Архів новин 

новини: 5 червня 2022 у рубриці:  

Американські вчені назвали продукти, які знижують розумові здібності

Люди, які віддають перевагу харчуванню продуктами з високим вмістом жирів, не тільки набирають зайву вагу, але, до того ж, їх мозок починає «гальмувати». Американські вчені з Університету Південного Іллінойсу в Едвардсвіллі після проведеного дослідження ...
Здоров'я 05 червня 2022, 07:38 (e-news.com.ua)

У Вашингтоні на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського за 100 тисяч доларів США У Вашингтоні на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського за 100 тисяч доларів США
У США запустили спеціальну платформу United 24 для збору пожертвувань для потреб України.
Світ 05 червня 2022, 07:19 (Зеркало недели)
Остаточних висновків про стан будівлі Харківської ОДА після ракетних ударів немає Остаточних висновків про стан будівлі Харківської ОДА після ракетних ударів немає
Фахівці підтвердили аварійний стан будівлі Харківської облдержадміністрації. За попередньою візуальною оцінкою вона не підлягає відновленню. Оста...
Суспільство 05 червня 2022, 04:44 (glavnoe.ua)
Гаубиці М109А3 вже на передовій - Залужний Гаубиці М109А3 вже на передовій - Залужний
Самохідні гаубиці М109А3, надані в рамках міжнародної технічної допомоги Норвегією, вже на передовій із високою точністю вражають цілі та знищуют...
Політика 05 червня 2022, 05:15 (glavnoe.ua)
Глава МВС ФРН заявила про загрозу прослуховування з боку РФ у районі бундестагу Глава МВС ФРН заявила про загрозу прослуховування з боку РФ у районі бундестагу
За словами міністра внутрішніх справ ФРН, в урядовому кварталі в Берліні є ризик прослуховування розвідслужбами РФ.
Світ 05 червня 2022, 07:01 (Зеркало недели)
РФ перекидає свої резерви на Сєвєродонецьк – Гайдай РФ перекидає свої резерви на Сєвєродонецьк – Гайдай
Окупанти бояться, що успіх ЗСУ розвиватиметься, і це справді цілком ймовірний варіант, якщо вчасно надати боєприпаси, зброю та підкріплення.
Україна 05 червня 2022, 07:17 (Зеркало недели)
Незабаром відбудеться “Рамштайн-3”, але вже у Брюсселі Незабаром відбудеться “Рамштайн-3”, але вже у Брюсселі
Основна тема зустрічі, яка відбудеться 15 червня, незмінна: невмотивоване широкомасштабне вторгнення Росії в Україну.
Світ 05 червня 2022, 01:25 (Зеркало недели)
ПриватБанк не бачить причин для зростання курсу до 40 грн/$ - Forbes ПриватБанк не бачить причин для зростання курсу до 40 грн/$ - Forbes
Поступовий рух до ринкового курсоутворення важливий для стабільності всієї банківської системи.
Економіка 05 червня 2022, 01:55 (Зеркало недели)
Медики рекомендують не забувати про банани Медики рекомендують не забувати про банани
Медики рекомендують не забувати навесні банани. Настала довгоочікувана весна, а разом із нею і авітаміноз. У зв'язку з цим медики рекомендують вж...
Здоров'я 05 червня 2022, 02:14 (e-news.com.ua)
Вчені: поєднання ібупрофену з деякими ліками може завдати шкоди ниркам Вчені: поєднання ібупрофену з деякими ліками може завдати шкоди ниркам
Група вчених з Університету Ватерлоо провела дослідження, яке показало, що одночасний прийом ібупрофену та деяких засобів для лікування гіпертоні...
Здоров'я 05 червня 2022, 02:37 (e-news.com.ua)
Дитина дихає ротом. Чи це проблема? Дитина дихає ротом. Чи це проблема?
Лікар-стоматолог Антон Хмаренко пояснив, чому ротове дихання не можна вважати нормою і якими проблемами воно загрожує.
Здоров'я 05 червня 2022, 03:07 (NeBoley.com.ua)
Лікар назвав погано відомі ознаки хворої щитовидної залози Лікар назвав погано відомі ознаки хворої щитовидної залози
За словами лікаря Михайла Лебедєва, ознаки, що вказують на захворювання щитовидної залози, нерідко бувають неспецифічними та погано розпізнаються.
Здоров'я 05 червня 2022, 04:14 (NeBoley.com.ua)
Війна, день 101. Російські пропагандисти дуже передбачувані Війна, день 101. Російські пропагандисти дуже передбачувані
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 4 червня.
Футбол 05 червня 2022, 01:34 (football.ua)
Завантаження українського зерна у Севастополі відбувається в режимі 24/7 Завантаження українського зерна у Севастополі відбувається в режимі 24/7
Під навантаження у зернового терміналу в Севастопольській бухті 3 червня стали відразу два невеликі балкери класу «річка-море». Про це повідомляє...
Політика 05 червня 2022, 00:09 (glavnoe.ua)
Рак у молодості може підвищувати ризик розвитку іншого виду онкології пізніше Рак у молодості може підвищувати ризик розвитку іншого виду онкології пізніше
Підлітки, що вижили після раку, і молоді дорослі можуть відчувати, що вони врятувалися від небезпечної недуги.. Проте нове дослідження показує ви...
Здоров'я 05 червня 2022, 01:16 (e-news.com.ua)
Непереможні: збірна України з волейболу виграла усі матчі групового етапу Золотої Євроліги Непереможні: збірна України з волейболу виграла усі матчі групового етапу Золотої Євроліги
Чоловіча збірна України з волейболу провела заключний поєдинок групового раунду Золотої Євроліги-2022..
Спорт 05 червня 2022, 01:05 (ТСН.ua)
Тамоксифен продемонстрував користь при м язовій дистрофії Тамоксифен продемонстрував користь при м'язовій дистрофії
Використання тамоксифену підвищило виживання пацієнтів з м'язовою дистрофією Дюшенна. Такого висновку дійшли вчені зі Стенфорда.
Здоров'я 05 червня 2022, 00:59 (NeBoley.com.ua)
Дитячі кишкові інфекції: що робити для профілактики? Дитячі кишкові інфекції: що робити для профілактики?
Нутриціолог Ольга Угрюмова розповіла, які профілактичні заходи допоможуть захистити дитину від ризику кишкової інфекції..
Здоров'я 05 червня 2022, 00:55 (NeBoley.com.ua)
Бейл: Розуміємо, які жахливі речі відбуваються в Україні Бейл: Розуміємо, які жахливі речі відбуваються в Україні
Вінгер дав коментар перед грою проти команди Олександра Петракова.
Футбол 05 червня 2022, 00:23 (football.ua)
Чемпіон Євро-2020 розписав результативну нічию з Німеччиною у Лізі націй Чемпіон Євро-2020 розписав результативну нічию з Німеччиною у Лізі націй
У неділю, 4 червня, збірна Італії зустрічалася з Німеччиною у рамках Групи А3 Ліги націй-2022/23..
Спорт 05 червня 2022, 01:14 (ТСН.ua)
Вчені: брусничний сік сприяє зниженню високого артеріального тиску Вчені: брусничний сік сприяє зниженню високого артеріального тиску
Сік брусниці допомагає людям з високим кров’яним тиском. Не секрет, що деякі харчові добавки та компоненти можуть бути дуже корисними для профіл...
Здоров'я 05 червня 2022, 00:58 (e-news.com.ua)
Італія – Німеччина 1:1 Відео голів та огляд матчу Італія – Німеччина 1:1 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.
Футбол 05 червня 2022, 00:56 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском