b\u200b75), Бускетс, де Йонг - Мессі, Грізманн, Фаті (Відаль.