Архів новин 

новини: 14 липня 2018 у рубриці:  

Супрун рассказала, как лечить солнечные ожоги

Об этом и. о. главы Минздрава написала на своей странице в соцсети:
Суспільство 14 липня 2018, 16:27 (glavnoe.ua)

Тотовіцкій, Болбат і Данченко залишаться в Шахтарі Тотовіцкій, Болбат і Данченко залишаться в Шахтарі
Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека повідомив, що троє належать Шахтарю гравців не підуть в оренду цього літа.
Футбол 14 липня 2018, 15:44 (football.ua)
У Миколаєві розпочалися проблеми з питною водою У Миколаєві розпочалися проблеми з питною водою
Через зупинку виробництва рідкого хлору підприємством "Дніпроазот" постачальник МКП "Миколаївводоканал" відмовився від зобов'язань за договором. ...
Події 14 липня 2018, 14:51 (glavnoe.ua)
У Криму сталася НП з дітьми У Криму сталася НП з дітьми
Неуважність батьків могла привести до трагедії.
Події 14 липня 2018, 14:46 (YTPO.ru)
Райола повідомив Барселоні про готовність Погба покинути МЮ - MD Райола повідомив Барселоні про готовність Погба покинути МЮ - MD
Футбольний агент Міно Райола готується провернути черговий гучний трансфер.
Футбол 14 липня 2018, 15:18 (football.ua)
 Челсі  офіційно представив нового головного тренера "Челсі" офіційно представив нового головного тренера
Угода з ним розрахований на три роки.
Спорт 14 липня 2018, 15:14 (ТСН.ua)
Видалення нерва зуба: навіщо, чому і як Видалення нерва зуба: навіщо, чому і як
Останнім часом існує дуже багато стоматологічних клінік, таких наприклад, як Люми-Дент, що надають повний спектр послуг з лікування зубного болю,...
Здоров'я 14 липня 2018, 11:44 (e-news.com.ua)
Перший день кінофестивалю. Приємне відкриття - Жінка на війні Перший день кінофестивалю. Приємне відкриття - Жінка на війні
Чесно кажучи, я очікувала іншого від фільму "Жінка на війні", тому що, прочитавши анонс, уявила собі серйозну і зі спецефектами кіноісторію, таки...
Україна 14 липня 2018, 12:05 (Odessa Daily)
Де Лаурентіс: У Кавані є мій номер Де Лаурентіс: У Кавані є мій номер
Наполі готовий розглянути підписання нападника ПСЖ Едінсон Кавані, якщо той знизить зарплатні вимоги.
Футбол 14 липня 2018, 12:19 (football.ua)
Блінд може стати найдорожчою покупкою в історії Аякса Блінд може стати найдорожчою покупкою в історії Аякса
Захисник Манчестер Юнайтед Дейлі Блінд близький до повернення в Аякс.
Футбол 14 липня 2018, 13:47 (football.ua)
Мончі: Упевнений, Аліссон залишиться в Ромі Мончі: Упевнений, Аліссон залишиться в Ромі
Спортивний директор Роми Мончі не думає, що голкіпер Аліссон Бекер покине клуб цього літа.
Футбол 14 липня 2018, 14:23 (football.ua)
Ракітіч: На полі буде 4,5 млн хорватів Ракітіч: На полі буде 4,5 млн хорватів
Півзахисник збірної Хорватії Іван Ракітіч поділився очікуваннями перед матчем проти Франції.
Футбол 14 липня 2018, 14:42 (football.ua)
Сарри і Челсі. Ще один італієць для чемпіонства? Сарри і Челсі. Ще один італієць для чемпіонства?
Сергій Шевченко - про тренера, який очолив Челсі.
Футбол 14 липня 2018, 14:35 (football.ua)
Пьяный глава РГА на Закарпатье насмерть сбил женщину, вторая пострадавшая в реанимации Пьяный глава РГА на Закарпатье насмерть сбил женщину, вторая пострадавшая в реанимации
В городе Перечин Закарпатской обл. на ул. Октябрьской 13 июля в 22:37 председатель Печеринської райгосадминистрации Виктор Олефир, находясь навес...
Події 14 липня 2018, 12:46 (glavnoe.ua)
Шакірі - гравець Ліверпуля Шакірі - гравець Ліверпуля
Швейцарський вінгер Джердан Шакірі перейшов до Ліверпуля з Сток Сіті.
Футбол 14 липня 2018, 01:47 (football.ua)
 Ювентус  вже почав заробляти на Роналду "Ювентус" вже почав заробляти на Роналду
Також туринці отримали понад 1 мільйона уболівальників.
Спорт 14 липня 2018, 01:39 (ТСН.ua)
Український політолог написав Трампу  Кримську пам ятку Український політолог написав Трампу "Кримську пам'ятку"
29 червня президент США Дональд Трамп дав журналістам знати, що під час липневої зустрічі з Путіним предметом їх обговорення може бути визнання н...
Політика 14 липня 2018, 06:47 (glavnoe.ua)
У справі загиблого в Харкові чемпіона-мотогонщика з явилися дивні нестиковки У справі загиблого в Харкові чемпіона-мотогонщика з'явилися дивні нестиковки
У момент ДТП, в якому загинув 19-річний професійний мотогонщик, чемпіон України Андрій Безсонов, підозрювана симулювала серцевий напад.
Події 14 липня 2018, 07:11 (glavnoe.ua)
Кучма розповів, чому Німеччина і Франція не підписалися під Мінськом угод Кучма розповів, чому Німеччина і Франція не підписалися під Мінськом угод
Країни "Нормандського формату" не поставили свої підписи під Мінськом домовленостями, оскільки у них не було впевненості в їх належному виконанні.
Політика 14 липня 2018, 07:44 (glavnoe.ua)
Ракітіч: Модріч заслужив Золотий м яч Ракітіч: Модріч заслужив Золотий м'яч
Іван Ракітіч похвалив головного тренера збірної Хорватії і хавбека Луку Модріча.
Футбол 14 липня 2018, 08:55 (football.ua)
Тюрам: Мбаппе зачарував мене за кілька хвилин Тюрам: Мбаппе зачарував мене за кілька хвилин
Герой того матчу з Хорватією Ліліан Тюрам згадує день, коли вперше зустрів Киліана Мбаппе.
Футбол 14 липня 2018, 09:18 (football.ua)
Реал офіційно заявив, що не має наміру підписувати Неймара Реал офіційно заявив, що не має наміру підписувати Неймара
Нападаючий ПСЖ Неймар, схоже, не перейде в Реал - як мінімум, цього літа.
Футбол 14 липня 2018, 09:43 (football.ua)
Гулам повернеться на поле у ??вересні Гулам повернеться на поле у ??вересні
Захисник Наполі Фаузі Гулам повинен бути в строю через два місяці.
Футбол 14 липня 2018, 09:38 (football.ua)
Жиру: Я проводжу хороший чемпіонат світу Жиру: Я проводжу хороший чемпіонат світу
Нападаючий збірної Франції Олів'є Жиру не забив жодного разу в шести матчах, проте своїми виступами задоволений.
Футбол 14 липня 2018, 10:12 (football.ua)
Севілья оголосила про продаж воротаря в Хетафе Севілья оголосила про продаж воротаря в Хетафе
Від трансферу в Хетафе воротаря Севільї Давида Сорію відділяє лише медогляд.
Футбол 14 липня 2018, 10:32 (football.ua)
Мартінес: Азар здатний заграти в будь-якій команді світу Мартінес: Азар здатний заграти в будь-якій команді світу
Головний тренер збірної Бельгії Роберто Мартінес дуже високо цінує свого півзахисника Едена Азара.
Футбол 14 липня 2018, 11:09 (football.ua)
Оккупанты ведут огонь по всей линии разграничения. Ранены двое защитников Украины Оккупанты ведут огонь по всей линии разграничения. Ранены двое защитников Украины
13 июля обстановка в районе операции Объединенных сил оставалась контролируемой. Российские оккупационные войска по всей линии соприкосновения на...
Політика 14 липня 2018, 09:04 (glavnoe.ua)
Під Сумами впав легкомоторний літак. загинув пілот Під Сумами впав легкомоторний літак. загинув пілот
13 липня в 10 ч. 25 хв. поблизу с. Миколаївка Роменського району Сумської області під час обприскування отрутохімікатами сільгоспугідь зазнав ава...
Події 14 липня 2018, 11:03 (glavnoe.ua)
Роббен: Не можу перехвалити Манджукич Роббен: Не можу перехвалити Манджукич
Вінгер Баварії Ар'єн Роббен впевнений, що його колишній товариш по команді Маріо Манджукич може повести за собою збірну Хорватії в фіналі ЧС-2018.
Футбол 14 липня 2018, 11:01 (football.ua)
У Києві зросли тарифи на проїзд У Києві зросли тарифи на проїзд
Підвищення ціни за проїзд торкнеться метрополітену, тролейбусів, трамваїв, комунальних автобусів, фунікулера і міської електрички. Новий тариф ст...