Архів новин 

новини: 5 вересня 2018 у рубриці:  

Алонсо: Коли дивився жеребкування ЛЧ, хотілося розбити телевізор

Захисник Челсі Маркос Алонсо засмучений, що його команда не зуміла пробитися в найпрестижніший європейський клубний турнір за підсумками минулого сезону.
Футбол 05 вересня 2018, 17:53 (football.ua)

4 види спорту, якими потрібно займатися під час вагітності 4 види спорту, якими потрібно займатися під час вагітності
Вагітність - один з найважливіших періодів у житті жінки. І важливо провести ці 40 тижнів не тільки з користю для власного здоров'я і розвитку ма...
Здоров'я 05 вересня 2018, 17:53 (glavnoe.ua)
Обвинувачена в розбещенні підлітка Ардженто заявила, що він сам її згвалтував Обвинувачена в розбещенні підлітка Ардженто заявила, що він сам її згвалтував
Актриса продовжує активно захищати своє добре ім'я.
Світські хроніки 05 вересня 2018, 17:11 (ТСН.ua)
Мей звинуватила в замаху на Скрипаль російських розвідників Мей звинуватила в замаху на Скрипаль російських розвідників
Британський прем'єр віщає в парламенті.
Політика 05 вересня 2018, 17:06 (YTPO.ru)
Зідан: Я завжди був вірний своїй футбольній філософії Зідан: Я завжди був вірний своїй футбольній філософії
Колишній наставник Реала Зінедін Зідан пригадав недавні перемоги своїх екс-підопічних в Лізі чемпіонів.
Футбол 05 вересня 2018, 17:35 (football.ua)
«Я стала моделлю»: Леся Никитюк в перший раз вийшла на подіум «Я стала моделлю»: Леся Никитюк в перший раз вийшла на подіум
Коротке плаття, що відкриває супердовгі ноги, хода «від стегна» і щаслива посмішка. Провідна проектів «Хто зверху? »І« Хто проти блондинок? »Леся...
Шоу-бізнес 05 вересня 2018, 16:20 (tv.ua)
Українська розвідка з ясувала причини хімічних викидів на півночі Криму Українська розвідка з'ясувала причини хімічних викидів на півночі Криму
Головне управління розвідки Міністерства оборони України вважає, що причиною хімічних викидів на півночі окупованого РФ Криму стало попадання сна...
Події 05 вересня 2018, 16:15 (glavnoe.ua)
Москва відчитала британців за брехню про Скрипаля Москва відчитала британців за брехню про Скрипаля
Лондон знайшов злочинців, однак докази їх причетності до замаху сумнівні.
Політика 05 вересня 2018, 16:14 (YTPO.ru)
Грізманн: Я заслуговую бути в трійці претендентів на звання кращого гравця ФІФА Грізманн: Я заслуговую бути в трійці претендентів на звання кращого гравця ФІФА
Нападник Атлетіко Антуан Грізманн вважає, що його несправедливо не включили в список з трьох претендентів на нагороду найкращому футболістові за ...
Футбол 05 вересня 2018, 16:43 (football.ua)
Морьєнтес: Маріано - саме той форвард, який потрібен Реалу Морьєнтес: Маріано - саме той форвард, який потрібен Реалу
Легенда "королівського клубу" Фернандо Морієнтес задоволений трансфером Маріано Діаса в Реал.
Футбол 05 вересня 2018, 16:38 (football.ua)
Дезодоранти і парфуми шкодять легким, вчені Дезодоранти і парфуми шкодять легким, вчені
Дезодоранти, парфуми, шампуні та інші косметичні та гігієнічні продукти забруднюють повітря не менше, ніж вихлопи машин або дим від сигарет, йдет...
Здоров'я 05 вересня 2018, 17:01 (NeBoley.com.ua)
В Днепре полиция нашла склад ворованных боеприпасов В Днепре полиция нашла склад ворованных боеприпасов
4 выстрела к гранатомету и противотанковую управляемую ракету оперативники обнаружили в гараже на ул. Войцеховича в Днепере.
Події 05 вересня 2018, 16:14 (glavnoe.ua)
Оксана Марченко едва не оконфузилась на шоу «Танці з зірками» Оксана Марченко едва не оконфузилась на шоу «Танці з зірками»
После каждого прямого эфира участники шоу «Танці з зірками-2018» на своих страничках в социальных сетях раскрывают некоторые интересные моменты с...
Шоу-бізнес 05 вересня 2018, 16:19 (tv.ua)
До суду направлено справу стосовно чергового харківського  рішали До суду направлено справу стосовно чергового харківського "рішали"
Харківська місцева прокуратура № 3 направила в Фрунзенський районний суду Харкова обвинувальний акт щодо 56-річного харків'янина за ч. 2 ст. 369-...
Події 05 вересня 2018, 13:04 (glavnoe.ua)
Шоу розповів про рішення, яке врятувало йому ногу Шоу розповів про рішення, яке врятувало йому ногу
Захисник Манчестер Юнайтед Люк Шоу пригадав один з найскладніших моментів у своєму житті.
Футбол 05 вересня 2018, 12:59 (football.ua)
Очевидці розповіли страшні подробиці про землетрус на Уралі Очевидці розповіли страшні подробиці про землетрус на Уралі
Жителі регіону довго не могли заснути від розгулу природної стихії.
Події 05 вересня 2018, 12:57 (YTPO.ru)
Рівалдо: Рішарлісон буде дуже важливим гравцем для збірної Бразилії Рівалдо: Рішарлісон буде дуже важливим гравцем для збірної Бразилії
Легендарний нападник Рівалдо високо цінує талант форварда Евертона Рішарлісона.
Футбол 05 вересня 2018, 13:26 (football.ua)
На що витрачають гонорари діти українських зірок На що витрачають гонорари діти українських зірок
Цієї осені артисти «Дизель Студіо» і канал ICTV порадують телеглядачів новим комедійним серіалом «Папанькі». Для зйомок 16-серійного фільму про в...
Шоу-бізнес 05 вересня 2018, 13:21 (tv.ua)
Караваєв: Шевченко пояснив суть Ліги націй, нас чекають важливі гри Караваєв: Шевченко пояснив суть Ліги націй, нас чекають важливі гри
Півзахисник Зорі Олександр Караваєв прокоментував майбутні матчі національної збірної.
Футбол 05 вересня 2018, 13:19 (football.ua)
Авто, намагаючись прорватися з Польщі в Україну, збило два шлагбаума на ПП  Краковець Авто, намагаючись прорватися з Польщі в Україну, збило два шлагбаума на ПП "Краковець"
На кордоні з Польщею співробітники Держприкордонслужби запобігли прорив в Україні автомобіля "Рено". Як повідомили в ДПСУ, автомобіль влетів на п...
Події 05 вересня 2018, 13:55 (glavnoe.ua)
Ді Натале почав тренерську кар єру Ді Натале почав тренерську кар'єру
Легендарний італійський форвард Антоніо Ді Натале увійшов до тренерського штабу Спеції.
Футбол 05 вересня 2018, 13:53 (football.ua)
Зеленський і Дорофєєва потрапили в любовний багатокутник в тізері романтичної комедії Зеленський і Дорофєєва потрапили в любовний багатокутник в тізері романтичної комедії
Студія "Квартал 95" оприлюднили офіційний трейлер стрічки "Я, ти, він, вона".
Світські хроніки 05 вересня 2018, 14:29 (ТСН.ua)
Будемо ми переводити стрілки годинника чи не будемо? Будемо ми переводити стрілки годинника чи не будемо?
05-09-2018-. jpg Як повідомляє Міністерство економічного розвитку, що діє в Україні порядок обчислення часу є оптимальним і узгодженим з міжнарод...
Суспільство 05 вересня 2018, 15:05 (Електронні Вісті)
Реал хоче купити Грізманн за 200 мільйонів євро - ЗМІ Реал хоче купити Грізманн за 200 мільйонів євро - ЗМІ
Нападник "матрацників" знову в центрі уваги "галактікос".
Футбол 05 вересня 2018, 15:22 (football.ua)
Відомі кандидати на пост глави поліції Ізраїлю Відомі кандидати на пост глави поліції Ізраїлю
Гілад Ердал в найближчі дні представить імена трьох кандидатів на пост начальника поліції Ізраїлю.
Фоторепортаж 05 вересня 2018, 15:20 (mignews.com)
Мессі розповів про слабкий компоненті в своїй грі, який він хоче поліпшити Мессі розповів про слабкий компоненті в своїй грі, який він хоче поліпшити
Нападаючий Барселони Ліонель Мессі визнав, що йому ще є над чим працювати.
Футбол 05 вересня 2018, 16:00 (football.ua)
Реал заявив Вінісіусом на Лігу чемпіонів Реал заявив Вінісіусом на Лігу чемпіонів
Стала відома заявка "королівського клубу" на розіграш Ліги чемпіонів 2018-2019.
Футбол 05 вересня 2018, 15:57 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском