Архів новин 

новини: 31 серпня 2018 у рубриці:  

Боевики не соблюдают "школьное перемирие"

Об этом сообщается на странице пресс-центра штаба ООС в соцсети:
Політика 31 серпня 2018, 12:50 (glavnoe.ua)

Аліна Гросу показала свого однорічного братика Аліна Гросу показала свого однорічного братика
Хлопчик відсвяткував перший день народження.
Світські хроніки 31 серпня 2018, 12:41 (ТСН.ua)
Найгірший ворог Моуріньо: в Румунії гравець поцупив у суперника тренерську записку Найгірший ворог Моуріньо: в Румунії гравець поцупив у суперника тренерську записку
У матчі між Стяуа і Рапідом стався вельми кумедний епізод.
Футбол 31 серпня 2018, 12:20 (football.ua)
Рубль приготувався до нового обвалу Рубль приготувався до нового обвалу
Іноземні інвестори тікають з Росії.
Економіка 31 серпня 2018, 12:16 (YTPO.ru)
Михайло Присяжнюк показав, як відновлює сили Михайло Присяжнюк показав, як відновлює сили
Михайло Присяжнюк, провідний гостросоціального ток-шоу «Один за всіх» на СТБ, народний адвокат, експерт-юрист багатьох проектів телеканалу досить...
Шоу-бізнес 31 серпня 2018, 12:37 (tv.ua)
Бегирістайн: Шахтар добре продає, але і добре купує Бегирістайн: Шахтар добре продає, але і добре купує
Спортивний директор Манчестер Сіті Чікі Бегірістайн очікує непростого протистояння з Шахтарем.
Футбол 31 серпня 2018, 12:35 (football.ua)
Тухель: Це дуже важкий жереб Тухель: Це дуже важкий жереб
Головний тренер ПСЖ Томас Тухель прокоментував підсумок жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів для його команди.
Футбол 31 серпня 2018, 09:42 (football.ua)
У Литві почали публікувати документи про злочини Червоної армії У Литві почали публікувати документи про злочини Червоної армії
Центр досліджень геноциду і опору жителів Литви (ЦІГРЖЛ) починає публікувати документи про злочини Червоної армії в Литві - вбивствах, зґвалтуван...
Політика 31 серпня 2018, 10:01 (glavnoe.ua)
Точка зору: навіщо Путін затіяв небачені військові навчання Точка зору: навіщо Путін затіяв небачені військові навчання
Раз на півроку Кремль вражає світ «чимось військовим» (бо нічим іншим вразити не може). У березні президент повідав про небачені ядерних ракетах,...
Політика 31 серпня 2018, 10:20 (glavnoe.ua)
Портников: Час  варягів  в Криму Портников: Час "варягів" в Криму
Відставки кримських силовиків і їх заміна призначенцями із сусідньої Росії - явний сигнал початку нової політичної епохи в історії окупованого пі...
Політика 31 серпня 2018, 10:14 (glavnoe.ua)
 Той хлопець з велосипедом : Бориса Джонсона публічно принизили "Той хлопець з велосипедом": Бориса Джонсона публічно принизили
Ім'я колишнього міністра закордонних справ Британії зрадили забуттю.
Політика 31 серпня 2018, 11:19 (YTPO.ru)
РФ зажадала від США припинити свавілля українців в Азовському морі РФ зажадала від США припинити свавілля українців в Азовському морі
Пірати з Незалежної встали поперек горла Москві.
Політика 31 серпня 2018, 11:13 (YTPO.ru)
Рафаїлом: Ви бачили арбітраж? До хлопців претензій немає Рафаїлом: Ви бачили арбітраж? До хлопців претензій немає
Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов дав коментарі після поразки від Лейпцига.
Футбол 31 серпня 2018, 11:32 (football.ua)
Віталій Вернидуб: Пенальті був, прошу вибачення у вболівальників Віталій Вернидуб: Пенальті був, прошу вибачення у вболівальників
Захисник Зорі Віталій Вернидуб вибачився за те, що подарував Лейпцигу можливість реалізувати 11-метровий удар.
Футбол 31 серпня 2018, 11:58 (football.ua)
Про головне на Головному за 30 серпня 2018 року Про головне на Головному за 30 серпня 2018 року
У п'ятницю, 31 серпня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман з робочою поїздкою відвідає Харківську і Дніпропетровську області. Про це повід...
Суспільство 31 серпня 2018, 01:32 (glavnoe.ua)
Халахуп-як схуднути в домашніх умовах Халахуп-як схуднути в домашніх умовах
Стати стрункішою і привабливіше мріє будь-яка жінка. Ні, напевно, жодної представниці прекрасної статі, яка була б задоволена своєю зовнішністю.
Спорт 31 серпня 2018, 01:21 (NeBoley.com.ua)
Чому з являється целюліт Чому з'являється целюліт
Сьогодні ми обговоримо тему розвитку і симптоми целюліту шкіри. У жінок з надмірною вагою целюліт зазвичай більш виражений.
Здоров'я 31 серпня 2018, 01:17 (NeBoley.com.ua)
Прибираємо боки, або як прибрати жир з боків? Прибираємо боки, або як прибрати жир з боків?
Однією з найбільш тривожних проблем жінки є жирові відкладення на боках.
Спорт 31 серпня 2018, 01:11 (NeBoley.com.ua)
5 помилок при видаленні макіяжу 5 помилок при видаленні макіяжу
Про необхідність ретельно очищати шкіру ти, звичайно, знаєш, спати при макіяж не лягаєш, але ... Ці 5 помилок при очищенні шкіри можуть звести на...
Здоров'я 31 серпня 2018, 01:27 (NeBoley.com.ua)
У Києві пройде виставка  Ми були тут , присвячена геям в ЗСУ У Києві пройде виставка "Ми були тут", присвячена геям в ЗСУ
У Києві 30 серпня відкрилася виставка «Ми були тут» українського фотографа Антона Шебетко. Героями проекту стали представники спільноти ЛГБТ +, щ...
Мистецтво 31 серпня 2018, 02:13 (glavnoe.ua)
Пружинний або безпружинний матрац: як зробити правильний вибір Пружинний або безпружинний матрац: як зробити правильний вибір
Турбота про своє здоров'я і комфорт є важливим аспектом життя сучасної людини. Саме тому особливу увагу заслуговує здоровий сон, як запорука якіс...
Здоров'я 31 серпня 2018, 07:16 (e-news.com.ua)
 Зоря  через пенальті на останній хвилині програла  Лейпцигу  і вилетіла з Ліги Європи "Зоря" через пенальті на останній хвилині програла "Лейпцигу" і вилетіла з Ліги Європи
Команда Юрія Вернидуба гідно показала себе в Німеччині.
Спорт 31 серпня 2018, 07:49 (ТСН.ua)
Вернидуб захотів піти у відставку після невдачі  Зорі  в Лізі Європи Вернидуб захотів піти у відставку після невдачі "Зорі" в Лізі Європи
Тренер збирається зустрітися з президентом клубу і сподівається на його розуміння.
Спорт 31 серпня 2018, 07:47 (ТСН.ua)
Платіні: Не можу зрозуміти переходу Роналду в Ювентус Платіні: Не можу зрозуміти переходу Роналду в Ювентус
Легендарний французький півзахисник Мішель Платіні вважає, що форварду Кріштіану Роналду слід залишитися в Реалі, або ж завершити кар'єру.
Футбол 31 серпня 2018, 08:46 (football.ua)
Санчес не є членом будь збірну, так як він  потрібен МЮ Санчес не є членом будь збірну, так як він "потрібен МЮ"
Нападаючий Манчестер Юнайтед Алексіс Санчес не допоможе своїй національній команді в найближчих товариських матчах.
Футбол 31 серпня 2018, 09:10 (football.ua)
Опублікований трейлер  Іншого Боку вітру  Орсона Уеллса Опублікований трейлер "Іншого Боку вітру" Орсона Уеллса
Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер фільму «Інший бік вітру» Орсона Уеллса. Знаменитий режисер почав роботу над картиною в 70-х роках...