Архів новин 

новини: 24 лютого 2022 у рубриці:  

Кравець: Я спокійний за майбутнє нашої держави і життя своїх дітей дякуючи нашій армії

Дедалі більше спортсменів висловлюють свою підтримку Україні через військове вторгнення Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 15:30 (football.ua)

Бущан: Вірю в нашу країну, нашу армію та наш український народ! Бущан: Вірю в нашу країну, нашу армію та наш український народ!
Голкіпер "біло-синіх" відреагував на ситуацію в Україні.
Футбол 24 лютого 2022, 15:02 (football.ua)
Харатін: Зараз для нас головне – віра та єднання. Україно, тримайся Харатін: Зараз для нас головне – віра та єднання. Україно, тримайся
Український футболіст висловив слова підтримки на адресу країни.
Футбол 24 лютого 2022, 13:11 (football.ua)
Бразильці Шахтаря і Динамо хочуть покинути Україну і звернулись до влади Бразилії Бразильці Шахтаря і Динамо хочуть покинути Україну і звернулись до влади Бразилії
Легіонери записали відеозвернення зі столичного готелю.
Футбол 24 лютого 2022, 14:04 (football.ua)
ESPN: УЄФА позбавить Росію права на проведення фіналу Ліги чемпіонів ESPN: УЄФА позбавить Росію права на проведення фіналу Ліги чемпіонів
Європейські футбольні посадовці готові відреагувати на воєнні дії Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 14:38 (football.ua)
Головнокомандувач ЗСУ наказав завдавати максимальних втрат загарбникам Головнокомандувач ЗСУ наказав завдавати максимальних втрат загарбникам
За словами Залужного, в районі проведення ООС збито п'ять ворожих літаків, два вертольоти, підбито два танки, знищено кілька вантажівок ЗС РФ.
Україна 24 лютого 2022, 11:19 (Зеркало недели)
Психолог розповіла, як заспокоїти дітей під час війни Психолог розповіла, як заспокоїти дітей під час війни
Важливо відверто говорити з малюком, але не сіяти паніку. Батьки мають продемонструвати спокій.
Здоров'я 24 лютого 2022, 12:26 (Корреспондент.net)
ВСУ сообщили об уничтожении еще одного самолета оккупанта ВСУ сообщили об уничтожении еще одного самолета оккупанта
Шестой российской самолет сбит на Донбассе силами Объединенных сил, сообщили в Генеральном штабе ВСУ в четверг со ссылкой на данные Командования ...
Україна 24 лютого 2022, 11:20 (Зеркало недели)
Десна: Час об єднатися! Десна: Час об'єднатися!
Чернігівський клуб закликав до сталої єдності між клубами та фанатами країни.
Футбол 24 лютого 2022, 11:37 (football.ua)
Динамо: Ми на своїй землі, і нікому її не віддамо. Обов язково переможемо! Динамо: Ми на своїй землі, і нікому її не віддамо. Обов'язково переможемо!
Київський клуб опублікував офіційне звернення.
Футбол 24 лютого 2022, 11:37 (football.ua)
Циганков: Слава нашим героям, які боронять наші кордони! Циганков: Слава нашим героям, які боронять наші кордони!
Нападник київського Динамо виступив з офіційною позицією.
Футбол 24 лютого 2022, 12:13 (football.ua)
Продовольствия в магазинах и на складах – достаточно Продовольствия в магазинах и на складах – достаточно
Об этом заявили украинские розничные сети.
Україна 24 лютого 2022, 12:49 (Зеркало недели)
Маліновський: Україна під ударом прямо зараз! Маліновський: Україна під ударом прямо зараз!
Півзахисник бергамаської Аталанти виступив з потужним закликом.
Футбол 24 лютого 2022, 12:54 (football.ua)
Кристал Пелас впевнено обіграв Уотфорд Кристал Пелас впевнено обіграв Уотфорд
Завершився перенесений матч чемпіонату Англії.
Футбол 24 лютого 2022, 04:34 (football.ua)
Лідія Таран прокоментувала події в Україні:  Лідія Таран прокоментувала події в Україні: "
Ведуча опублікувала повідомлення, у якому підтримала українців.
Світські хроніки 24 лютого 2022, 06:50 (ТСН.ua)
Борги зі сплати аліментів: яке покарання чекати на боржників Борги зі сплати аліментів: яке покарання чекати на боржників
Злісних боржників чекає кримінальна відповідальність.
Економіка 24 лютого 2022, 08:57 (Зеркало недели)
Лікарі розповіли, що не усі кисломолочні продукти можуть приносити користь для здоров’я Лікарі розповіли, що не усі кисломолочні продукти можуть приносити користь для здоров’я
За словами дієтологів, деякі кисломолочні продукти краще не вживати у їжу регулярно, інформує Ukr. Media. Відомо, що кисломолочна продукція є дж...
Здоров'я 24 лютого 2022, 06:49 (e-news.com.ua)
Украина закрывает воздушное пространство Украина закрывает воздушное пространство
Из аэропорта "Борисполь" эвакуируют людей.
Україна 24 лютого 2022, 06:50 (Зеркало недели)
Кілька несподіваних ефектів, які можна отримати від зеленого чаю Кілька несподіваних ефектів, які можна отримати від зеленого чаю
За статистикою, зелений чай наздоганяє за популярністю каву — кожен другий житель великого міста надасть перевагу саме цьому напою, якщо улюблено...
Здоров'я 24 лютого 2022, 07:37 (e-news.com.ua)
Інформація про десант в Одесі не відповідає дійсності - Генштаб Інформація про десант в Одесі не відповідає дійсності - Генштаб
Сьогодні, 24 лютого, о 5. 00 збройні сили Російської Федерації приступили до інтенсивного обстрілу наших підрозділів на сході, а також завдали ра...
Політика 24 лютого 2022, 10:06 (glavnoe.ua)
Британський лікар назвав ранкові болі у горлі ознакою раку Британський лікар назвав ранкові болі у горлі ознакою раку
Британський фармацевт Аббас Канані розповів, що біль у горлі вранці може бути ранньою ознакою раку..
Здоров'я 24 лютого 2022, 10:05 (NeBoley.com.ua)
5 переваг ромашкового чаю, які поліпшать здоров’я 5 переваг ромашкового чаю, які поліпшать здоров’я
Наші предки дуже цінували ромашку, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka. net 5 переваг ромашкового чаю, які...
Здоров'я 24 лютого 2022, 09:00 (e-news.com.ua)
Бенфика — Аякс 2:2 Обзор матча и видео голов Бенфика — Аякс 2:2 Обзор матча и видео голов
Предлагаем вашему вниманию лучшие моменты встречи.
Футбол 24 лютого 2022, 08:58 (football.ua)
Генсек НАТО закликав Кремль припинити військові дії проти України Генсек НАТО закликав Кремль припинити військові дії проти України
Союзники НАТО зустрінуться, щоб обговорити наслідки агресивних дій Росії.
Політика 24 лютого 2022, 11:15 (Зеркало недели)
Чорноморець: Команда залишається у стані підготовки до сезону Чорноморець: Команда залишається у стані підготовки до сезону
Одеський клуб заявив про наміри не припиняти роботу.
Футбол 24 лютого 2022, 10:09 (football.ua)
УПЛ призупинила чемпіонат України УПЛ призупинила чемпіонат України
Змагання після зимової паузи поки не відновляться.
Футбол 24 лютого 2022, 10:34 (football.ua)
МВД Украины сообщает о погибших и раненых в результате российской агрессии МВД Украины сообщает о погибших и раненых в результате российской агрессии
Оперативне повідомлення МВС України на 09 год. 10 хв. Броварський, військове містечко № 161 під час авіаудару згоріла будівля та 4-х поверховий ...
Події 24 лютого 2022, 10:46 (glavnoe.ua)
Яремчук: Футбол футболом, но многие вещи происходят в моей стране Яремчук: Футбол футболом, но многие вещи происходят в моей стране
Форвард Бенфики прокомментировал ничью против Аякса.
Футбол 24 лютого 2022, 11:01 (football.ua)
Луческу: Не поїду з Києва, не повернуся у Румунію, я не боягуз Луческу: Не поїду з Києва, не повернуся у Румунію, я не боягуз
Румунський спеціаліст прокоментував призупинення чемпіонату.
Футбол 24 лютого 2022, 11:13 (football.ua)
Хмара тегів