Архів новин

новини: 25 листопада 2018 у рубриці:

Вальверде: Гравці Атлетіко - фахівці з гри в обороні і виходах в контратаку

Ернесто Вальверде вважає, що його підопічні домінували в грі з Атлетіко, але цього не вистачило для перемоги.
Футбол 25 листопада 2018, 12:22 (football.ua)

Моуріньо: Нічия 0: 0 - розчарування, ми втратили два очки Моуріньо: Нічия 0: 0 - розчарування, ми втратили два очки
Жозе Моуріньо розчарований після нічиєї з Кристал Пелас (0: 0) в 13-му турі АПЛ.
Футбол 25 листопада 2018, 11:48 (football.ua)
Атлетіко - Барселона 1: 1 Відео голів та огляд матчу Атлетіко - Барселона 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Напружений поєдинок отримав розв'язку в другому таймі, а його результат вирішили точні удар Дієго Кости і Усмана Дембеле (1: 1).
Футбол 25 листопада 2018, 10:09 (football.ua)
Почеттіно - про перемогу над Челсі: C такою грою ми можемо домогтися багато чого Почеттіно - про перемогу над Челсі: C такою грою ми можемо домогтися багато чого
Маурісіо Почеттіно в захваті від гри своїх підопічних у матчі з Челсі (3: 1).
Футбол 25 листопада 2018, 10:40 (football.ua)
Гравці Атлетіко і Барселони жодного разу не вдарили в створ воріт у першому таймі Гравці Атлетіко і Барселони жодного разу не вдарили в створ воріт у першому таймі
У матчі іспанської Прімери нинішнього сезону вперше перший тайм завершився без ударів в створ воріт.
Футбол 25 листопада 2018, 10:35 (football.ua)
Атлетіко під керівництвом Симеона ні разу не обігравав Барселону в Прімері Атлетіко під керівництвом Симеона ні разу не обігравав Барселону в Прімері
Дієго Сімеоне ніколи не обігравав Барселону в матчах чемпіонату Іспанії.
Футбол 25 листопада 2018, 11:46 (football.ua)
Ковач: Баварія вела в рахунку і контролювала гру, я дуже злий Ковач: Баварія вела в рахунку і контролювала гру, я дуже злий
Головний тренер Баварії Ніко Ковач дав свій коментар після матчу з Фортуною.
Футбол 25 листопада 2018, 00:27 (football.ua)
Тренер Фортуни: Якщо в Мюнхені вдається взяти очко, то це відчувається як перемога Тренер Фортуни: Якщо в Мюнхені вдається взяти очко, то це відчувається як перемога
Головний тренер Фортуни Дюссельдорф Фрідхельм Функель поділився думками після матчу з Баварією.
Футбол 25 листопада 2018, 00:16 (football.ua)
Карпати - Десна 0: 2 Відео голів та огляд матчу Карпати - Десна 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео огляд матчу 16-го туру української Прем'єр-ліги.
Футбол 25 листопада 2018, 00:38 (football.ua)
Мюллер: Баварія сама винна в тому, що трибуни свистять Мюллер: Баварія сама винна в тому, що трибуни свистять
Нападаючий Баварії Томас Мюллер поділився думкою після нічийного матчу з Фортуною.
Футбол 25 листопада 2018, 00:56 (football.ua)
Хенесс: Питання про відставку Ковача не розглядається Хенесс: Питання про відставку Ковача не розглядається
Президент Баварії Улі Хенесс залишився незадоволений грою команди в 13-му турі Бундесліги.
Футбол 25 листопада 2018, 00:49 (football.ua)
Шальке - Нюрнберг 5: 2 Відео голів та огляд матчу Шальке - Нюрнберг 5: 2 Відео голів та огляд матчу
У матчі 12-го туру чемпіонату Німеччини Шальке вдома розгромив Нюрнберг (5: 2).
Футбол 25 листопада 2018, 08:41 (football.ua)
Дієго забив перший гол за дев ять місяців Дієго забив перший гол за дев'ять місяців
Форвард Атлетіко Дієго забив гол у ворота Барселони (1: 1).
Футбол 25 листопада 2018, 09:29 (football.ua)