новини: 28 січня 2018 у рубриці:

Вольфсбург на виїзді обіграв Ганновер

"Вовки" перервали п'ятиматчеву безвиігрищную серію.
Футбол 28 січня 2018, 23:42 (football.ua)

Атлетіко - Лас-Пальмас 3: 0 Відео голів та огляд матчу Атлетіко - Лас-Пальмас 3: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу двадцять першого туру чемпіонату Іспанії між Атлетіко і Лас-Пальмасом.
Футбол 28 січня 2018, 23:30 (football.ua)
Тренер Кротоні: Суддя переплутав, хто атакує, а хто захищається Тренер Кротоні: Суддя переплутав, хто атакує, а хто захищається
У матчі Кротоні - Кальярі арбітр скасував чистий гол господарів, скориставшись системою ВАР.
Футбол 28 січня 2018, 21:40 (football.ua)
Маріуполь завершив перший тренувальний збір в Туреччині Маріуполь завершив перший тренувальний збір в Туреччині
Перший навчально-тренувальний збір підопічних Бабича завершено.
Футбол 28 січня 2018, 22:12 (football.ua)
Мілан обіграв Лаціо Мілан обіграв Лаціо
"Дияволи" змогли зберегти рахунок першого тайму і набрали три очки в матчі проти Лаціо (2: 1).
Футбол 28 січня 2018, 22:52 (football.ua)
Конте: Кубкові поєдинки дуже напружені, особливо коли грають два клуби АПЛ Конте: Кубкові поєдинки дуже напружені, особливо коли грають два клуби АПЛ
Челсі не помітив Ньюкасл в 1/16 фіналу Кубка Англії.
Футбол 28 січня 2018, 23:18 (football.ua)
Кавані: Дуже задоволений собою Кавані: Дуже задоволений собою
Нападаючий ПСЖ Едінсон Кавані прокоментував своє бомбардирські досягнення в складі ПСЖ.
Футбол 28 січня 2018, 18:03 (football.ua)
Наполі здобув вольову перемогу над Болоньєю Наполі здобув вольову перемогу над Болоньєю
Неаполітанці змогли набрати три очки в матчі проти підопічних Донадоні після невдалих стартових хвилин (3: 1).
Футбол 28 січня 2018, 19:35 (football.ua)
Інтер довів серію без перемог до 7 матчів Інтер довів серію без перемог до 7 матчів
"Нерадзуррі" продовжує лихоманити в Серії А.
Футбол 28 січня 2018, 19:49 (football.ua)
Спаллетті: У Інтера поки немає балансу Спаллетті: У Інтера поки немає балансу
"Нерадзуррі" не можуть виграти сім матчів поспіль.
Футбол 28 січня 2018, 19:47 (football.ua)
Почеттіно: Тоттенхем розгляне ще кілька футболістів, щоб підсилити склад Почеттіно: Тоттенхем розгляне ще кілька футболістів, щоб підсилити склад
Менеджер Тоттенхема розповів про трансферні плани "шпор".
Футбол 28 січня 2018, 20:13 (football.ua)
Байєр обіграв Майнц Байєр обіграв Майнц
"Фармацевти" здобули три очки у себе вдома.
Футбол 28 січня 2018, 20:05 (football.ua)
Санжар: Будемо будувати нову команду Санжар: Будемо будувати нову команду
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар проаналізував перший збір своєї команди.
Футбол 28 січня 2018, 20:53 (football.ua)
Кубок Англії. Манчестер Сіті впевнено обіграв Кардіфф Кубок Англії. Манчестер Сіті впевнено обіграв Кардіфф
Голи Кевіна Де Брюйне і Рахіма Стерлінга принесли підопічним Хосепа Гвардіоли перемогу над Кардіфф і вихід в наступний раунд (2: 0).
Футбол 28 січня 2018, 21:06 (football.ua)
Спортинг Л виграв Кубок ліги Спортинг Л виграв Кубок ліги
Підопічні Жоржі Жезуша в серії пенальті обіграли Віторію Сетубал і завоювали Кубок Ліги.
Футбол 28 січня 2018, 10:47 (football.ua)
ЗМІ: Ман Сіті влітку спробує купити Азара ЗМІ: Ман Сіті влітку спробує купити Азара
Півзахисник Челсі Еден Азар цікавий не тільки Реалу, але і Манчестер Сіті.
Футбол 28 січня 2018, 11:00 (football.ua)
Шахтар відмовився продавати Фреда за 45 млн фунтів Шахтар відмовився продавати Фреда за 45 млн фунтів
Пропозиція Ман Сіті в 45 млн фунтів за Фреду виявилося недостатнім.
Футбол 28 січня 2018, 11:14 (football.ua)
Клопп: Ліверпуль погано зіграв у захисті Клопп: Ліверпуль погано зіграв у захисті
Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп назвав ключову причину вильоту його команди з Кубка Англії від Вест Брому (2: 3).
Футбол 28 січня 2018, 11:40 (football.ua)
Ліверпуль - Вест Бром 2: 3 Відео голів та огляд матчу Ліверпуль - Вест Бром 2: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 4-го раунду Кубка Англії між Ліверпулем і Вест Бромвіч.
Футбол 28 січня 2018, 11:49 (football.ua)
К єво - Ювентус 0: 2 Відео голів та огляд матчу К'єво - Ювентус 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу між Ювентусом і К'єво.
Футбол 28 січня 2018, 12:08 (football.ua)
Ібрагімович повернеться до тренувань наступного тижня Ібрагімович повернеться до тренувань наступного тижня
Нападаючий Манчестер Юнайтед Златан Ібрагімович близький до відновлення після травми.
Футбол 28 січня 2018, 12:35 (football.ua)
Хайнкес: Баварія невдало діяла на підборі Хайнкес: Баварія невдало діяла на підборі
Головний тренер Баварії Юпп Хайнкес прокоментував вольову перемогу над Хоффенхаймом (5: 2).
Футбол 28 січня 2018, 13:08 (football.ua)
Фомін: Це мій останній шанс закріпитися в Шахтарі Фомін: Це мій останній шанс закріпитися в Шахтарі
Форвард Руслан Фомін сподівається залишитися в Шахтарі після зборів.
Футбол 28 січня 2018, 13:27 (football.ua)
Шахтар веде переговори c Ман Сіті з оренди Кайоде Шахтар веде переговори c Ман Сіті з оренди Кайоде
Форвард Манчестер Сіті Оларенваджу Кайоде може виявитися в Україні.
Футбол 28 січня 2018, 13:46 (football.ua)
Якимів: Сталь тепер більше грає з м ячем Якимів: Сталь тепер більше грає з м'ячем
Півзахисник Стали Андрій Якимів розповів про підготовку команди до другої частини сезону.
Футбол 28 січня 2018, 13:36 (football.ua)
Коноплянка прокоментував свій жахливий промах: У мене не було сил Коноплянка прокоментував свій жахливий промах: У мене не було сил
Вінгер Шальке Євген Коноплянка пояснив причину свого жахливого промаху в матчі проти Штутгарта.
Футбол 28 січня 2018, 14:08 (football.ua)
Малишев, Ордець і Додо тренуються поза загальної групи Малишев, Ордець і Додо тренуються поза загальної групи
Стартував другий етап підготовки Шахтаря до другої частини сезону.
Футбол 28 січня 2018, 15:32 (football.ua)
Кривцов: Знадобиться ще кілька днів, щоб організм адаптувався до зміни часових поясів і акліматизувався Кривцов: Знадобиться ще кілька днів, щоб організм адаптувався до зміни часових поясів і акліматизувався
Захисник Шахтаря Сергій Кривцов розповів, як проходять перші дні команди в ОАЕ.
Футбол 28 січня 2018, 16:14 (football.ua)
Матіп: Такі помилки, як моя, вб ють будь-яку команду Матіп: Такі помилки, як моя, вб'ють будь-яку команду
Захисник Ліверпуля самокритично відгукнувся про власну гру в матчі проти Вест Бромвіча.
Футбол 28 січня 2018, 17:01 (football.ua)
Інтер на останніх хвилинах втратив очки в матчі з спав Інтер на останніх хвилинах втратив очки в матчі з спав
Відбувся черговий поєдинок 22 туру Серії А, в якому Інтер не зміг обіграти СПАЛ.
Футбол 28 січня 2018, 17:47 (football.ua)