Архів новин 

новини: 2 липня 2018 у рубриці:  

Знайомства в інтернеті призводять до депресії

Часто знайомства на сайтах не приносять задоволення, а дарують невпевненість.
Здоров'я 02 липня 2018, 08:49 (NeBoley.com.ua)

Вчені розповіли, що підгнилі фрукти можна їсти Вчені розповіли, що підгнилі фрукти можна їсти
Німецькі вчені розповіли, чи можна вживати в їжу фрукти, якщо на них з'явилися підгнилі місця. За словами фахівців, не всі овочі, які почали підг...
Здоров'я 02 липня 2018, 08:36 (e-news.com.ua)
Даліч: Росія - не простий суперник, для нас це буде серйозна перевірка Даліч: Росія - не простий суперник, для нас це буде серйозна перевірка
Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч - про вихід в 1/4 фіналу ЧС-2018:.
Футбол 02 липня 2018, 08:19 (football.ua)
Огляд дня ЧС-2018: Росія створила сенсацію, Хорватія не без проблем пройшла Данію Огляд дня ЧС-2018: Росія створила сенсацію, Хорватія не без проблем пройшла Данію
Вашій увазі огляд ігрового дня ЧС-2018 за 1 липня.
Футбол 02 липня 2018, 08:13 (football.ua)
Ноги можуть розповісти людині про його здоров я Ноги можуть розповісти людині про його здоров'я
Зміни на ногах і ступнях можуть говорити про хвороби.
Здоров'я 02 липня 2018, 08:09 (NeBoley.com.ua)
Центробанк  програє  золотовалютні резерви Росії Центробанк "програє" золотовалютні резерви Росії
Темпи скорочення запасів стали рекордними рекордними з грудня 2016 року.
Економіка 02 липня 2018, 08:31 (YTPO.ru)
Военексперт: ВСУ взяли під контроль ще один населений пункт Донбасу Военексперт: ВСУ взяли під контроль ще один населений пункт Донбасу
В кінці червня Збройні сили України взяли під контроль населений пункт Золоте-4 Попаснянського району Луганської області, яке знаходилося в "сірі...
Події 02 липня 2018, 01:24 (glavnoe.ua)
Як організувати весілля з розумом? вибираємо відеооператора Як організувати весілля з розумом? вибираємо відеооператора
Весільне торжество - це завжди довгоочікуваний хвилюючий процес, який, не дивлячись на святкову невимушену атмосферу, є плодом важкої і скрупульо...
Суспільство 02 липня 2018, 01:40 (e-news.com.ua)
У Франції відомий гангстер-вбивця  по-голлівудськи  втік з в язниці У Франції відомий гангстер-вбивця "по-голлівудськи" втік з в'язниці
У Франції з в'язниці на вертольоті втік відомий гангстер Редуан Фаїді, який відбував 25-річне покарання за збройне пограбування і вбивство жінки-...
Події 02 липня 2018, 01:55 (glavnoe.ua)
Субашич - другий воротар, який відбив три пенальті в серії на ЧС Субашич - другий воротар, який відбив три пенальті в серії на ЧС
Даніель Субашич парирував три удари в серії післяматчевих пенальті і забезпечив Хорватії місце в 1/4 фіналу ЧС-2018.
Футбол 02 липня 2018, 04:34 (football.ua)
Хорватія - Данія 1: 1 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018 Хорватія - Данія 1: 1 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018
Вашій увазі відео голів та огляд матчу ЧС-2018 Хорватія - Данія (1: 1, 3: 2 по пенальті).
Футбол 02 липня 2018, 06:59 (football.ua)
ЧС-2018: гол Йоргенсена - найшвидший на турнірі ЧС-2018: гол Йоргенсена - найшвидший на турнірі
Датчанин Маттіас Йоргенсен забив в ворота Хорватії на 57-й секунді матчу 1/8 фіналу.
Футбол 02 липня 2018, 07:50 (football.ua)
Тите: Неймар делает все, о чем мы его просим по тактике Тите: Неймар делает все, о чем мы его просим по тактике
Главный тренер сборной Бразилии рассказал о готовности лидеров команды помочь в матче с Мексикой.
Футбол 02 липня 2018, 06:38 (football.ua)
Лаціо має намір утримати Іммобіле Лаціо має намір утримати Іммобіле
Лаціо готовий запропонувати нападаючому Чіро Іммобіле новий контракт.
Футбол 02 липня 2018, 00:18 (football.ua)
Тренер Мексики: Сподіваюся, що ми зможемо протистояти Бразилії Тренер Мексики: Сподіваюся, що ми зможемо протистояти Бразилії
Хуан Карлос Осоріо - про майбутній матч проти збірної Бразилії.
Футбол 02 липня 2018, 00:42 (football.ua)
Іньєста: Завжди винні футболісти, ми перебували на полі, а не Йерро Іньєста: Завжди винні футболісти, ми перебували на полі, а не Йерро
Андрес Іньєста підвів підсумки матчу Іспанія - Росія.
Футбол 02 липня 2018, 00:35 (football.ua)
Газзаєв про збірну Росії: Я думаю, недалеко і півфінал ЧС-2018 Газзаєв про збірну Росії: Я думаю, недалеко і півфінал ЧС-2018
Екс-тренер збірної Росії Валерій Газзаєв не виключає, що росіяни дійдуть до 1/2 ЧС-2018.
Футбол 02 липня 2018, 01:08 (football.ua)
Господарі чемпіонатів світу виграли свої останні п ять серій пенальті Господарі чемпіонатів світу виграли свої останні п'ять серій пенальті
Протягом останніх п'яти серій пенальті за участю господарів фінальних турнірів чемпіонату світу закінчилися в їх користь.
Футбол 02 липня 2018, 00:56 (football.ua)
У Свердловській області відкрився парк дерев яних скульптур по розповідям Бажова і музей мармуру під відкритим небом У Свердловській області відкрився парк дерев'яних скульптур по розповідям Бажова і музей мармуру під відкритим небом
Об'єкт розмістився на території села Мраморское Полевского міського округу.
Суспільство 02 липня 2018, 00:56 (JustMedia)
Карпати розійшлися миром з агробізнесу Карпати розійшлися миром з агробізнесу
У контрольному поєдинку Карпати і Агробізнес зіграли внічию - 1: 1.
Футбол 02 липня 2018, 00:48 (football.ua)
Вживання м яса 2 рази в тиждень захищає від ожиріння Вживання м'яса 2 рази в тиждень захищає від ожиріння
Вживання м'ясних страв 1-2 рази в тиждень значно знижує ризик розвитку ожиріння, виявили вчені з Університету Наварри в Іспанії. На думку фахівці...
Здоров'я 02 липня 2018, 01:12 (e-news.com.ua)
Українські баскетболісти програли вдома Латвії в відборі на ЧС-2019 Українські баскетболісти програли вдома Латвії в відборі на ЧС-2019
І ускладнили собі шанси на вихід у фінальний турнір.
Спорт 02 липня 2018, 01:22 (ТСН.ua)
Збірна Аргентини встановила два неймовірних антирекорди на ЧС-2018 Збірна Аргентини встановила два неймовірних антирекорди на ЧС-2018
"Альбіселесте" покинули турнір на стадії 1/8 фіналу.
Спорт 02 липня 2018, 01:18 (ТСН.ua)
Для постачальників теплової енергії в Україні можуть настати чорні дні Для постачальників теплової енергії в Україні можуть настати чорні дні
Господар квартири в разі прийняття закону зможе подати постачальнику теплової енергії заяву про відмову від послуги. А якщо квартира належить кіл...
Суспільство 02 липня 2018, 01:19 (glavnoe.ua)
Повинен знати кожен. Глава МОЗ оголосила новий список безкоштовних послуг для пацієнтів Повинен знати кожен. Глава МОЗ оголосила новий список безкоштовних послуг для пацієнтів
міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що з 1 липня всі медустанови починають працювати за новими стандартами.
Суспільство 02 липня 2018, 01:19 (glavnoe.ua)
Окупанти на Донбасі продовжують порушувати  хлібне перемир я Окупанти на Донбасі продовжують порушувати "хлібне перемир'я"
Протягом поточної доби, з 7. 00 і до 18. 00 неділі, бойовики не припиняли провокації проти підрозділів Збройних сил України на Донбасі, чим грубо...