Архів новин 

новини: 29 вересня 2018 у рубриці:  

УЄФА виніс вердикт щодо поведінки українських уболівальників на матчі Ліги націй з Чехією

ФФУ повинна заплатити штраф.
Спорт 29 вересня 2018, 03:37 (ТСН.ua)

Абрамович може продати  Челсі  американцеві Абрамович може продати "Челсі" американцеві
Новим власником лондонського "Челсі" може стати американський бізнесмен Пол Аллен. 65-річний підприємець вже провів переговори з представником Аб...
Спорт 29 вересня 2018, 02:50 (glavnoe.ua)
Попи відмовляються звільнити приміщення музичної школи в Івано-Франківській області Попи відмовляються звільнити приміщення музичної школи в Івано-Франківській області
Українська православна церква Московського патріархату заявила, що "радикали з« Правого сектора »захопили будівлі митрополичих палат при Свято-Тр...
Суспільство 29 вересня 2018, 02:46 (glavnoe.ua)
 Топаз  пообіцяв не їздити на Донбас "Топаз" пообіцяв не їздити на Донбас
Як повідомлялося, сьогодні активіст харківського "антиМайдан" Гнат Кромський, відомий на прізвисько "Топаз", вийшов на свободу.
Події 29 вересня 2018, 03:18 (glavnoe.ua)
На вихідні синоптики прогнозують дощі та заморозки На вихідні синоптики прогнозують дощі та заморозки
В Україні на добу в суботу, 29 вересня, погоду більшої частини території країни визначатиме атмосферний фронт, вологий і прохолодне повітря, що п...
Мистецтво 29 вересня 2018, 03:31 (glavnoe.ua)
Карпати - Шахтар 1: 6 Відео голів та огляд матчу Карпати - Шахтар 1: 6 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 10 туру УПЛ між Карпатами і Шахтарем.
Футбол 29 вересня 2018, 00:46 (football.ua)
Мораіш: Шахтар міг забити Карпатам ще 10 м ячів, якби захотів Мораіш: Шахтар міг забити Карпатам ще 10 м'ячів, якби захотів
Головний тренер Карпат Жозе Мораїш відзначив, що його команда сама "привезла" собі голи в матчі проти Шахтаря (1: 6).
Футбол 29 вересня 2018, 00:42 (football.ua)
Тоттенхем продовжить контракт з Аллі Тоттенхем продовжить контракт з Аллі
Атакуючий півзахисник Справі Аллі підпише новий контракт з Тоттенхемом.
Футбол 29 вересня 2018, 00:40 (football.ua)
Вчені спростували міф, що заняття спортом стирають спогади Вчені спростували міф, що заняття спортом стирають спогади
Про користь спорту для мозку сказано вже дуже багато. Тому інформація, згідно з якою спорт змушував мишей забувати те, чого вони навчилися, була ...
Спорт 29 вересня 2018, 01:03 (e-news.com.ua)
Золота маска для шкіри навколо очей! Мінус 10 років за 5 хвилин Золота маска для шкіри навколо очей! Мінус 10 років за 5 хвилин
Ця маска від темних кіл під очима моментально знімає сліди втоми!.
Здоров'я 29 вересня 2018, 00:57 (NeBoley.com.ua)
Хіміки розкрили таємницю фіолетового апельсина Хіміки розкрили таємницю фіолетового апельсина
Апельсин з Брісбена - справжня знаменитість. Спершу він змінив колір за кілька годин, і несподівана трансформація потрапила в світові новини.
Здоров'я 29 вересня 2018, 01:06 (NeBoley.com.ua)
ООС: Російсько-окупаційні війська відкрили шквальний вогонь у Гнутове ООС: Російсько-окупаційні війська відкрили шквальний вогонь у Гнутове
Протягом поточної доби, з 7 до 18 годин, російські окупаційні війська 13 раз порушили режим припинення вогню. При цьому противник двічі застосува...
Події 29 вересня 2018, 01:12 (glavnoe.ua)
Сенцов доставлений в лікарню для  планового  обстеження Сенцов доставлений в лікарню для "планового" обстеження
Незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов вивезений з колонії в міську лікарню для планового обстеження, повідомили "Інтерфакс...
Здоров'я 29 вересня 2018, 02:43 (glavnoe.ua)
Рамі: Якщо Філіппо Індзагі зміг стати тренером, то будь-хто зможе Рамі: Якщо Філіппо Індзагі зміг стати тренером, то будь-хто зможе
Колишній захисник Мілана Аділь Рамі не є шанувальником свого колишнього тренера Філіппо Індзагі.
Футбол 29 вересня 2018, 00:25 (football.ua)
Реал з Марсело: Більше голів, або більше  привозять ? Реал з Марсело: Більше голів, або більше "привозять"?
Іспанська газета Marca оцінила ефективність захисника Реала Марсело в атаці у порівнянні з його провалами в обороні.
Футбол 29 вересня 2018, 00:25 (football.ua)
Дієго Коста: Де зараз Конте? Час усе розставив по місцях Дієго Коста: Де зараз Конте? Час усе розставив по місцях
Нападник Атлетіко Дієго розповів про причини свого конфлікту з італійським фахівцем Антоніо Конте.
Футбол 29 вересня 2018, 00:40 (football.ua)
Маленьких харків ян спробують відвадити від Інтернету Маленьких харків'ян спробують відвадити від Інтернету
Напередодні в Харківській міськраді відбулася робоча нарада, присвячена загрозам, які несе для дітей перебування в кіберпросторі.
Наука та здоров'я 29 вересня 2018, 00:32 (glavnoe.ua)
В МинВОТ рассказали о причинах массовых отравлений в Макеевке В МинВОТ рассказали о причинах массовых отравлений в Макеевке
В среду, 26 сентября 2018, стало известно о вспышке инфекционных заболеваний среди местного населения в оккупированной Макеевке Донецкой области.
Здоров'я 29 вересня 2018, 00:22 (glavnoe.ua)
Хмара тегів