новини: 8 травня 2022 у рубриці:

Війна, день 73. Бомбардировки Одеси, евакуація жінок, дітей та людей похилого віку з Азовсталі

До вашої уваги інформація щодо вторгнення російських оккупантів в Україну за підсумками 7 травня.
Футбол 08 травня 2022, 06:03 (football.ua)

Непереможний українець здолав мексиканського суперника технічним нокаутом Непереможний українець здолав мексиканського суперника технічним нокаутом
Український напівлегковажник Арнольд Хегай (18-1-1, 11 КО) достроково переміг мексиканця Рубена Тостадо Гарсію (25-10, 8 КО).
Спорт 08 травня 2022, 03:53 (ТСН.ua)
Ломаченко вперше висловився про свої подальші плани після війни Ломаченко вперше висловився про свої подальші плани після війни
Боксер натякнув на бій за звання абсолютного чемпіона.
Спорт 08 травня 2022, 01:55 (Зеркало недели)
Путінський олігарх Абрамович продав  Путінський олігарх Абрамович продав "
Російський олігарх Роман Абрамович під тиском санкцій через війну в Україні продав футбольний клуб "
Спорт 08 травня 2022, 01:35 (ТСН.ua)
Андрій Шевченко купив для України медикаменти на величезну суму Андрій Шевченко купив для України медикаменти на величезну суму
Колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко продовжує допомагати батьківщині воювати з російськими окупантами.
Спорт 08 травня 2022, 01:31 (ТСН.ua)
Розділили п єдестал пошани: дві українські легкоатлетки здобули медалі на турнірі в Кенії Розділили п'єдестал пошани: дві українські легкоатлетки здобули медалі на турнірі в Кенії
Українські стрибучі у висоту Оксана Окуньова та Катерина Табашник вибороли нагороди на турнірі серії Золотого туру у Найробі.
Спорт 08 травня 2022, 01:47 (ТСН.ua)
Йога ефективна при сколіозі Йога ефективна при сколіозі
Нове дослідження показало, що одна-єдина поза йоги при виконанні по 90 секунд мінімум 3 рази на тиждень приблизно на третину зменшує кут викривле...
Спорт 08 травня 2022, 01:06 (e-news.com.ua)
Вотфорд вилетів до Чемпіоншипу Вотфорд вилетів до Чемпіоншипу
"Шершні" програли Крістал Пеласу та залишили елітний дивізіон.
Футбол 08 травня 2022, 00:34 (football.ua)
Барселона вирвала перемогу у Бетіса та гарантувала собі місце у зоні Ліги чемпіонів Барселона вирвала перемогу у Бетіса та гарантувала собі місце у зоні Ліги чемпіонів
Каталонський клуб завдав вирішального удару своєму супернику у компенсований час.
Футбол 08 травня 2022, 00:35 (football.ua)