Архів новин

новини: 21 листопада 2018 у рубриці:

Матч Чорноморець - Арсенал-Київ під загрозою зриву

Директор стадіону "Чорноморець" Сергій Сиволап розповів, що матч проти Арсенал-Київ може не відбутися.
Футбол 21 листопада 2018, 08:06 (football.ua)

Визначилися склади кошиків для жеребкування Євро-2020 Визначилися склади кошиків для жеребкування Євро-2020
Стало відомо, хто в якому кошику буде під час жеребкування відбору на чемпіонат Європа-2020.
Футбол 21 листопада 2018, 07:49 (football.ua)
Грізманн: Вважаю, що Зідан може бути кращим тренером для збірної Франції Грізманн: Вважаю, що Зідан може бути кращим тренером для збірної Франції
Антуан Грізманн впевнений, що Зінедін Зідан міг би успішно замінити Дідьє Дешама на посаді головного тренера збірної Франції.
Футбол 21 листопада 2018, 01:52 (football.ua)
Загальний рейтинг Ліги націй: Україна зайняла 14-е місце Загальний рейтинг Ліги націй: Україна зайняла 14-е місце
Завершився основний етап Ліги націй і команди зайняли свої місця в турнірній таблиці.
Футбол 21 листопада 2018, 01:47 (football.ua)
Аньєллі: Третій єврокубковий турнір з явиться не раніше 2024 року Аньєллі: Третій єврокубковий турнір з'явиться не раніше 2024 року
Президент Асоціації європейських клубів і за сумісництвом президент Ювентуса Андреа Аньєллі повідомив, що не раніше ніж через шість років з'явить...
Футбол 21 листопада 2018, 07:15 (football.ua)
Чорногорія - Румунія 0: 1 Відео голу і огляд матчу Чорногорія - Румунія 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Чорногорія вдома поступилася з мінімальним рахунком Румунії (0: 1).
Футбол 21 листопада 2018, 07:25 (football.ua)
Кавані: Ми з Неймаром - брати Кавані: Ми з Неймаром - брати
Форвард Парі Сен-Жермен Едінсон Кавані заперечує, що у нього напружені відносини з товаришем по команді Неймаром.
Футбол 21 листопада 2018, 00:41 (football.ua)
Зінченко: Ми повністю контролювали ситуацію на полі, проте футбол - це голи Зінченко: Ми повністю контролювали ситуацію на полі, проте футбол - це голи
Олександр Зінченко впевнений, що малюнок гри збірної України стає з кожним матчем все краще і краще.
Футбол 21 листопада 2018, 01:03 (football.ua)
Франція не змогла дотиснути Уругвай в першому таймі Франція не змогла дотиснути Уругвай в першому таймі
"Ле Бле" поки не можуть відкрити рахунок в товариському матчі з Уругваєм (0: 0).
Футбол 21 листопада 2018, 00:53 (football.ua)
Стали відомі суддівські призначення на 16-й тур УПЛ Стали відомі суддівські призначення на 16-й тур УПЛ
Представляємо вашій увазі суддівські призначення на матчі 16-го туру чемпіонату України.
Футбол 21 листопада 2018, 00:47 (football.ua)
Мбаппе отримав пошкодження в матчі з Уругваєм Мбаппе отримав пошкодження в матчі з Уругваєм
Кіліан Мбаппе не зміг продовжити матч з Уругваєм в першому таймі.
Італія вирвала перемогу в матчі проти США Італія вирвала перемогу в матчі проти США
Гол Маттео ПОЛІТАН в компенсований час приніс італійцям перемогу над командою Сарачана (1: 0).
Швеція піднялася в дивізіон А Ліги націй Швеція піднялася в дивізіон А Ліги націй
Збірна Швеції наступний розіграш Ліги націй почне в дивізіоні А.
Футбол 21 листопада 2018, 01:18 (football.ua)
Франція мінімально обіграла Уругвай Франція мінімально обіграла Уругвай
Гол Олів'є Жиру приніс французам перемогу в товариському матчі зі збірною Уругваю (1: 0).
Футбол 21 листопада 2018, 01:15 (football.ua)
Ндомбеле і Ф. Менді вийдуть з перших хвилин в матчі з Уругваєм Ндомбеле і Ф. Менді вийдуть з перших хвилин в матчі з Уругваєм
Стали відомі стартові склади команд на товариський матч між збірними Франції та Уругваю.
Футбол 21 листопада 2018, 00:12 (football.ua)
Шевченко: Я задоволений командою, єдине - не вистачило забитого м яча Шевченко: Я задоволений командою, єдине - не вистачило забитого м'яча
Андрій Шевченко задоволений якістю гри збірної України у матчі з Туреччиною.
Футбол 21 листопада 2018, 00:26 (football.ua)