Архів новин 

новини: 8 липня 2018 у рубриці:  

Балотеллі в кроці від переходу в Марсель

Нападник Маріо Балотеллі, швидше за все, продовжить свою кар'єру в Марселі.
Футбол 08 липня 2018, 17:55 (football.ua)

Українська тенісистка Ястремська розгромила росіянку і виграла турнір в Римі Українська тенісистка Ястремська розгромила росіянку і виграла турнір в Римі
18-річна спортсменка завоювала свій третій титул в кар'єрі.
Спорт 08 липня 2018, 17:51 (ТСН.ua)
Регіна Тодоренко розповіла про критику з боку сім ї Регіна Тодоренко розповіла про критику з боку сім'ї
Відома українська телеведуча Регіна Тодоренко розповіла, хто регулярно критикує її нові проекти. Так, на особистій сторінці в соціальній мережі ...
Шоу-бізнес 08 липня 2018, 17:29 (tv.ua)
Вакарчук подякував іноземців, які з повагою говорять  Слава Україні Вакарчук подякував іноземців, які з повагою говорять "Слава Україні"
На відео Домагой Віда і Огнен Вукоєвич сказали "Слава Україні".
Спорт 08 липня 2018, 17:49 (ТСН.ua)
В Луцке президент Польши почтил память погибших в Волынской трагедии В Луцке президент Польши почтил память погибших в Волынской трагедии
Президент Польщі Анджей Дуда близько 10-години прибув до костелу святих Петра й Павла у Луцьку.
Суспільство 08 липня 2018, 17:34 (glavnoe.ua)
На Харьковщине электропоездом смертельно травмирован мужчина На Харьковщине электропоездом смертельно травмирован мужчина
Подія сталася 8 липня близько 9.00 у місті Мерефа Харківського району. До чергової частини Харківського відділу поліції надійшло повідомлення пр...
Події 08 липня 2018, 17:35 (glavnoe.ua)
НАТО звернула увагу на спільне між півфіналістами ЧС-2018 НАТО звернула увагу на спільне між півфіналістами ЧС-2018
Всі чотири країни-півфіналісти входять до Північноатлантичного альянсу.
Політика 08 липня 2018, 15:42 (YTPO.ru)
Офіційно: Йерро покинув пост головного тренера Іспанії Офіційно: Йерро покинув пост головного тренера Іспанії
Фернандо Йерро НЕ продовжить роботу з іспанською національною командою.
Футбол 08 липня 2018, 16:05 (football.ua)
Сніжана Єгорова відсвяткувала перемогу над Антіном Мухарським Сніжана Єгорова відсвяткувала перемогу над Антіном Мухарським
Українська телеведуча Сніжана Єгорова домоглася розправи над екс-чоловіком Антіном Мухарським і голосно це відсвяткувала. Так, днями Верховна Ра...
Шоу-бізнес 08 липня 2018, 15:58 (tv.ua)
Дрінкуотер: В цьому сезоні Челсі має намір домогтися кращих результатів Дрінкуотер: В цьому сезоні Челсі має намір домогтися кращих результатів
Челсі почав підготовку до нового сезону і півзахисник Данні Дрінкуотер прокоментував повернення до тренувального процесу.
Футбол 08 липня 2018, 15:56 (football.ua)
Навіть двотижневий відпочинок від тренувань шкідливий для здоров я Навіть двотижневий відпочинок від тренувань шкідливий для здоров'я
Навіть двотижневий відпочинок від тренувань може бути дуже шкідливий для здоров'я: у молодих людей, які вирішили на якийсь час відмовитися від тр...
Спорт 08 липня 2018, 16:45 (e-news.com.ua)
Павелко привітав Шукер: Патріоти України відчували себе хорватами Павелко привітав Шукер: Патріоти України відчували себе хорватами
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко радий перемозі збірної Хорватії над росіянами.
Футбол 08 липня 2018, 17:11 (football.ua)
ФІФА може дискваліфікувати Виду за девіз "Слава Україні!" - ЗМІ ФІФА може дискваліфікувати Виду за девіз "Слава Україні!" - ЗМІ
Футболіст прокоментував для росіян своє висловлювання.
Спорт 08 липня 2018, 17:09 (ТСН.ua)
На початку тижня погода в Україні буде відзначатися нестабільністю На початку тижня погода в Україні буде відзначатися нестабільністю
У найближчу добу, 9 липня, погоду в Україні визначатиме тепла і переважно суха повітряна маса, лише в результаті дощів в окремих районах вологіст...
Мистецтво 08 липня 2018, 17:24 (glavnoe.ua)
Корінтіанс погодився продати Бальбуени в Вест Хем Корінтіанс погодився продати Бальбуени в Вест Хем
Парагвайський захисник Фабіан Бальбуени близький до переїзду в Англію.
Футбол 08 липня 2018, 12:11 (football.ua)
Льоріс: Франція не хоче зупинятися Льоріс: Франція не хоче зупинятися
Капітан збірної Франції Уго Льоріс не вважає свою команду фаворитом у півфіналі ЧС-2018, але мріє про перемогу.
Футбол 08 липня 2018, 12:43 (football.ua)
Бізнесменша найняла 8 носіїв, щоб переправити в Орлоя товарів на 1,7 млн ??грн Бізнесменша найняла 8 носіїв, щоб переправити в Орлоя товарів на 1,7 млн ??грн
Попереджено спробу незаконного переміщення на окуповану територію товарів на суму близько 1,7 млн ??гривень, повідомляє прес-центр Операції об'єд...
Події 08 липня 2018, 12:33 (glavnoe.ua)
Чи може аспірин запобігти раку грудей Чи може аспірин запобігти раку грудей
Таблетка аспірину в день може захищати жінку від раку грудей. Принаймні, так стверджують вчені з Медичного центру Veterans Affairs в Канзас-Сіті,...
Здоров'я 08 липня 2018, 12:57 (e-news.com.ua)
Виду - про  Слава Україні! : Це жарт Виду - про "Слава Україні!": Це жарт
Захисник збірної Хорватії Домагой Віда запевнив, що не хотів приплітати політику після перемоги над Росією.
Футбол 08 липня 2018, 14:12 (football.ua)
Ювентус може оголосити про трансфер Роналду у вівторок Ювентус може оголосити про трансфер Роналду у вівторок
Італійське видання Sport Mediaset стверджує, що все по трансферу Кріштіану Роналду в Ювентус буде вирішено у вівторок.
Футбол 08 липня 2018, 13:51 (football.ua)
Россияне пытались вывезти из Украины раритетную швейную машинку  Зингер Россияне пытались вывезти из Украины раритетную швейную машинку "Зингер"
Вчера пограничники Сумского погранотряда совместно с работниками фискальной службы помешали вывозу из Украины старинных книг и швейной машинки, и...
Події 08 липня 2018, 12:00 (glavnoe.ua)
Маша Єфросиніна заінтригувала шанувальників незвичайним чином Маша Єфросиніна заінтригувала шанувальників незвичайним чином
Українська телеведуча Маша Єфросиніна натякнула на участь в новому проекті. Так, на особистій сторінці в Instagram знаменитість поділилася знімк...
Шоу-бізнес 08 липня 2018, 13:45 (tv.ua)
Модріч: Думаю, Роналду залишиться в Реалі Модріч: Думаю, Роналду залишиться в Реалі
Півзахисник Реала Лука Модріч не вірить, що Кріштіану Роналду покине клуб.
Футбол 08 липня 2018, 14:08 (football.ua)
Санжар: Задоволений тим, як проходять збори Олімпіка Санжар: Задоволений тим, як проходять збори Олімпіка
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар прокоментував контрольний матч проти Гірник-Спорт.
Футбол 08 липня 2018, 14:04 (football.ua)
Балашов: Потрібно ще більше працювати над реалізацією на тренуваннях Балашов: Потрібно ще більше працювати над реалізацією на тренуваннях
Півзахисник Олімпіка Віталій Балашов поділився думкою після матчу з Гірник-Спорт.
Футбол 08 липня 2018, 14:29 (football.ua)
Челсі хоче виручити за Канте 100 мільйонів фунтів Челсі хоче виручити за Канте 100 мільйонів фунтів
"Сині" визначилися з сумою, за яку вони будуть готові відпустити в інший клуб півзахисника Нгола Канті.
Футбол 08 липня 2018, 15:12 (football.ua)
Куртуа: Бельгія вибрала найважчий шлях, але ми впевнені в собі Куртуа: Бельгія вибрала найважчий шлях, але ми впевнені в собі
Тібо Куртуа близький до здійснення мрії свого дитинства після того, як збірна Бельгії обіграла збірну Бразилії.
Футбол 08 липня 2018, 15:09 (football.ua)
Тренер збірної Бразилії продовжить тренувати команду після поразки на ЧС-2018 Тренер збірної Бразилії продовжить тренувати команду після поразки на ЧС-2018
Титі отримав пропозицію щодо нового контракту.
Спорт 08 липня 2018, 15:39 (ТСН.ua)
ФІФА розслідує висловлювання Види  Слава Україні! ФІФА розслідує висловлювання Види "Слава Україні!"
Захисник збірної Хорватії Домагой Віда може бути покараний за те, що вимовив "Слава Україні!" На відео після перемоги над збірною Росії.
Футбол 08 липня 2018, 15:37 (football.ua)
У Луцьку проходять заходи пам яті польських жертв Волинської трагедії У Луцьку проходять заходи пам'яті польських жертв Волинської трагедії
У Луцьку на Волині проходять заходи, присвячені 75-й річниці Волинської трагедії і пам'яті її польських жертв. За участю президента Польщі Анджея...