Франція мінімально обіграла Уругвай

21 листопада 2018, 01:15 | Футбол
оливье жиру - автор единственного гола, getty images

На Стад де Франс лицем до лиця зійшлися збірні Франції і Уругваю, які вже зустрічалися в цьому році, тоді французи обіграли південноамериканців в чвертьфіналі чемпіонату світу. У порівнянні з тим матчем змін зазнали переважно обидві лінії оборони, які сміливо можна назвати експериментальними, але, на щастя, атакуючий потенціал обох збірних не постраждав, в основі вийшли всі найсильніші.

Відразу ж після стартового свистка французи очікувано заволоділи ігровою і територіальною перевагою, окупувавши чужу половину поля, перший небезпечний момент біля воріт Кампаньи виник вже на 4-й хвилині, тоді Жиру пробив по воротах з близької відстані, після чого м'яч пролетів поруч зі штангою. Якийсь час "триколірні" не могли нічого вдіяти з обороною суперника, але потім створили два небезпечних моменти протягом декількох хвилин, спершу Мбаппе вирвався на ударну позицію і пробив повз Кампаньи, але не влучив у площину воріт, а потім Матюїді пробив по воротах після подачі Грізманн, після чого м'яч зачепив Весіно і пролетів поруч зі штангою.

У другій половині першого тайму гра заспокоїлася, Франція продовжувала багато володіти м'ячем, але перестала чинити тиск на володіння Кампаньи, за винятком коли Ндомбеле вивів Мбаппе на побачення з голкіпером, але Кіліан не зміг прокинути м'яч повз нього, Павар зіграв на підборі, але не влучив по воротам. У даній епізоді Мбаппе невдало приземлився на плече, отримавши травму, в зв'язку з чим був змушений передчасно покинути поле. До закінчення першої 45-хвилинки господарі намагалися зламати оборону суперника, але більше не турбували Кампанью.

Після відновлення гри французи знову захопили ініціативу і могли забити вже на другій хвилині тайму, але Жиру пробив над поперечиною з лінію воротарського. Але Олів'є не пішов з поля без забитого гола - на 51-й хвилині м'яч потрапив в руку Мендеса після удару Грізманн, за що був призначений пенальті, який упевнено реалізував Жиру - 1: 0. Після забитого гола підопічні Дешама зовсім ненадовго віддали м'яч супернику, а потім знову забрали його собі відправившись забивати другий гол. Чудову нагоду подвоїти перевагу своєї команди мав Ндомбеле після класного закиду у виконанні Грізманн, але Тангі не вдалося проштовхнути м'яч повз Кампаньи.

"Ле Бле" намагалися таки дотиснути суперника і остаточно зняти всі питання щодо переможця матчу, але більше не створювали небезпечних моментів, а потім і зовсім віддали м'яч підопічним Табареса, які намагалися вирвати нічию до закінчення зустрічі. В ході однієї з атак Кавані виконав класний закид у штрафну на Родрігеса, Хонатан був один перед Льорісом, але лише погладив м'яч, що дозволило воротареві легко його зловити.

Це був єдиний момент, який зуміли створити уругвайці, так що їм не вдалося відновити паритет, в результаті знову поступившись збірній Франції, яка хоча б частково реабілітувалася перед своїми вболівальниками за заслужене поразки від Нідерландів.

Франція - Уругвай 1: 0.

Гол: Жиру, 52 (з пенальті) Франція: Льоріс - Павар, Рамі, Сако (Кімпембе, 46), Менді - Канте, Ндомбеле (Набіл Фекір, 70) - Мбаппе (Флоріан Товен, 36), Грізманн (Сіссоко, 90 + 3) , Матюїді (Нзонзі, 62) - Жиру (Плеа, 80) Уругвай: Кампанья - М. Суарес, Мендес, Касерес, Лаксальт - Вальверде (Де Арраскаета, 60), Весіно, Бентанкур, Торрейра (Родрігес, 74) - Л. Суарес, Кавані Попередження: Бентанкур, Мендес.